Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co jesc a czego nie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wendy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie "co jeść", a "jak jeść". Ja się powoli odzwyczajam od smażenia i przerzucam na gotowanie na parze
Reklama

Wysłany: Czw Sie 17, 2017 15:09    Temat postu:

Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jeść lekkostrawne, zdrowe rzeczy. Ja jakiś czas jestem na lekkostrawnej diecie i nie narzekam, jest smacznie i zdrowo. Wcześniej opychałam się wszystkim co wpadło mi w ręce i miałam straszne bóle brzucha - to wątroba dawała o sobie znać. Wtedy sięgałam po Sylimarol i przechodziło ale postanowiłam też zmienić dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zikifriki99
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 13:05    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Uważam że można jeść wszystko tylko w odpowiednich ilościach sam na diecie schudłem 19kg jedząc 1200kcl dziennie 5 posiłków. Polecam
Saburka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem zdania, że można zjeść wszystko, ale w odpowiednich ilościach. Podstawą jest też sposób przyrządzenia tego co jemy
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o zamówieniu cateringu dietetycznego z https://www.eatzone.pl/pl-PL/Redukcja-wagi Marzy mi się zrzucenie ok 20 kilogramów a niestety sama nie potrafię za to zabrać. Myślę, ze przygotowana, odpowiednio zbilansowana dieta mi w tym pomoże.
Powrót do góry
dusia88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 10:40    Temat postu: Catering. Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie opierałabym swojej diety na cateringu, bo mam zaufanie tylko do własnoręcznie przygotowanych potraw. Dzięki temu wiem, skąd pochodzą produkty, które decyduje się kupić i mogę stworzyć dania pod indywidualne preferencje na przykład moje czy mojego chłopaka. Smile Obecnie zapoznaję się z wiadomościami na stronie http://www.dobrydrob.pl/bezpieczny-drob/drob-pakowany/ na temat pakowanego drobiu. Oboje z chłopakiem lubimy mięso, ale zastanawiam się nad czasowym zaprzestaniem jedzenia produktów z marketów.
Powrót do góry
kulik86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 11:58    Temat postu: ciecierzyca Odpowiedz z cytatem

Hej,
ja polecam wyeliminować ziemniaki i zastąpić je soczewicą lub ciecierzycą. Dla mnie bardziej pasuje ciecierzyca, dodatkowo przeczytałam tutaj https://pieknojestwtobie.com/ciecierzyca-wlasciwosci-wartosci-odzywcze-ciecierzycy/ że ma wiele wartości odżywczych, pozwala na osiągniecie szczupłej sylwetki i nie wywołuje wzdęć Smile polecam, można z niej przygotować smaczne posiłki Razz
Powrót do góry
Mardi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie warto jeść wszytko ale w odpowiednich ilościach Wink
Powrót do góry
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co dziewczyny? Takie restrykcje żywieniowe nie dają szczęścia. Ja bym połączyła odpowiednią dietę z ćwiczeniami i bielizną wyszczuplającą i wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej. Ostatnio kupiłam bieliznę antycellulitową na http://www.orirose.pl , która faktycznie pomaga. Mija już 2 tydzień od stosowania i cellulit znika, a sylwetka zaczyna się dobrze formować. Nie dość że ta bielizna masuje, to jeszcze wyszczupla Smile
Powrót do góry
anika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starać się gotować na parze przede wszystkim, bo tłuszcze są naprawdę zabójcze..
agatka16
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co jakiś czas staram się coś dokładać do mojej diety. Znalazłam niedawno produkty z konopii https://konopnecentrum.pl/zywnosc-z-konopi i zastanawiam się nad stosowaniem oleju, tłoczonego na zimno. Jako dodatek do sałatek czy sosów. Lizak konopny miałam okazję kiedyś spróbować i smakował mi całkiem nieźle.
Orbiterek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla kazdego dobrym rozwiazaniem bedzie co innego. taka jest prawda - jestesmy rozni i bardzo dobrze! ja zdecydowalam sie isc wreszcie do dietetyka i poprosic o diete indywidualna. dzieki temu rzeczywiscie mam menu szyte doslownie na swoje mozliwosci. posilki codziennie dostarcza mi catering dietetyczny macro bios bar - mam wykupiona diete 1500kcal w przeciagu 4 mscy zrzucialm juz 4 kg i to wlasciwie bez wiekszego wysilku. zbilansowana, zdrowa dieta to klucz do sukcesu
Powrót do góry
jancia9
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się powiedzieć co i jak jest dla nas najlepsze. Dla jednego będzie to dobre, dla innego coś innego. Najważniejsze aby szukać idealnego rozwiazania i potraw dla siebie.
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taka dieta warzywno owocowa która nie tylko pomoże zrzucić zbędne kilogramy i zapanować nad metabolizmem ale i usunie z naszego ciała szkoldiwe toksyny. Ja czuję się po niej jak nowo narodzona i mam więcej chęci do codziennych obowiązków. Nie trzeba wydawać wiele pieniędzy a można skutecznie osiągnąć zamierzony cel. z taką dietą
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Leslie1 myslisz o tej diecie http://obk.pl/zdrowa-czy-niezdrowa-dieta-owocowa/ jak widać zalet jest sporo, ale są tez wady... trzeba uważać żeby nadto nie zubożyć organizmu takimi próbami. dieta powinna byc pełnowartościowa, jesli ma rzeczywiscie przynieść efekty
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 19:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 16 z 18
Skocz do: