Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki szampon do zniszczonych włosów?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maria.anna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 08:35    Temat postu: Jaki szampon do zniszczonych włosów? Odpowiedz z cytatem

Dosyc długo miałam sprawdzony szampon do włosów i do niego odzywka z tej samej lini ale chyba moje włosy przyzwyczaiły sie do niego bo już nie działa. Od paru tygodni z powrotem strasznie rozdwajają mi sie końcówki, włosy łamią i wypadają. Całymi garściami! Chyba po zimie mi sie tak przesuszyły od kaloryferów, nie wiem. Czego wy używacie w ramach wiosennej regeneracji? Moze cos podrzucicie to wypróbuje sobie bo chyba musze znaleźć dla siebie nowy odpowiedni szampon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 08:35    Temat postu:

Powrót do góry
effka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak mam ze co mi sie jakiś szampon nada to przestaje działać, i tak co chwile zmieniam. słyszałam ze niektórzy myja włosy jajkiem i chwalą sobie ale ja sie troche boje testować takich eksperymentów na swoich włosach, już i tak sa zniszczone a jeszcze po tym jajku to chyba śmierdzi xD
Powrót do góry
SulphurZdroj
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że przyczyną złego stanu włosów może być miniona zima. Najlepiej zawczasu zatroszczyć się o odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy zimą. O tym, jak dbać o nie w tej niesprzyjającej porze roku, piszemy na naszym blogu: http://blog.sulphur.com.pl/2017/11/27/zimowa-pielegnacja-wlosow/. Jajko, o którym wspomina moja przedmówczyni, faktycznie zalicza się do jednego z produktów, które można wykorzystać do mycia włosów. Wśród innych można wymienić ocet jabłkowy, sodę oczyszczoną czy płyn do higieny intymnej. Niektórzy rezygnują z szamponów ze względu na ich szkodliwą, chemiczną recepturę. Bardzo ważne jest, tym bardziej w przypadku szczególnie wymagających włosów, aby wybrać odpowiedni szampon, na bazie składników naturalnych. Waszej uwadze polecam mineralny szampon zdrojowy z Buska Zdroju, bogaty w aktywne biologicznie jony siarczkowe i inne mikroelementy. Nadaje się do każdego rodzaju włosów, również dla skóry ze skłonnością do podrażnień. Zapytaj o niego w aptece, wierzę, że przyniesie Twoim włosom poprawę Smile
Powrót do góry
MalinkowaChmurka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak zniszczonych ? Połamane ? Suche ?? Matowe ??
Powrót do góry
maria.anna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, zapytam na pewno. Mam nadzieje że w mojej osiedlowej aptece bedzie albo przynajmniej da sie zamówić. Skoro jest do kupienia w aptece to już budzi większe zaufanie niz zwykłe kosmetyki ze sklepów. Pewnie racja ze powinnam troche bardziej zadbać o włosy w zimie a ja je traktowałam w sumie tak samo jak zwykle, nie pomyslałam że na mrozach przydałaby im sie większa ochrona. Mój poprzedni szampon tez był z naturalnych składników, do takich mam zdecydowanie większe zaufanie. Ale jajkiem nie odwazyłabym sie myc ;] Tak jak pisałam, przesuszone, łamliwe, rozdwajające sie końcówki...
Powrót do góry
organika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co byście polecili na łysienie plackowate? Słyszałem że dobrze sprawdzają się zabiegi przeszczepu włosów. Zastanawiam się tylko nad wyborem odpowiedniej kliniki. Znalazłem oferte takowej https://www.drturowski.pl/blog/pl/wplyw-hormonow-na-wlosy może ktoś korzystał z ich usług i może coś powiedzieć.
Powrót do góry
SulphurZdroj
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurację warto uzupełnić także mineralną odżywką zdrojową, która dodatkowo nadaje włosom puszystość oraz ułatwia ich rozczesywanie i układanie. Informacje na temat obydwu produktów znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.sulphur.com.pl/zdrowe-wlosy/. Kosmetyki do pielęgnacji włosów naszej marki Sulphur z Buska Zdrój dostępne są w większości aptek stacjonarnych i internetowych w Polsce. Możesz także zamówić je pod numerem telefonu: 41 378 78 93.
Powrót do góry
karokowalik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może lepiej porozmawiać z fryzjerką? mi fryzjerka dobiera szampon do włosów indywidualnie i naprawdę widzę poprawę, są mniej zniszczone
Powrót do góry
kasandra
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej sprawdzają się szampony z naturalnymi składami.
Powrót do góry
wiosenka09
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy dlaczego masz zniszczone włosy - czy są wysokoporowate, czy to przez farbowanie czy rozjaśnianie? Prawidłowa pielęgnacja włosów znacznie poprawi ich stan, a porady znajdziesz tutaj: https://e-ziaja.com/pl/blog/28_prawidlowa-pielegnacja-wlosow.html
Powrót do góry
Aneta_J
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wzmocnienie włosów oglądałam coś takiego https://aptekapomocna24.pl/product-pol-126-VICHY-DERCOS-Szampon-Wzmacniajaco-Pielegnujacy-Pielegnacja-z-mineralami-200ml.html Od jakiegoś czasu mam wrażenie że z moimi włosami jest coś nie tak, jak by były chore. Myślę że szampon skutecznie sobie z tym poradzi.
Powrót do góry
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szampon to chyba obojętne, ważniejsza jest odżywka i maska Smile
bettispaghetti
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej mieć dobry szampon i odżywke. Ja glownie zwracam uwage na sklad, zeby bylo duzo olejkow itd. i jak najmniej parabenow czy jakichs siarczanow. Teraz mam serie Argan Oil z Inoaru. W skladzie jest przede wszystkim olejek arganowy i to pewnie on tak dobrze nawilza mi wlosy. Sa gladkie i latwiej mi sie je rozczesuje. Na pewno wazna tez jest systematycznosc (nakladanie maski na min.kwadrans) i cierpliwosc (czasem na efekty trzeba poczekac).
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie bardzo zniszczone włosy to może warto pomyśleć o tych tabletkach http://medicot.pl/tabletki-na-wlosy-vitapil-opinie/ Zalecane są przy łamliwych, wypadających włosach. A zażywa się tylko jedną tabletkę dziennie w czasie posiłku.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lip 08, 2018 11:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: