Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowe odżywianie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 16:35    Temat postu: Zdrowe odżywianie Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne dla naszego organizmu. Dostępnych jest tyle rodzai śmieciowego jedzenia że nasz organizm aż prosi się o coś zdrowego naturalnego. Moim zdaniem warto zacząć od zakupów zdrowych produktów http://www.ilovebio.com.pl/7-zywnosc-bio . Później może gotować z tego smaczne potrawy i zdrowo się odżywiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Maj 28, 2017 16:35    Temat postu:

Powrót do góry
kassiol
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, na pewno zajrzę na tę stronę bo od niedawna zaczęłam się zdrowo odżywiać i widzę w tym same plusy Smile
Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to zdrowe musli na śniadanie - doda energii i zapewni niezbędne składniki. Mozna je dowolnie komponować, więc nie ma wymówek, że nie smakuje.
Powrót do góry
JulitkaKorobejko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie to unikanie cukrów i niezdrowych tłuszczy ale nie definitywnie, bo wtedy cierpi nasz psychika Smile
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 03, 2017 22:47    Temat postu: zdrowe odżywianie Odpowiedz z cytatem

dla mnie zdrowe odzywianie to odzywianie na ktorym nie cierpi nasz caly organizm czyli i cialo i umysl Smile jestem zdania ze jakakolwiek zmiane trzeba zaczac od swoich procesow trawiennych, bo jesli ktos ma problemy z przemiana materii to rygorystyczna dieta tylko wbije kolejny gwozdz w jelita i watrobe ;/ dlatego za rada dietetyka zaczelam od uregulowania problemow z jelitami i stosowalam 5-dniowa kuracje dicopeg 10g co pozwolilo mojemu metabolizmowi nabrac tempa. stosuje ja kilka razy w roku bo naprawde swietnie oczyszcza nie tylko cialo, ale i uspokaja, wycisza...
Powrót do góry
Zifaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również tak uważam. Ostatnio dowiedziałam się że kasztany jadalne są bardzo dobre dla zdrowia. Teraz korzystam akurat z mąki kasztanowej. O dziwo niektóre potrawy smakują lepiej z nią niż ze zwykłą. Gdyby kogoś interesowało to jest ta mąka: http://clementfaugier.pl/120-maka-kasztanowa-bezglutenowa. Po tym doświadczeniu już nie boje się eksperymentować z zdrowymi ale mniej popularnymi produktami Smile
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eko produktu bardzo dobrze sprawdzają się w zdrowym odchudzaniu.
Powrót do góry
etharos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie ile w rzeczywistości jest w nich tego eko, bo mam co do tego wątpliwości.
Powrót do góry
daniel785
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a o co konkretnie w tym chodzi
Gunia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój syn, pomimo zdrowego odżywiania i tak zapadł na chorobę jelit. I czeka go zabieg gastroskopii Sad Ktoś przez to przechodził i może opisać na czym dokładnie to polega? Bo jak doczytujemy to świetnie robią gastroskopię w tym krakowskim gabinecie, ale i tak oboje się boimy.
Lili26
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie do podstawa dobrej kondycji zdrowotnej i pięknego wyglądu. Jakiś czas temu wyczytałam, ze dużo chorób pojawia się właśnie przez złe nawyki żywieniowe i nieciekawy stan jelit. Od tego czasu bardzo często jadam owsianki. Jedną z moich ulubionych jest owsianka z tego przepisu: http://melvit.pl/r_owsianka-bez-cukru_227 . Uwielbiam maliny i czereśnie, które wybornie komponują się z daktylami. Idealne śniadanie, dzięki któremu moje jelita pracują jak w zegarku. Smile
Powrót do góry
Basia5
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jadam owsianki z różnymi dodatkami. Bardzo lubię z malinami. Wybieram z tych: https://kupiec.pl/, bo są w różnych smakach i rodzajach. Mam dzięki temu większe urozmaicenie. Owsianka jest nie tylko lekkostrawna i pożywna, ale zawiera między innymi dużo błonnika, który jest bardzo potrzebny dla zdrowia. A do tego zmniejsza uczucie głodu.
Powrót do góry
marianka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę Wam powiedzieć, że kiedyś jadłam mało np. kasz czy ryżu. Jakoś sięgaliśmy po ziemniaki podczas obiadu ale to dosyc kaloryczne. A tak kasza jest lekka, sycząca i zdrowa:
https://kupiec.pl/ i smakuje nawet moim maluchom. Warto, by gościła w menu częściej. Jest też wskazana dla osób na diecie.
Powrót do góry
Tris
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się zwracać uwagę na to co jem, przede wszystkim, żeby było zdrowo i z odpowiednimi składnikami odżywczymi. Dużo czytałam o serach kozich, podobno wielu dietetyków je poleca. Znacie jakieś ciekawe przepisy z ich wykorzystaniem?
Powrót do góry
kulik86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:05    Temat postu: jarmuż Odpowiedz z cytatem

Cześć,
polecam dodatek wielu warzyw do swoich jadłospisów. Ja miałam problem z odrzuceniem przekąsek podczas odchudzania. Zastąpiłam je czipsami z jarmużu, zobaczcie jakie to cenne warzywo https://pieknojestwtobie.com/jarmuz-wlasciwosci-zdrowotne-i-zastosowanie/ pomaga schudnąć i dostarcza wiele cennych składników! Polecam doskonała przekąska i dodatek do sałatek:)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 31, 2017 11:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: