Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie kupić materac

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ilonka30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 11:06    Temat postu: Gdzie kupić materac Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczynki. W najbliższych dniach będę chciała zakupić sobie nowy materac. Zastanawiam się gdzie warto byłoby zrobić zakupy. Może polecicie jakieś tanie sklepy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 10, 2014 11:06    Temat postu:

Powrót do góry
helenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 12:01    Temat postu: Re: Gdzie kupić materac Odpowiedz z cytatem

ilonka30 napisał:
Cześć dziewczynki. W najbliższych dniach będę chciała zakupić sobie nowy materac. Zastanawiam się gdzie warto byłoby zrobić zakupy. Może polecicie jakieś tanie sklepy?

Ilonka jak tak sobie czytam Twój post to mam wrażenie,ze jedynie na cenie Ci zależy . A tak na pewno nie powinno być Wink
Warto jest jednak kupić porządny materac. W końcu spędzasz tam prawie 1/3 swojego życia.
Zerknij sobie do sklepu Black Red White:
http://www.brw.com.pl/materace/ - mają tam obecnie bardzo dobre materace w dość przystępnych cenach .Sama zamawiałam tam przy okazji zakupu mebli do sypialni i jestem zadowolona. Materac bardzo dobrze wykonany, mega wygodny. Wcześniej spałam na kanapie i jednak czuję różnicę.
Mają sporą sieć sklepów w całej Polsce tak więc możesz się wybrać do jednego z nich i przejrzeć je sobie na żywo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia4012
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat wybór materaca powinien być przemyślany i cena chyba ma odgrywać tu role drugorzędną. Ważne, by był najlepszy dla naszego zdrowia, wygodny i funkcjonalny, bo przesypiamy większość naszego życia Smile. A na poważnie, to zerknij sobie na ten http://krainamateracy.pl/hevea-materac-piankowo-lateksowy-fitness-200x90-p-419.html - jeśli chodzi o dobre i tanie. Im droższe, tym spełniają więcej funkcji.
Powrót do góry
Kamilla
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki rodzaj materaca chcesz kupić? Bo wiesz ze pod tym względem wybór jest naprawdę wielki. Osobiście widziałam, ze tutaj http://www.swiatsypialni.pl/ mają spory wybór materacy sądzę że coś tam dla siebie znajdzie.
Powrót do góry
braaap
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu szukam materaca dla swojego dziecka, które niedługo sie narodzi. Nie chcę, żeby moje dziecko miało problemy z kręgosłupem i dlatego chce mu kupić dobrej jakości materac, na którym będzie mógł spać przez ok 3 lata, bo myślę, że w tym wieku trzeba będzie mu kupić większe łózko. Zastanawiam się nad tym materacem http://ravensberger-materace.pl/materace/materac-dzieciecy/materac-wysokoelastyczny.html . Jest to materac piankowy, który jest wysokoleastyczny i dopasowuje się do ciała dziecka. Wiele osób bardzo sobie chwali takie materace. A Wy jakie macie zdanie na ich temat?
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje zajrzeć na stronę http://www.comfortbe.pl Jest tam w czym wybierać. Nie tylko można kupić materac, ale też i do razu łóżko i inne akcesoria. Warto rzucić okiem, bo można kupić od razu od producenta i też zaoszczędzić.
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie ART-MEDIC dostaniesz dobre materace piankowe Viscotherapy. To technologia tzw. „pianki z pamięcią”, a jeśli zanurzy się rękę w takiej piance, to pozostanie wgłębienie, które dopiero po chwili wraca do swojego kształtu. Taki materac ma świetne właściwości zdrowotne – idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia dobre podparcie, redukuje nacisk i zmniejsza napięcie mięśni. Każdego dnia będziesz budzić się wypoczęta i bez bólu pleców.
Powrót do góry
fiona45
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to materac ja mogę mieć tańszy, ale wygodny. Jednak dla dziecka wolę wybierać to co najlepsze. Jak będziecie szukać materaca dla swojego malucha to zerknijcie tutaj: https://pufimufi.pl/52-materace , wydaje mi się, że tam znajdziecie taki właśnie idealny dla malucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Thelo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zakupisz materac idź do obojętnie jakiego sklepu i zobacz jaki typ Ci najbardziej odpowiada. To gdzie kupisz ma drugorzędne znaczenie, ważne, żebyś sprawdziła na samej sobie czy lepiej Ci na twardym czy miękkim, lateksowym czy spręzynowym itd. Później spisz markę i kup przez neta tam gdzie dany materac będzie najtańszy. Ja tak zrobiłem jak kupowałem swój materac lateksowy.
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele miejsc w których dostaniesz materace. Ważne w tym wszystkim jest to by wybrać odpowiedni. Ważne w materacach jest to by po ciężkim dniu zmniejszał napięcie mięśni i nerwów. Wiem, że pod tym względem świetne są materace Art Medic Viscoteraphy może weź je pod uwagę Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 29, 2017 14:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: