Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy biżuteria daje wam poczucie atrakcyjności?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Biżuteria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marlena86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że biżuteria zwiększa poczucie atrakcyjności. Zwłaszcza, gdy jest prezentem od ukochanej osoby Smile Faktem jest, że większość mężczyzn nie zwraca uwagi na takie szczegóły jak kolczyki, więc jest to raczej indywidualne odczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 14:31    Temat postu:

Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 05:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje, że wiele osób przywiązuje uwagę do eleganckich dodatków. Ja znalazłam bardzo ładne bransoletki do zegarków http://protime24.pl/aar_m_Paski-i-bransolety_Bransolety-do-zegarkow_Bransolety-do-zegarkow-Condor-4175.html Bardzo ciekawe wzory, a i ceny przystępne. Zegarek z bransoletą lepiej wygląda niż z paskiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karii
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skórzana biżuteria szczególnie dodaje takiego uczucia. To przyjemne nawet. Tutaj są fajne porady jak dobrać też takie dodatki swojemu facetowi http://personagift.pl/blog/jak-dobrac-skorzane-dodatki-poradnik-dla-mezczyzn/
Powrót do góry
Gunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to głubio zabrzmi, ale mi poczucie atrkacyjności dają długie wiszące kolczyki i rozpuszczone włosy Wink Wiele osób mnie pyta, czy długie kolczyki nie przeszkadzają, nie są cięzkie itp. Ja po prostu bez nich czuje sie mniej atrakcyjna
Kapibarka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabletki na wypadanie włosów są świetnym pomysłem bo działają od wewnątrz. Ja osobiście stosuję zawsze Vitapil. Mi i mojej siostrze bardzo pomógł po ciąży gdzie nasze włosy wyglądały bardzo słabo.
Powrót do góry
romar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że daje Smile Zwłaszcza jak się ma świadomość co się nosi Smile Polecam przeczytać przewodnik po kryształach Swarovskiego http://www.arande.pl/blog/krysztaly-swarovskiego/ - zawiera najważniejsze informacje, które moim zdaniem każda kobieta powinna znać. Ponad to można poczytać o samej historii Daniela Swarovskiego, która moim zdaniem jest bardzo ciekawa.
Powrót do góry
Lili26
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że czuję się atrakcyjnie Very Happy Nawet drobny element dodaje uroku według mnie. Tylko we wszystkim należy zachować umiar. Co za dużo to niezdrowo Smile
Powrót do góry
kamoretka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ naturalnie, że czuję się atrakcyjniejsza, bardziej elegantsza. Nieduży dodatek do kreacji zawsze mile widzę. Lubię biżuterię z perłami. Odkąd jestem w posiadaniu pierścionka zaręczynowego https://gemlord.pl/pl/p/Perla-Tahiti-8-mm/671 nie mogę tego klejnotu przestać podziwiać. Niezwykłość perły, a dla mnie szczególnie niezwykłość perły Tahiti jest niesamowita . Tak, perły dodają mi kobiecości.
Powrót do góry
BeciaKa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co dzień raczej nie zwracam uwagi na biżuterię, ponieważ noszę łańcuszek i kolczyki, ale idąc na imprezę lubię zwrócić na siebie uwagę oryginalną biżuterią Smile Często kupuję tutaj : http://roren.pl/Promocje,k,6,nazwa-asc,1.html Zarówno online jak i stacjonarnie bo obsługa jest tak bardzo pomocna.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 10:04    Temat postu: Biżuteria Odpowiedz z cytatem

Mi biżuteria daje nie tylko poczucie atrakcyjności, ale przede wszystkim poczucie kobiecości. Lubię czuć się sobą i wyglądać elegancko. Wprawdzie mąż narzeka, że trochę zbyt dużo czasu spędzam w łazience, ale nic nie poradzę na to, że potrzebuję dobrze wyglądać. Szczególnie, że pracuję w miejscu publicznym. Ostatnio mąż kupił mi kolczyki - https://aclari.pl/kolczyki/ i byłam zadowolona, bo w końcu raz sprezentował mi taki prezent, który odpowiada mojej naturze. Także, drobie kobitki proście mężów o biżuterię.
Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daje i to bardzo dużo, bo to tez jest moim zdaniem atrybut kobiecości. Jeżeli mamy fajną, rzucają się w oczy biżuterię, to tym bardziej stajemy się atrakcyjne. Polecam złote łańcuszki od Jubilera Karkosik - https://www.karkosik.pl/25-zlote-lancuszki Mają naprawdę fajne ceny, a asortyment u tego jubilera jest najwyższej jakości.
Powrót do góry
paula_em
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedłg mnie zdecydowanie dodaje. Kobiety, które mają tak fajne dobraną biżuterię, jakieś rzucające się w oczy kolczyki lub pierścionki zaręczynowe wyglądają bardzo atrakcyjnie Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 08, 2017 13:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Biżuteria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: