Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy przez internet
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bernold12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 19:02    Temat postu: Zakupy przez internet Odpowiedz z cytatem

Czy warto robic zakupy przez internet ?Według mnie warto, jednak trzeba miec sprawdzona strone. Zakupy przez internet , według mnie ,to swietna sprawa, poniewaz nie marnujesz czasu w sklepie , korkach itd. Chcialbym Wam polecic https://www.las-mebli.pl/szafy-23/ , poniewaz sam czesto robie na niej zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 04, 2018 19:02    Temat postu:

Powrót do góry
MS1959
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza zakupami spożywczymi to praktycznie wszystko kupuję online. Stacjonarnie tez się przytrafi, ale raczej online. Oczywiście trzeba uważać, bo znajoma zakupiła ostatnio mp3 i się jej nie doczekała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamita
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami wybierasz zakupy internetowe. Najczęściej jest to odzież dziewczęca dla mojej córki. W ten sposób skompletowałam dla niej całą garderobę na sezon wiosenny
Powrót do góry
aguniia_kl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja praktycznie wszystko kupuję przez internet. Przynajmniej nie muszę marnować czasu na dojazd do sklepu a potem na chodzenie po nich. Do tego jeszcze jest całą masa fajnych promocji i generalnie jest po prostu taniej niż stacjonarnie. Jak na przykład teraz na al.to przy zakupie dowolnego zestawu LEGO Friends z tych tutaj https://www.al.to/szukaj?q=lego_friends&f[manufacturers][629]=1&f[price][from]=80&f[833][8875]=1 przysługuje nam rabat 15% po wpisaniu kodu. Ja już kupiłam córce zestaw na Dzień dziecka, mam spokój i zaoszczędziłam pieniądze Wink
usggg
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo rzeczy kupuję online, ale lubię sobie czasami pochodzić po sklepach i powybierać w taki sposób. Tak naprawdę to poza jedzeniem i ubraniami to wszystko zamawiam przez internet.
Klotylda50
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie, by nagle miało tego internetu zabraknąc. Ciagle cos tu kupuję. Ostatnio przeszukuję sklepy by kupić materiał na poduszki https://www.dekoria.pl/kolekcja-flowers,t42.html oraz pokrowce na krzesła. Znalazłam fajną ofertę, teraz juz tylko wybrać.
Powrót do góry
Magdyy1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2018 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy któraś z Was kupowała jakąś podróbkę babyliss tej lokówki co wciąga włosy, na alliexpres jest tego troche i są dużo tansze niż orginał i boje się że to jakaś ściema, któraś zaryzykowała i jest zadowolona?
Powrót do góry
karakara
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez internet kupuję zwykle rzeczy, których nie mogę dostać w sklepach stacjonarnych, w swojej okolicy. Ostatnio musiałam kupić na przykład taki spray odblaskowy.
Powrót do góry
jgrodzka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ostatnie buszowanie w sklepach internetowych skończyło się zakupami... Kupiłam sobie na przecenie piękne letnie sandałki: https://kulig.pl/products,sandaly,005_-30124-cza11
Powrót do góry
ANoda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezc jakis dobry sklep z ubraniami mieszkajac w mniejszym miescie to jest katastrofa. W mniejszych sklepach naziemnych wybor jest bardzo maly, a wiekszosc rzeczy wyglada jakby zostalo tam jeszcze z lat 80 tych. Trzeba bedzie znalezc cos online bo przeciez moja luba nie moze wytrzymac tygodnia bez kupienia czegos nowego. Z jednej strony to dobrze bo chce byc dla mnie atrakcyjna, z drugiej to robi sie powoli maly balagan .. trzeba bedzie jakas dodatkowa szafe dokupic Smile W sieci natomiast jest od groma tych sklepow, jak teraz wybrac ten wlasciwy? Na pierwszy rzut oka ciekawie wygladaja kreacje pokazane tu https://www.gatta.pl/pl/odziez/ Pogoda co raz lepsza wiec moga sie przyda jakies bardzie przewiewne rzeczy. Najchetnie namowilbym ja na jakies leginsy .. albo jeszcze lepiej, kupie je w prezencie wiec nie jako wybor bedzie miala tylko jeden Wink
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da się w internecie kupić dosłownie wszystko. Macie swoje ulubione sklepy, w których robicie zakupy? Patrzyłam na taki sklep Denley. Jeśli chodzi o ubrania męskie to tutaj można znaleźć sporo ładnych. Praktycznie każdy rozmiar się tu znajdzie, a ubrania są modne i w przystępnych cenach.
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie jest wszystko Smile nawet ciężko osiągalna stacjonarnie włóknina silikonowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet kupuję głównie jakieś ozdoby czy akcesoria kuchenne, ponieważ sporo razy przejechałam się na zamawianiu ubrań i butów. W ostatnim czasie zaczęłam też kupować jedzenie i zabawki dla swoich kotów. Do tej pory nie myślałam o tym, więc zawsze kupowałam w stacjonarnym sklepie zoologicznym, ale teraz już wiem, że przerzucam się na sklep internetowy. Znalazłam https://www.petstation.pl/koty/koty-akcesoria i porównując ich ceny do tych, które na ogół są w większości zwykłych sklepów, jestem przerażona ile pieniędzy mogłam zaoszczędzić. Do tego mają o wiele bogatszy asortyment, a powyżej danej kwoty dostawę do domu mam za darmo.
Powrót do góry
marlenkax
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się udało znaleźć stronkę https://rabatseniora.pl/ bardziej jest to skierowane do seniorów, bo na tej stronie własnie stworzona jest lista sklepów, które seniorom, emerytom oferuja znizki, rabaty a jesli mozna robic zakupy taniej to warto sprawdzic Smile
Powrót do góry
kubulek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto ale tylko jeśli z przesyłką wyjdzie nam taniej niż stacjonarnie

Ostatnio zmieniony przez kubulek dnia Wto Maj 01, 2018 10:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 13:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: