Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Domowe sposoby na katar

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 11:23    Temat postu: Domowe sposoby na katar Odpowiedz z cytatem

Jakie znacie domowe sposoby na katar?
Co wam najbardziej pomaga w zwalczaniu takich dolegliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 12, 2015 11:23    Temat postu:

Powrót do góry
Karola321
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to zwykły katar, to i tak trzeba będzie przepękać cały tydzień.
Jedyną opcją jest łagodzenie objawów.
Poczytaj sobie tutaj co na zatkany nos działa najlepiej.
Można sobie pomóc właśnie zmniejszając uczucie osłabienia czy zmniejszenie cieknącego kataru.
Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym katarem to jednak trzeba uważać, bo właśnie czytam sobie na stronie http://www.odetchnijspokojnie.pl/pylkowica/ o tym, że katar taki przezroczysty może być objawem Pyłkowicy, czyli kataru siennego. Ogólnie uważam, że ostatnio co raz więcej ludzi ma jakieś alergie Hrm
Powrót do góry
talizman
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam jak szybko pozbyć się kataru na noy.pl. Polecam lekturę tego artykułu. Ja już skorzystałam ze wskazówek i pomogło.
Powrót do góry
matylda26
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 11:37    Temat postu: Katar Odpowiedz z cytatem

Katar był w moim przypadku bardzo dokuczliwy, przez długi czas nie miałam pojęcia, jak się go pozbyć. Dopiero po czasie okazało się, że jest to u mnie jeden z objawów alergii. Niestety, byłam uczulona na rzeczy, których trudno uniknąć: pyłki traw, roślin, żyta, kurz, sierść psów i kotów. Wystarczyło, że wybrałam się do kogoś kto ma kota (nawet jeśli fizycznie kota nie była w pobliżu), a wracałam z założonym nosem i załzawionymi oczami. Teraz, jak się umawiam z kimś, kto ma w domu zwierzątko domowe, w grę wchodzi jedynie spotkanie na mieście. Ale też nie przesadzam w drugą stronę i nie zamykam się szczelnie przed otoczeniem Smile. Wystarczy moim skromnym zdaniem przestrzegać kilku prostych reguł, które pozwolą spokojnie poradzić sobie z alergią i katarem. Na przykład należy unikać otwierania okien w domu i miejscu pracy w ciągu dnia, szczególnie w ciepłe i słoneczne dni, a wycieczki na łono natury i biwakowanie planować poza okresem pylenia. Nie mam się zresztą co rozpisywać, różne porady dotyczące przeciwdziałaniu katarowi alergicznemu znajdziecie tutaj - http://www.totylkoastma.pl/biblioteka/astma-a-alergeny,10.html
Powrót do góry
Lena
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na katar to chyba nie ma dobrego sposobu. Tak czy siak trwa zwykle ok. tygodnia. A co z kolei stosujecie przy suchym męczącym kaszlu? Zastanawiam się nad kupieniem tego syropu http://levopront.pl/ , bo słyszałam, że właśnie hamuje suchy kaszel.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 18, 2017 16:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: