Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tanie podróże całą rodziną?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bimana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędniej jest, gdy nie wykupuje się bagażu rejestrowanego w samolocie. Zamiast tego polecałabym przesyłki międzynarodowe - gdy trzeba spakować całą rodzinę, to tak się bardziej opłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Maj 13, 2017 00:04    Temat postu:

Powrót do góry
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz fajnego miejsca na wypoczynek z rodziną to wydaje mi się, ze to http://www.aquariusspa.pl/pl/hotel-spa-nad-morzem/hotel-rodzinny-oferta/ będzie idealne. Mają tam sporo atrakcji dla dzieci dlatego ty spokojnie będziesz mogła się relaksować bez ich marudzenia, że się nudzą. Jest tam świetne SPA z którego na pewno chętnie skorzystasz Smile
Powrót do góry
dabar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanie podróżowanie to także pójście na żywioł i przejazd samochodem po różnych krajach. Może to być ciekawe przeżycie dla wszystkich członków rodziny.
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz miejsca na wakacje z całą rodziną to myślę, ze to http://www.aquariusspa.pl/pl/aktualnosci/kids-zone/ miejsce będzie idealne. Jest tam sporo atrakcji między innymi SPA i Aquacenter. Do tego są ciekawe atrakcje dla dzieci np w postaci warsztatów. Uważam, że spodoba Ci się to miejsce Smile
Powrót do góry
Nusianka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam spojrzeć na: http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne , oczywiście jeśli ktoś ma ochotę w nieco inny sposób spędzić wakacje to wydaje mi się, że taki rejs będzie super pomysłem. Sama się zastanawiam, chociaż dzieciaki są na tyle małe, że nie wiem czy będzie to dla nich atrakcje czy się umęczą. Ale sama z przyjemnością wybrałabym się na rejs połączony ze zwiedzaniem.
Powrót do góry
RobertG85
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na facebooku jest stronka "Biblia taniego latania". Autor wrzuca tam różne oferty na bilety lotnicze w naprawdę niskich cenach, polecam zerknąć!
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest podróżować poza sezonem.
Powrót do góry
Iwonamalek2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 20, 2017 07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najlepiej wspominam wycieczki w góry z rodzina. Na pewno należą one to bardzo tanich wycieczek bo przeciez nikt nie pobiera oplat za wchodzenie na szlak, a mozna na prawde dobrze sie bawic na swiezym powietrzy i podziwiac piekne widoki. Jednak nalezy zadbac o odpowiedni sprzet przy takich wyprawach. Przede wszystkim porzadne buty i odziez przeciwdeszczowa. Jeżeli bedziecie szukac takiego wyposazenia podroznika wejdzie na sklep https://trekmondo.pl/odziez-damska/
Powrót do góry
weronikakalisz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio z rodzinką zrobiliśmy sobie wycieczkę po Polsce Smile Po drodze do Krakowa odwiedziliśmy Katowice, bo nasi znajomi polecili nam wizytę w Muzeum Śląskim - dzieciaki świetnie sie tam bawiły, zdecydowanie warto zobaczyć. Nie sądziliśmy, że Katowice tak się rozwinęły, teraz naprawdę robią wrażenie. Znaleźliśmy tam naprawdę tani nocleg w samym centrum miasta: http://mariacka13.pl/pokoje-do-wynajecia i myślę, że jeszcze tam wrócimy Smile
Powrót do góry
Aligator20
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, nie wszędzie można jechać z dziećmi, bo nie każde miejsce pozwala na przebywanie osób poniżej pewnego wieku. Jeśli mowa o wakacjach rodzinnych, to na pewno warto warto wybrać się na Jurę Krakowsko-Częstochowską do hotelu http://www.hotelfajkier.pl/dla-dzieci To sprawdzone miejsce, w którym każdy będzie się dobrze bawił. Moim zdaniem to najlepszy wybór na spędzenie wspólnych wakacji całą rodziną Smile
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 08:15    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Ja do tej pory co roku jeździłam po Polsce, ale wreszcie postanowiliśmy z mężem coś zmienić i zdecydowaliśmy się na wycieczkę za granicę. Zdecydowaliśmy się na Hiszpanię, wykupiliśmy już wycieczkę i teraz czekamy na koniec lipca! Na szczęście udało nam się załatwić wolne w jednym terminie, mój szef poszedł mi na rękę, bo pierwotnie miałam urlop zaplanowany na połowę września. Jakbyście były zainteresowane, mogę Wam polecić portal travelplanet.pl. Można tam znaleźć fajne wycieczki, a na blipie są kody rabatowe - https://blip.pl/travelplanet/
Powrót do góry
janek4v
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy wycieczka za granice to dobry pomysł.
pistacja
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast drogiego hotelu warto zdecydować się na nocleg w hostelu. Oczywiście nie pierwszym lepszym, ale takim, który gwarantuje komfort. Sprawdźcie sobie koniecznie Green House Hostel. Zlokalizowany jest on w urokliwym miejscu w dzielnicy Kamienna Góra. Można powiedzieć, że jest to najpiękniejszy hostel w Gdyni, a nawet w Trójmieście.
Powrót do góry
Wykalaczkaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da się Smile Dla dzieci często są bardzo duże zniżki, a większości miejsca noclegowe są darmowe. Poszukaj sobie stron z okazjami wakacyjnymi. Tam często idzie znaleźć prawdziwą, wyjazdową perełkę Smile
mama89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanim sposobem na podróżowanie jest robić to na własną ręke, samemu zabookowac bilet lotniczy i apartament-napewno wyjdzie duzo taniej niż przez biuro podróży. W tym roku wybieramy się do Portugalii, miejsce o którym marzyłam juz od kilku lat. Zakupie jeszcze ten przewodnik http://aros.pl/ksiazka/portugalia---przewodnik-ilustrowany-2014 i bede w pełni gotowa do wyjazdu, juz skaczę z radości!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 25, 2017 10:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 13 z 16
Skocz do: