Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Boicie się kupować buty w internecie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marita93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czego się bać Wink Może za pierwszym razem jest jakas obawa, ale przecież zawsze można zwrócić produkt do sklepu. Teraz już większość butów zamawiam online z nik butik. Przynajmniej mam buty jedyne w swoim rodzaju- o ciekawym fasonie no i z porządnej naturalnej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 02, 2017 23:55    Temat postu:

Powrót do góry
talizman
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam problemów z kupowaniem butów przez Internet. Jak nie pasują, to odsyłam. Spodobały mi się opisane botki peep toe na kochamczytac.pl/botki-kowbojki-sztyblety-saszki-lity-jakie-jeszcze i teraz szukam takich butów w sieci, oczywiście na domodi.pl, by je zamówić w atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
schibke
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście kumam zastrzeżenia - zawsze fajnie jest mieć w ręku coś, co się potem będzie nosić, ale od jakiegoś czasu się przyzwyczajam - jeśli są dobre warunki zwrotu towaru, który mi nie odpowiada, to czemu nie. Czasem w zasadzie w internecie robię tylko risercz, np. jak chcę sprawdź cenę na spódnica skórzana, a potem kupuję faktycznie jednak w sklepie, ale to rzadkość raczej na odwrót.
Powrót do góry
Cecomyra
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego tu się bać? Zawsze robię zakupy w internecie, jeśli chodzi o obuwie damskie. Oczywiście trzeba zachować rozsądek i nie kupować w sklepach, które mają złą opinię. Ja zrobiłam swoją prywatną selekcję i ufam sklepowi azaway.com, ale w innych też robię zakupy, tylko rzadziej.
Powrót do góry
sandruska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 30, 2017 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram sie wybierac takie sklepy, ktore ktos juz mi polecal Smile np siostra odkryla ostatnio outlet z butami multu.pl podeslala mi i znalazlam naprawde super balerinki na lato https://multu.pl/products/view/137791 za taka cene zal ich nie wziac Smile
Powrót do góry
Iwonamalek2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego tu się bać? Przecież macie teraz prawie w każdy sklepie możliwość zwrotu. Możecie sobie nawet zamówić wygodnie 5 par i wszystkie odesłać. Tak np było w sklepie, w którym szukałam fajnych botków http://noevision.pl/dla_niej/botki.html . Tam macie 30 dni na zwrot lub wymiane. Polecam generalnie wam botki, są to mega wygodne buty, a zarówno eleganckie, możecie je zakładać na praktycznie każdą okazję.
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego tu się bać? Jeśli kupujemy ze sprawdzonych sklepów, to nie ma żadnych obaw. Zawsze w razie czego możemy zwrócić. Tutaj https://www.apia.com/pl_pl/damskie-buty-c.html jest ciekawa oferta. Mają tam buty damskie włoskie, których jakość jest naprawdę świetna. Plusem jest to, że APIA oprócz sklepu internetowego ma również stacjonarne.
Powrót do góry
przykrość
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam, cholera, nie boimy się, niczego się nie boimy! A kupowanie butów w necie jest teraz względnie bezpieczne pod warunkiem, że ew. zwrot jest za friko, no i wiadomo, można dużo taniej, a jak jest dobra cena venezia kozaki są w ogóle super!
Powrót do góry
czarna76
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się nie boję, mam sprawdzone sklepy, gdzie nie boję się nawet na raz kilka par kupować, bo wiem że zamówienie dotrze do mnie w ciągu 48h. Na https://multu.pl/kobiety-home mają bardzo fajną ofertę w rozsądnej cenie
Powrót do góry
Kaśka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez problemu Zawsze można ewentualnie odesłać buty i wymienić na inny rozmiar. Smile
Allegro jest okej, ale trzeba uważać na niektórych sprzedających
Ja kupuję na https://nikbutik.pl/ i do tej pory się jeszcze nie zawiodłam Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sie 20, 2017 20:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: