Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki do włosów
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miranda
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 15:57    Temat postu: Kosmetyki do włosów Odpowiedz z cytatem

Hejka! Szukam dobrych i sprawdzonych kosmetyków do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Najlepiej takich, które sprawią, że włosy nabiorą blasku, staną się puszyste i przede wszystkim nie będą tak szybko się przetłuszczać. W sieci znalazłam drogerię Gobli, w której jest spory wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów https://www.gobli.pl/alfaparf-c4050 . Czy któraś z Was używa preparatów z Alfaparf Milano? Możecie polecić któreś produkty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Maj 20, 2018 15:57    Temat postu:

Powrót do góry
malgosiaczek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, wiesz co ja uwzywam szamponu alfaparf i odżywki do włosów skłonnych do łupieżu. Generalnei te kosmetyki sa bardzo dobre, możesz smiało kupić. Do włosów przetłuszczających się jest szampon z serii Semi Di Lino Scalp Care - jesli jest tak dobry jak ten przeciwłupieżowy to będziesz zadowolona. Spróbuj i daj znac jaki efekt. Jestem ciekawa.
Powrót do góry
Domi22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei chciałam Wam dziewczyny powiedzieć, że mam problem z moimi kręconymi włosami jak u baranka. Są bardzo suche, w ogóle bez blasku. Ale ostatnio natknęłam się na świetny artykuł http://www.thesnowtime.pl/jakie-kosmetyki-do-kreconych-wlosow/. Warto poczytać i wybrać coś dla siebie Smile
Powrót do góry
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jak na razie szukam takich kosmetyków. NIESTETY moje włosy jak na razie wszystko odrzucają i nic im nie odpowiada, dlatego jestem w fazie ciągłego poszukiwania. I właśnie, czy ktoś z Was stosował ten szampon http://remy-hair.pl/kosmetyki/nawilzajacy-szampon-insight-500ml dla włosów puszących się? Jak go oceniacie ?
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tej stronie znajdziecie fajne i bardzo proste w wykonaniu maseczki do pielęgnacji włosów. Jest przepis na maseczkę drożdzową, z siemienia lnianego czy mój ostatni hit - miodowanie włosów.Dziewczyny moim zdaniem nic tak skutecznie nie nadaje blasku matowym włosom jak właśnie ta miodowa maseczka Smile
Powrót do góry
Nektarynka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@monisiak a próbowałas kosmetyków z alfaparf ? jest tam seria z keratyną - szampon i odżywka doskonale wygładzają włosy. Mi tez się puszyły w dodatku troche się kręca więc cieżko było mi dojść z nimi do ładu. Odkąd stosuję te kosmetyki nie mam problemu z puszeniem się włosów, świetnie też się układają. Serio spróbuj tych preparatów a nie pożałujesz.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kosmetyki khadi ktoś używał? Widzę, że tutaj https://www.himalayaherbs.pl mają tego naprawdę sporo. Zastanawiam się jednak co dokładnie zakupić, aby włosy były piękne, miękkie i lśniące. To słońce mnie wykończy. Farbowanym włosom zdecydowanie nie służy. Siano mi się robi. Za tydzień idę do fryzjera na podcięcie i chciałaby od razu rozpocząć odpowiednia pielęgnacje. Oczywiście chodzi mi o coś, co będzie skuteczne i szybko będzie widoczny efekt.
Powrót do góry
Anetaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kilka miesięcy temu kupiłam sobie szampon z tej serii alfaparf Semi Di Lino Moisture do włosów suchych. Już po pierwszym myciu zauważyłam różnice - włosy nie splątały się i łatwo było je rozczesać. Poza tym stały się takie delikatniejsze w dotyku. Potem dokupiłam sobie odzywkę i ten duet do dziś gości u mnie w łazience.
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 06:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alfaparf ma bardzo fajne produkty.
Powrót do góry
Tayo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do swoich włosów, które są zniszczone używam szamponu, później odżywki regenerującej.
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja używam szamponów alfaparf z serii Lisse Design . Po nich włosy są gładkie, proste i nie puszą się. Łatwo też się układają. Żaden szampon z odzywka tak dobrze nie wygładzają włosów jak te. Moim zdaniem warto zainwestować w lepsze kosmetyki do włosów jeśli chcemy mieć włosy zadbane.
Powrót do góry
OmkaTomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc alfaparf to jedne z najlepszych kosmetyków do włosów. Ja testowałam już różne preparaty ale żadne nie sa tak dobre jak alfaparf. Używam szamponów i odzywek z serii Scalp Care . Bardzo szybko pozbyłam się łupieżu a moja skóra głowy jest zdrowa i przestała mnie swędzieć.
Powrót do góry
Kokcia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi, czy któraś z Was uzywała farb alfaparf? Znalazłam te farby w sklepie Gobli i zastanawiam się nad zamówieniem rozjaśniacza do włosów. Jak się sprawdza? Nie niszczy włosów? Jak z nakładaniem ? I czy ma intensywny zapach?
Powrót do góry
Nektarynka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kokcia napisał:
A powiedzcie mi, czy któraś z Was uzywała farb alfaparf? Znalazłam te farby w sklepie Gobli i zastanawiam się nad zamówieniem rozjaśniacza do włosów. Jak się sprawdza? Nie niszczy włosów? Jak z nakładaniem ? I czy ma intensywny zapach?

farby z alfaparf sa bardzo dobre. Jak już raz ich użyjesz to raczej nie zmienisz na inne Smile Przede wszystkim nie niszczą włosów, łatwo się nakładają - ja farbuje sobie włosy sama choć mam długie do ramion. Farba nie plącze włosów, łatwo się przeczesuje. Farby alfaparf mają bardzo intensywne kolory, które długo zachowują ładny wygląd. Co do zapachu - jak dla mnie jest ok .
Powrót do góry
bettispaghetti
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam specjalną profesjonalną serię do włosów tłustych- Fresh Ginger z inoar.com.pl. I muszę przyznać, że działa, bo włosy wzmocniły się i z każdym kolejnym myciem dłużej pozostają świeże. Myślę, że w okresie wakacyjnym, kiedy są wysokie temperatury tym bardziej warto taki kosmetyk sobie dołączyć do pielęgnacji.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 19:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: