Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Relacje nasze i Wasze.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marianna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad czymś takim https://sklep-seko.pl/podsluchy-z-nagrywaniem-c-1_38.html chce założyć mężowi podsłuch bo zaczynam wyczuwać że mnie zdradza i chcę się upewnić aby nie być gołosłowną. Teraz technologia poszła tak do przody że raczej nie powinno być z tym problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Paź 19, 2017 15:25    Temat postu:

Powrót do góry
Mastoras
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , przydatna okazać się może tutaj kancelaria adwokacka warszawa taki specjalista doradzi co i jak najlepiej zrobić, jak się dalej zachować w takiej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ warto się udać. W klinice Psychomedic mają bardzo dobrych specjalistów. Taka terapia nie sprawi, że zapomnimy o problemie, ale zmienimy do niego podejście. Czasem warto wybaczyć zdradę, wyjaśnić sobie wszystko, by zacząć wszystko od nowa.
Powrót do góry
holeczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam że nie ma dla mnie nic już po tym jak mąż mnie zdradził. Ale poukładam sobie życie na nowo, teraz mamy takie czasy że warto próbować, przecież to nic złego poznać kogoś przez internet ja na kochaj.pl poznałam super czułego faceta który o mnie dba teraz
Powrót do góry
organika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozwody to katorga powiem Ci że musisz się uzbroić w cierpliwość. Jak nie masz dobrego adwokata to polecam Ci z okolic trójmiasta Panią Natalię Zelmachowicz, bardzo profesjonalna kobieta, podchodzi z ogromnym zaangażowaniem.
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać się do Psychomedic. Po cichu liczę, że otworzą u nas jakiś oddział swojej kliniki, bo specjalistów mają naprawdę świetnych. Nr telefonu do rejestracji to 22 253 88 88
Powrót do góry
kenek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie możesz poradzić sobie z tym problemem, udaj się do psychologa. Czasem warto się przełamać i udać się do specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaliczam się do osób, które nie potrafiłyby wybaczyć zdrady. Gdy dowiedziałam się o zdradzie mojego męża, nie załamałam się, a skierowałam swoje kroki do http://kancelaria-gizinski.com/adwokat-rozwody-warszawa/ i z jego pomocą napisałam pozew rozwodowy...
Powrót do góry
maryna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno sie wybacza, ale lepiej nie testować tego w swoim związku.
Powrót do góry
witka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ jest namiar na Klinikę Psychomedic w Warszawie. Oni mają tam świetnych specjalistów. Potrafią pomóc. Są 4 kliniki w Warszawie, więc praktycznie każdy ma do nich blisko. Można w ten sposób poradzić sobie z taką sytuacją.
Powrót do góry
DanielCa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chyba nie potrafiłbym wybaczyć zdrady kobiecie, ale nie zawsze dziwne zachowanie żony znaczy, że ma romans. Warto wiedzieć "jak sprawdzić czy żona mnie zdradza" i dopiero po zdobyciu dowodów można zacząć rzucać oskarżenia jakieś, niż bez dowodów próbować rozmawiać. Poza tym lepiej mieć dowody zdrady niż tylko podejrzenia, bo jeżeli partnerka nas nie zdradza to może się bardzo obrazić o to, że tak pomyśleliśmy.
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jeżeli doszło do zdrady, to nie załamuj się od razu, szkoda czasu i nerwów, W dzisiejszych czasach znalezienie drugiej połówki to czasem kwestia jednego wieczora Smile https://randkuj.my na tym portalu jest wielu ludzi z takim samym celem jak Twój- Szczęście. I uwierz mi że tutaj napewno je znajdziesz Smile
Powrót do góry
Djeniu41
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy bym nie wybaczyła zdrady.
amelia78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skad u Ciebie kolezanko takie negatywne podejscie do sprawy? W ten sposob to raczej nie rozwiazesz tego typu problemu nigdy. Wiele razy mozna uslyszec od znajomych o parach ktore potrafily przejsc najtrudniejsze chwile .. pozniej rozpadaly sie .. a za jakis czas znow byli razem. To tez troche kwestia tego jak bardzo zalezy nam na drugiej osobie oraz czy jestesmy w stanie ja bezinteresownie kochac. Warto sobie na ten temat poczytac troche wiecej poniewaz co raz czesciej zdrada ma miejsce w zwiazkach. Najwieksza publikacja jaka udalo mi sie znalezc w sieci jest zdecydowanie https://www.sensity.pl/jak-wybaczyc-zdrade/ Calosc jest pisania przez profesjonalistow zajmujacych sie tego typu problemami dlatego tez lektura dostarczy nam wielu szczegolow o ktorych nie mielismy pojecia. Na przyszlosc bedzie bardziej uwazni na jakie zachowania drugiej osoby zwracac uwage by moc poruszyc problem na samym poczatku jego istnienia.
Powrót do góry
ulkarulka1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że czeka was teraz rozwód? Bardzo mi przykro z tego powodu, szkoda małżeństwa. Jednak skoro się na to decydujecie to pewnie przyda Ci się Radca prawny Słupsk znajdziesz ich w internecie. Wydaje mi się, że w czasie tak trudnym jak rozwód trzeba zwracać uwagę na to jak wygląda prawo, jak napisać pozew. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 10:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Relacje nasze i Wasze. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: