Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt na mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 09:15    Temat postu: Kredyt mieszkaniowy Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że trafiłam na ten temat, to może mi koleżanki coś podpowiedzą. Chodzi o to, że do tej pory wynajmowałam mieszkanie, ale niedawno zyskałam awans, zarabiam lepiej i uważam, że najwyższa pora kupić mieszkanie. Oczywiście, nie obędzie się bez kredytu i do Was zwracam się z pytaniem, w jakim banku warto wziąć kredyt hipoteczny? Mój brat namawia mnie na kredyt w bz wbk - https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy/kredyt-mieszkaniowy.html. Poczytałam trochę na ich stronie i oferta wygląda obiecująco. Niemniej, jestem otwarta na propozycje i liczę na to, że coś mi doradzicie Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 18, 2017 09:15    Temat postu:

Powrót do góry
jabluszko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zadowolona z kredytu i konta w raiffeisen polbank. Mają bardzo fajna oferte, karta debetowa do platnosci online - perfect
Powrót do góry
wiolak26
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 15:23    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo fajnym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu na mieszkanie, jeżeli nie ma się aż takich oszczędności. Można wziąć kredyt i mieć swoje własne mieszkanko. Bardzo fajne mieszkania są od multimel-nieruchomosci.pl w Lublinie. Sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, bo już mam dość mieszkania z teściami.
Powrót do góry
Natalia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspierając się kredytem hipotecznym, możemy spełniać marzenia o własnym domu czy mieszkaniu. Żeby sprawdzić, który kredyt jest najbardziej odpowiedni dla nas, polecam w załączonym linku, stronę z zestawieniem kredytów mieszkaniowych.
Powrót do góry
zombie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zastanawiam się czy nie wziąć takiego kredytu, widziałem też, że może w tym pomóc dobry doradca hipoteczny, co o tym sądzicie? Warto korzystać z pomocy takich firm czy można sobie samemu spokojnie ze wszystkim poradzić? Smile Czekam na opinię Smile
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że w wielu tematach pojawiają się wpisy dotyczące pytań o kredyty, więc podzielę się z Wam stroną, na którą sam trafiłem szukając dobrej porównywarki. Chodzi o http://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty. Jeśli zastanawiacie się, gdzie najlepiej wziąć kredyt, to ta porównywarka może Wam udzielić przydatnych wskazówek w tym temacie. Na pewno warto sprawdzi
Powrót do góry
kasiunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ,że najlepiej poszukać ofert w banku lub u pośrednika w udzielaniu kredytów bankowych . Około 6 miesięcy temu szukaliśmy oferty dla koleżanki w pracy i nie była to łatwa sprawa z uwagi na dużą ilość zapytań kredytowych ... ale daliśmy radę - https://dobrekredytowanie.pl/ Nie jest to firma oferująca chwilówki, kredyty pozabankowe, parabankowe! ... to ważne. I jeszcze jedno - czytajcie co podpisujecie ,czasami jak coś was niepokoi warto dopytać a czasami powalczyć o zmianę zapisu w umowie. pzdr.
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem też chcemy wziąć kredyt hipoteczny na mieszkanie. Planujemy skorzystanie z programu MDM bo jeszcze na początku 2018 roku mają być środki. Dopłata 40 tysięcy to na prawdę spora kwota, szczególnie że można ją przeznaczyć na wpłatę własną. Jeśli dostaniemy zgodę banku to chcemy kupić mieszkanie na Wilanowie. Tam deweloper Polnord buduje osiedle Brzozowy Zakątek i honoruję dopłatę z tego programu co nas cieszy. Oboje pracujemy w Centrum Warszawy, więc z Wilanowa będziemy mieć dobry dojazd.
Powrót do góry
Alicja de
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to jest wątek dla mnie !!
Mamy kredyt w polsce ale mieszkanie w niemczech. Pod kredyt mamy ubezpieczenie zdrowotne, oc w życiu prywatnym i ubezpieczenie nieruchomości.
No ale to się liczy? Oni mają swoje obowiązkowe ubezpieczenia zdrowotne w niemczech.
Jakaś podpowiedź ???
Drakoni
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także zajrzeć na stronę http://bankowosc.businesstimes.pl/kredyt-gotowkowy-wez-go-glowa/
i zapoznać się z treścią tego poradnika. Takie informacje mogą okazać się naprawdę przydatne.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak już uzyskasz ten kredyt to mozesz kupic w końcu własne mieszkanie. A tego nie da się zamienić na nic innego. Jeżeli tylko masz taką możliwość to nawet się nie zastanawiaj. Później możesz zgłosić się tutaj http://ksdevelopment.pl/ , by znaleźć fajne mieszkania
Powrót do góry
bajlamos
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same wzięcie kredytu to jedno, ale jak już się kupi mieszkanie (nieważne czy na kredyt czy za własne, ciężko zarobione pieniądze), to trzeba pomyśleć o jakimś dobrym ubezpieczeniu. Ja na przykład ubezpieczyłem swój dom za pomocą www.ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html i teraz mogę spać spokojnie, ze świadomością, że ja i moi bliscy jesteśmy ubezpieczeni Smile
Powrót do góry
saloma
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, poszukuję dobrego banku w którym dostanę duży kredyt na mieszkanie
Powrót do góry
Kapibarka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 05:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry kredyt hipoteczny oferuje Raiffeisen Polbank. Wysoka kwota kredytu, długa spłata, do tego nie jest wcale drogi. Moim zdaniem warto się nim zainteresować - http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy-mdm
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie również dostępne na http://www.kancelaria-notarialna.net/kredyt/ porady dotyczące tego, co zrobić, aby zarezerwować mieszkanie, starając się o kredyt. Myślę, że informacje, które tutaj znajdziecie przydadzą się także i wam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 13:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8
Skocz do: