Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zadbać o prawidłowe odżywianie w pracy?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KeshiaXYZ97
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 13:21    Temat postu: Jak zadbać o prawidłowe odżywianie w pracy? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Nie mam czasu na jedzenie w domu śniadań, więc zazwyczaj jadam je w pracy, drugie śniadanie i lunch także zjadam w pracy, a po powrocie gotuję obiadokolację i jem koło 18-19. Staram się zrzucić kilka kg - około 6kg, ale nie wiem jak to zrobić, bo codziennie jem w pracy kanapki a wieczorem jeszcze obiadokolację;/ Mam problemy z metabolizmem i z tarczycą, więc łatwo przybieram na wadze, a znacznie trudniej gubię kg;/ Podpowiedzcie mi, jakie posiłki przygotowywać do pracy, jak je spożywać? Może zastanowić się nad jakimś cateringiem do pracy i o zbilansowanych posiłkach? Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pon Sie 10, 2015 13:21    Temat postu:

Powrót do góry
EJA98
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o takim rozwiązaniu, ale to tylko chyba w większych miastach działa...:((( Taki catering nie jest dostępny w małych miejscowościach, chyba że sałatki z pizzerii zamówisz...((( Moim zdaniem to świetna sprawa, wszystko świeże, przygotowane i dostosowane do diety, przywiezione, podstawione pod nos:-) Jeśli ktoś ma taką możliwość to jest idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, skazanych na pierogi ociekające skwarkami...
Powrót do góry
Sewciok
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pracy warto zabrać obiad z dnia wczorajszego lub zrobić pożywne kanapki. Nie warto jeść zupek chińskich i batoników.
SuperMojmir79
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też tych firm cateringowych nie ma niestety... a z chęcią bym skorzystała z ich usług. Co do tego jakie posiłki przygotowywać - jeśli pracujesz 8 godzin to powinnaś w pracy zjeść trzy razy. Pierwsze porządne śniadanie- jakaś fajna kanapka, drugie śniadanie lżejsze - jogurt z musli, jakieś kabanosy czy coś i na podwieczorek np. owoc bądź orzechy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nelly73
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, w Twoim przypadku jedynym i skutecznym rozwiązaniem będzie poszukanie firmy z Twojego miasta, która zajmuje się cateringiem dań dietetycznych. Dopilnuj, żeby firma, którą wybierzesz przygotowywała diety i posiłku we współpracy z dietetykiem. Możesz sobie wybrać dietę, która będzie składała się z 3 lub 5 dań. Dodatkowo możesz sobie wybrać ile ma mieć kalorii.
Powrót do góry
NETJURAND2810
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 15, 2015 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim sprawdzonym rozwiązaniem było wożenie obiadów do pracy...było, bo już tego nie robię ;)
Nie robię odkąd odkryłam dietetyczny catering http://www.warszawskidzien.com/artykuly/diety-odchudzajace/, dzięki któremu moja dieta jest dobrze zbilansowana, zdrowa, a przede wszystkim ktoś przynosi mi gotowy, ciepły i smaczny obiadek, bez potrzeby podgrzewania i tracenia przerwy na zabawę w "kucharza" w firmowej mikrofali :p

Ostatnio zmieniony przez NETJURAND2810 dnia Sro Paź 14, 2015 10:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
KeshiaXYZ97
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w Warszawie, więc może w Warszawie znalazłabym taki catering o którym mówicie? Zależy mi, by posiłki były naprawdę zbilansowane i pożywne, a do tego niezbyt kaloryczne, bo tak jak mówiłam chcę zrzucić kilka kilogramówSmile Może ktoś mi podrzuci jakieś namiary na taką firmę cateringową, jeśli ktoś jest w temacie zorientowany?Smile Ktoś się orientuje ile może dziennie kosztować takie dietetyczne menu?
Powrót do góry
arabelka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę sama sobie przygotowywać zdrowe jedzenie. Zrobiłam sobie jadłospis na najbliższy czas i planuję zrobić większe zakupy na http://zielonyspichlerz.pl/produkty-bezglutenowe Postanowiłam przejść na weganizm. Nigdy nie lubiłam mięsa a ostatnio wcale mi nie smakuje. Poza tym chcę poprawić moje wyniki badań. Zdrowe, wegańskie jedzenie na pewno wyjdzie mi na dobre.
Powrót do góry
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już się przyzwyczaiłam do tego, że dzień wcześniej przygotowuję jedzenie do pracy. Przynajmniej dzięki temu się zdrowo odżywiam.
Powrót do góry
wiola438
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może do pracy będziesz zabierać sobie takie specjalne dietetyczne i zdrowe przekąski? Są sklepy z taką żywnością np. http://www.biozona24.pl/ Mają różne batoniki proteinowe, produkty bez cukru i bez glutenu. Podobno bardzo fajne jeśli ktoś chce zgubić zbędne kilogramy.
Powrót do góry
allekss
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze ja zmieniłam pracę na siedzącą 2 miesiące temu plus lunche na mieście i od tamtej pory przybyło mi 6 kg Hrm to jest jakaś masakra, ćwiczę już drugi tydzień intensywnie, staram się jeść mniej a waga ani rusz, nawet trochę podskoczyła do góry Hrm ręce mi już opadają Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko trzeba robić z głową. Jak waga nie spada to przeczekać organizm też potrzebuje czasu by się przestawić. Najważniejsze to żeby mieć stałe pory posiłków. Pozwala to na nie odkładanie przez organizm zapasów. Ja również jestem za tym żeby posiłki przygotowywać sobie dzień wcześniej i zabierać ze sobą do pracy. No i ruch, ruch, ruch...To naprawdę działa. Powodzenia.
Powrót do góry
Loppek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowywać sobie jedzenie do pracy. Ja chodzę do restauracji na obiady.
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuję w domu i tez mam problem z jedzeniem. Nie chce mi się gotować i w efekcie sięgam po byle co. Chyba zacznę zamawiać produkty z http://zielonyspichlerz.pl/dla-diabetykow i zmuszę sie do gotowania chociażby wieczorami. Powinnam znaleźć godzinkę czy dwie na przygotowanie zdrowego posiłku dla siebie i rodziny,
Powrót do góry
Jacckowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to wcale takie trudne. Dzień wcześniej przygotowuje sobie sałatki do pracy, czasem też robię kanapki. Nie warto jeść w pracy fastfoodów.

Reklama

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 10:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: