Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z nietrzymaniem moczu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
margaretta
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 18:07    Temat postu: problem z nietrzymaniem moczu Odpowiedz z cytatem

Piszę w dziale "antykoncepcja", ale mam problem, który nie dotyczy tego wprost. Otóż moją naturalną antykoncepcją jest... problem z nietrzymaniem moczu ;/ Korzystam z pomocy http://tena.pl/kobiety/... Co jeszcze mogę zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 29, 2017 18:07    Temat postu:

Powrót do góry
Barbara Wójcik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem czesto spotykany u kobiet rodzacych sn.. moja znajoma tez tak miala i najlepsza metoda jest zabieg laserowy. Wiem ze w Wawie robia takie zabiegi w klinice Miracki, poczytaj sobie http://klinikamiracki.pl/zabieg/laserowe-leczenie-wysilkowego-nietrzymania-moczu/ Jest to dobre rozwiazanie jesli podstawowe rzeczy typu cwiczenia kegla niepomagaja
Powrót do góry
juro544
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto takiego problemu nie miał
_Zebkowicz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej po prostu rozwiązać ten problem Smile zacznij sobie wykonywać ćwiczenia na nietrzymanie moczu a problem na pewno z czasem zniknie. Trzeba po prostu wzmocnić mięśnie kegla, żebyś mogła lepiej panować nad swoją potrzebą fizjologiczną.
Powrót do góry
womenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, są zabiegi na tą przypadłość, znajoma była na takim w CM Arnica w Starych Babicach koło Warszawy. To był zabieg laserowy, praktycznie bezbolesny a efekty zapewniała że są. Przed nie było mowy by weszła z dziećmi na trampolinę, w to lato spokojnie skakała Smile Arnica bardzo fajna klinika, nastawiona na dobro i komfort pacjenta, ich zadowolenie to dla nich priorytet i naprawdę to się czuje.
Powrót do góry
Szyszunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 11:56    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinnaś wybrać się do ginekologa i to on zadecyduje o leczeniu. Na co dzień warto stosować podpaski przeznaczone dla kobiet z problemem nietrzymania moczu - http://www.tena.pl/tenalady/produkty/Ochrona-dla-kobiet , które wchłaniają wilgoć i nie wypuszczają jej na zewnątrz przez co odczuwa się naprawdę duży komfort.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie ma lepszego sposobu jak ćwiczenie mięśni Kegla, ale można też stosować suplementacje (http://www.e-zikoapteka.pl/feminost-56tabl.html), chociaż pewnie jednym z najskuteczniejszych sposobów jest zabieg laserowy.
Powrót do góry
kinderka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno swietnie cie rozumiem ale głowa do góry z tym da sie walczyc :* Ja poszłam do dr Krzysztofa Cendrowskiego do kliniki melitus w Wawie http://klinikamelitus.pl/ to ginekolog specjalizujacy sie między innymi w zaburzeniach narządów rodnych i w nietrzymaniu moczu u kobiet. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów, jedyne czego załuje to tego ze tak póżno sie zdecydowałam i cierpiałam niepotrzebnie tyle lat
Powrót do góry
szalona25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrazu bez zastanowienia kierowała bym swe kroki do urologa https://ranking.abczdrowie.pl/s/urolog/torun na tej stronie znajdziesz wielu lekarzy którzy pomogą Ci z twoim przyoadkiem. To nic strasznego, każdy kiedyś przez to przejdzie.
Powrót do góry
bettispaghetti
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie wkładki to chyba tymczasowe rozwiazanie, ktore raczej maskuje objawy, ale nie usuwa przyczyny problemu... na dluzsza mete mi by to nie odpowiadalo. Mysle, ze tylko ginekolog udzieli ci profesjonalnej porady i bedziesz mogla swobodnie funkcjonowac. No bo jednak takie nietrzymanie moczu utrudnia zycie i jest malo komfortowe. Zapytaj ginekologa online na eDoktor24, jak nie wiesz od czego zacząć.
Powrót do góry
edward375
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest na pewno bardzo duży problem według mnie. Wyobrażacie sobie że nietrzymany mocz wylewa się w autobusie.Jaki to wstyd jest.
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet może leczyc taki dobry lekarz jakim jest ginekolog http://www.maciejzalewski.pl Jest to bardzo dobry lekarz dzięki któremu na pewno będziesz w stanie wyleczyć nietrzymanie moczu, powinien szybko odnaleźć przyczynę twojej dolegliwości i pomóc Ci profesjonalnie. Warto sie zapoznać z tą stroną tego lekarza.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 24, 2018 18:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: