Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

potrzebuję gotówki- skąd wziąć pożyczkę?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 20:43    Temat postu: potrzebuję gotówki- skąd wziąć pożyczkę? Odpowiedz z cytatem

Cześć! Liczę na waszą pomoc- potrzebuję kilkaset złotych gotówki. Niestety wypadł mi nieoczekiwany wydatek, na który zwyczajnie nie mam kasy... Znacie uczciwe firmy, które udzielają szybkich pozyczek? Wiem, ze większosc z nich ma kiepską renomę, ale licze, że korzystaliście z uslug wiarygodnej firmy, ktorą mozecie polecic... Prosze o pomoc i pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Cze 04, 2017 20:43    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od chwilówek trzymałabym się z daleka.
Powrót do góry
marita93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że spokojnie można znaleźć uczciwą firmę udzielającą chwilówke. Np. SMS365 ma korzystną ofertę. Do tego formalności załatwiasz online- może zajrzyj na ich stronkę i sprawdź dokładnie jak to działa.
Powrót do góry
monikabert90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawą ofertę mają na https://kredytok.pl/. Można pożyczyć nawet 15 tysięcy złotych, a formalności są ograniczone do absolutnego minimum Smile Mają też opcję szybkiej pożyczki - do 1500 zł - z możliwością jednorazowej spłaty Smile Często skorzystanie z takiej pożyczki może uratować nam skórę czy pozwolić na skorzystanie z atrakcyjnej oferty wyjazdu na wakacje Wink
Powrót do góry
herbatoholik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marita93 napisał:
A ja uważam, że spokojnie można znaleźć uczciwą firmę udzielającą chwilówke. Np. SMS365 ma korzystną ofertę. Do tego formalności załatwiasz online- może zajrzyj na ich stronkę i sprawdź dokładnie jak to działa.

Brałam jakoś miesiąc temu pożyczkę w tym serwisie- polecam. Bardzo proste przejrzyste zasady, nie masz żadnych ukrytych kosztów tzw. haczyków. Do tego obsługa jest profesjonalna, bardzo pomocna, także szybko 'ogarnęłam' formalności i czekałam na przelew.
Powrót do góry
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do jakiej kwoty udzielają pożyczki w sms365? Tak patrzę na ich stronkę, sensownie to wszystko wygląda, chociaż mam obawy. Wystarczy, że spłacę pożyczkę w miesięcznym terminie i będzie ok?
Powrót do góry
matylda26
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 09:31    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz tylko kilkuset złotych, to może nie warto babrać się w chwilówki? Moim zdaniem można w takiej sytuacji albo pożyczyć kasę od znajomych albo skorzystać z karty kredytowej. Ja na przykład od ponad roku korzystam z karty kredytowej w santander banku - https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/karta-visa-saturn,6.html i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Możecie pisać, co chcecie, ale posiadania karty naprawdę się opłaca. Można nią chociażby płacić za zakupy w sklepie. Wbrew pozorom, karty kredytowe wciąż są powszechnie używane i modne.
Powrót do góry
stormi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donianowak napisał:
A do jakiej kwoty udzielają pożyczki w sms365? Tak patrzę na ich stronkę, sensownie to wszystko wygląda, chociaż mam obawy. Wystarczy, że spłacę pożyczkę w miesięcznym terminie i będzie ok?

w SMS365 możesz dostać pożyczkę do 3 tysięcy złotych, ale to opcja dla osób, które już korzystały z ich usług. Ale kilkaset złotych dostaniesz bez problemu. Termin spłaty ustalasz według własnego uznania- na stronie masz o tym info.
Ktoś wyżej pisze, że lepiej pożyczyć od znajomych, rodziny- jasne, ale nie każdy ma możliwość skorzystania z takiej pomocy...
Powrót do góry
michoone
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przejrzeć sobie stronę http://polska-kredyt.pl/ tam znajdziecie porównywarki, z których można sobie skorzystać bezpłatnie. Teraz w sieci jest dużo tego typu serwisów, można też prześledzić rankingi. Najwazniejsze jest to, zeby mierzyć siły na zamiary, jak nie jesteśmy pewni czy będziemy splacać raty lepiej się wstrzymać.
Powrót do góry
marakuja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz na już gotówki warto pomyśleć o darmowej chwilówce Ale możesz sobie zobaczyć najpierw listę pożyczkodawców i sam zdecydować która ofertą będzie dla ciebie idealna. Chwilówki korzystają najczęściej ci, którzy z jakichś powodów nie mogą lub nie chcą wziąć pożyczki z banku. I to jest dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Emma1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszelką wiedzę na temat pożyczek czerpię z blogów np http://www.szybko-gotowka.pl/ Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sie 19, 2017 15:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: