Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub i wesele.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
balsam60
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wesele jest już za kilka miesięcy, więc marzę o tym, żeby się udało Very Happy Najbardziej cieszę się z tego, że udało nam się znaleźć super zespół weselny dąbrowa górnicza  . Długo szukaliśmy, aż w końcu kuzynka poleciła mi zadzwonić na 500 089 098 i skontaktować się z zespołem Fortiss. Mogłam w sumie też napisać maila na zespolfortiss@gmail.com , ale że wolę bezpośredni kontakt, to zdecydowałam się w końcu na wizytę u nich w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich 38 Smile Już nie mogę się doczekać mojego wesela i tej cudownej muzyki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 14:54    Temat postu:

Powrót do góry
Czebulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podrzucam Wam tę książkę - https://www.digitalo.pl/wiadomosc/ksiazka-o-slubie-jaka-najlepsza-ranking-polecanych/5734/ . Przygotowania do ślubu są stresujące, więc dobra ksiązka jest jak najbardziej pomocna Wink
Powrót do góry
Miliados
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, pamiętajcie że bardzo ważny jest wybór zespołu na wesele ja polecam ten: zespół na wesele gdańsk newband, dzięki nim moje wesele było po prostu niezapomniane, wszyscy goście się bawili doskonale i mówili że dawno nie byli na tak dobrej zabawie.
Powrót do góry
Wróżka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla par, które jeszcze nie znalazły wymarzonego miejsca na uroczystość weselną mam taką perełkę www.hotelponiatowski.pl . Sala w pałacowym stylu oprawiona złotem i żywymi kwiatami, bogata i okazała. Szybki dojazd nawet z Krakowa drogą krajową. Obiekt idealny na wesele.
Powrót do góry
emiliane
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyczenia daje sie od serca moim zdaniem!
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf to jedno ale fotoksiążka ślubna to też super sprawa. Jak już bedziecie mieć piękne zdjęcia to warto oprawić je w piękny i profesjonalny sposób i zrobić z nich fajną fotoksiążkę. Możecie tak w fajny sposób pokazywać zdjęcia znajomym i rodzinie ale także jest to dobry sposób na przechowywanie wspomnień z wesela. Ja sam korzystałem z usług fotografa http://www.sebastianburakowski.pl
Powrót do góry
annnna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda napisał:
Z tego co ostatnio zaobserwowałam, ludzie robią potwornie duże wesela, nawet na 200 osób. Dla mnie to już jest o połowę za dużo. Chciałabym, aby moje było znacznie mnejsze, tak na 80 osób. Poza tym tradycyjne wesele z dobrym jedzenim i fajna kapelą.

Zdecydowanie 200 osób to za dużo, nie rozumiem zapraszania ciotek rodziców i dziadków naszych szwagrów. Bez sensu. Sama zaproszę tylko rodzinę z którą na prawdę utrzymuję kontakt, rozmawiam, z którą będą się dobrze bawić. Nie podoba mi się ta parada sztuczności na wielkich weselach Smile
Wróżka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 16:24    Temat postu: wesele dekoracje Odpowiedz z cytatem

Kluczowym elementem każdego ślubu i wesela są dekorację sali, kościoła i oczywiście bukiety dla panny młodej oraz świadkowej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej kwiaciarni http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-na-imieniny , posiadają w ofercie świeże i piękne kwiaty w przeróżnych kolorach, kompozycje w rozmaitych formatach i wielkościach są naprawdę wyjątkowe.
Powrót do góry
Luise49
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie przygotowania mam już za sobą, pochłonęło to sporo czasu i pieniędzy. Najdłużej wybieraliśmy salę weselną, kosztowało to nas sporo nerwów. Kiedy więc zupełnie przypadkiem trafiłam dziś na stronę https://www.saleweselne.com/ pomyślałam, że może którejś z Was oszczędzi to nerwów. Ktoś wpadł na znakomity pomysł pozbierania ponad 2000 miejsc weselnych. To świetnie zbudowana baza informacyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Plouder
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną sprawą jest zespół na wesele katowice my nie mieliśmy dj'a tylko zespół z wodzirejem i powiem szczerz że się spisał. Bardzo fajna miła atmosfera bawiliśmy sie przy wolnych i szybkich kawałkach ! Super było wszystko było zrównoważone.
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na weselnym stole dobrze sie reprezentują winietki ślubne
https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/winietki-slubne-na-weselny-stol/ Niewątpliwie są ozdobą, ale też możemy dyskretnie zerknąć i przypomnieć sobie jak nasz sąsiad ma na imię. To zdaje zadanie gdy wymieszamy rodziny, by sie poznały i razem bawiły.
Powrót do góry
gerhantes
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego zespołu to polecam zespół swing. Grał u mnie na weselu i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
CocoPeru
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się wyszukiwać fajne okazje w Internecie... Jakiś czas temu wypatrzyłam fajne sukienki i dodatki weselne w sklepie online buty na ślub i przyznam, że jedna z nich jest moją ulubioną sukienką ze wszystkich. Wracam do nich kolejny raz i ciężko się do czegos przyczepić
Powrót do góry
karii
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyś szukała dobrego kamerzysty to filmowanie wesel wągrowiec będzie dla ciebie. To były profesjonalny filmowiec, zna się na rzeczy Wink
Powrót do góry
zoskatm
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepszą opcją w takiej sytuacji jest wesele w restauracji. Wybór restauracji dostępnych na rynku jest bardzo duży. Jeśli chodzi o Kraków to myślę, że warto rzucić okiem na ofertę http://lescandale.pl/. Jest to bardzo oryginalne miejsce i wielu z Was powinno ono przypaść do gustu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 15, 2017 10:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 14 z 19
Skocz do: