Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki krem dla mamy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariola685
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 18:47    Temat postu: Jaki krem dla mamy Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar kupić mamie krem jakiś godny uwagi. Jaki polecacie? Jest ona w wieku dojrzałym i pewnie przydałby się jakiś specjalistyczny. Ale jest tyle ich na naszym rynku, że nie wiem co wybrać. Może coś doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 18:47    Temat postu:

Powrót do góry
Elka084
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę polecić markę Resibo: https://iwos.pl/85_resibo. Kosmetyki są bardzo dobre i można znaleźć zarówno krem jak i dobre serum. Skład jest naprawdę godny uwagi i zdecydowanie to lepszy kosmetyk niż pierwszy lepszy z drogierii.
Powrót do góry
karolina45
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto pomyśleć o kremie Eldan Cosmetic na bazie naturalnych składników odżywczych właśnie do skóry dojrzałej. Ja osobiście używam ich i jestem bardzo zadowolona. Mam mleczko, maseczkę i krem do twarzy. Moja skóra po kilku dniach stała się piękniejsza.
Powrót do góry
monikacicha90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre są kremy od Juveny, ale są dość drogie
Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też próbuje ostatnio markę Eldan Cosmetics, i na razie sprawdza się rewelacyjnie. Początki, a już jest lepiej. Ja mam akurat krem i produkt do demakijażu, chociaż mało się maluje. Kosmetyki może trochę kosztowne, ale godne uwagi.
Powrót do góry
asiencja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 23:09    Temat postu: krem pod oczy Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o fajne kremy pod oczy, polecam Skin Re-Constructor Farmony: https://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-pod-oczy-pl/. To aktywny wypełniacz zmarszczek pod oczy i okolice ust dla kobiet w wieku 65+. Jeśli macie kogoś takiego w rodzinie, polecam. Zresztą moja mama jest nieco młodsza i też go stosuje. Bardzo fajnie się wchłania, daje uczucie komfortu i wygładzonej skóry, która faktycznie po dłuższym stosowaniu wygląda lepiej.
fiona45
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama używam kosmetyków właśnie Eldan cosmetic, ale na dzień Mamy chce mamie kupić taki zestaw, krem, maskę i płyn do demakijażu. Mało się maluje ale rzęsy zawsze, więc się jej przyda. Taki kosmetyk na bazie naturalnych składników, na pewno unormuje jej cerę i poprawi jakoś wyglądu. Są to substancje dosyć mocne, a więc na pewno jej pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
etharos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kupować te z tych naturalnych składników , ja tylko teraz właśnie takie biorę, zwracam ogromną uwagę na skład , czy nie ma w nich alkoholu bo to bardzo ważne.
Powrót do góry
mariola685
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto spróbować kupić ten kosmetyk Eldan Cosmetics. Chyba go właśnie kupię mojej mamie, może akurat jej się spodoba. Często miała uczulenia na kosmetyki, a jak ten jest na bazie naturalnych składników, to nie powinno być z tym kłopotu. Znalazłam o nich stronę: http://www.eldancosmetics.pl i tam popytam.
Powrót do góry
karolina45
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co kupowałaś mamie ten krem z tej linii Eldan Cosmetic? Wszędzie ma bardzo dobre opinie. Ciekawe czy u niej też się sprawdziła ta linia kosmetyków, tak jak u innych.
Powrót do góry
kwiatkowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 04:50    Temat postu: krem dla mamy Odpowiedz z cytatem

Jeśli mama ma dojrzałą skórę, to najlepszy będzie krem do twarzy dopasowany do jej wieku. Ewentualnie można także wybrać jakiś specjalistyczny krem. Ja polecam zestawy kremów - szybciej pojawią się oczekiwane efekty Wink Zerknij sobie na https://farmona.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/. Jest tam mnóstwo kremów do twarzy. Jestem pewna, że dopasujesz coś tam dla Twej mamy Smile
Powrót do góry
Kasia77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 14:40    Temat postu: krem dla mamy Odpowiedz z cytatem

Hey Smile Ja ostatnio szukałam jakiś kremów bo zbliża się Dzień Matki i chciałam coś fajnego kupić dla mojej mamy. Przeglądałam trochę rożnych stron i znalazłam fajną ofertę. Może akurat tam Wam się coś spodoba http://www.ceneo.pl/gazetki/gazetka_super_pharm
Powrót do góry
ulkarulka1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elka084 napisał:
Ze swojej strony mogę polecić markę Resibo: https://iwos.pl/85_resibo. Kosmetyki są bardzo dobre i można znaleźć zarówno krem jak i dobre serum. Skład jest naprawdę godny uwagi i zdecydowanie to lepszy kosmetyk niż pierwszy lepszy z drogierii.

Oj zgadzam się i to bardzo! Serum resibo jest świetnie, przyda się jeżeli chcecie nawilżyć skórę. Po tej naszej złotej i zimnej jesieni, nasze ciało potrzebuje ultra pielęgnacji Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 18, 2017 12:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: