Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świece zapachowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tris
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, ale najczęściej kończy się na podgrzewaczach zapachowych. Bardzo lubię zapach owoców leśnych. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Mar 30, 2017 21:16    Temat postu:

Powrót do góry
Irenka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast jednak generalnie wolę świece zapachowe. Zresztą nawet ostatnio szukając w sieci jakichś ciekawych propozycji tego rodzaju, udało mi się natrafić na bardzo ciekawą ofertę w https://maleomi.pl/309-swiece-zapachowe . Oczywiście warto tutaj powiedzieć, że świece zapachowe nie są jedynymi produktami w ofercie sklepu Maleomi. Znajdziemy tam bowiem również wiele przydatnych gadżetów, jak i dodatków do domu w tym chociażby śniadaniówka, kieliszki do wina, czy nawet Camelbak:).
Powrót do góry
Eryka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPora oferta jest zapachowych świec, a co za tym idzie. Ciężko nam się zdecydować na zakup właśnie tych konkretnych. Chociaż moim zdaniem świece Yankee Candle https://puderek.com.pl/53_yankee-candle sa jednymi z lepszych. Dostępnych masz wiele zapachów i efekt ich jest powalający.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 13:44    Temat postu: Dekoracja Odpowiedz z cytatem

Świece zapachowe mogą stanowić całkiem sympatyczną dekorację domu, jednak ja osobiście wolę...stroik adwentowy. Jasne, używa się go tylko raz w roku, ale może stanowić urozmaicenie każdego wnętrza. Akurat ja należę do osób wierzących i czas adwentu przeżywam osobiście, a stroik poniekąd pozwala mi się przygotować psychicznie do Świąt. Jakbyście były zainteresowane tematyką stroików, to polecam ten artykuł, rzetelny i treściwy - http://www.familie.pl/artykul/Stroiki-Adwentowe-spraw-aby-czas-oczekiwania-na-Swieta-byl-tak-samo-magiczny,12705,1.html. wiele informacji o świątecznych ozdobach w pigułce
Powrót do góry
Krasnel
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie kupuje takich świec odkąd w półce miałam o zapachu pomarańczowym i cała półka tym przeszła...
Powrót do góry
WyTATUowany
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety jestem uczulona na takie rzeczy, więc nie kupuję świec zapachowych Sad
marlenkax
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zainteresowałam się dekorowaniem stołów i tak dalej, bo chyba restaurację będę niebawem otwierać i trafiłam na coś takiego jak świeczki pływające słyszałyście o czymś takim? Bardo dobrze się prezentują i wydaje mi się, że wcale nie są drogie kupili byście do siebie do domu coś takiego jak https://szklanatorebka.pl/pl/c/SWIECZKI-PLYWAJACE/119 ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 27, 2018 08:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: