Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód nowy, czy używany?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grazynaa87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 13:41    Temat postu: Samochód nowy, czy używany? Odpowiedz z cytatem

Waszym zdaniem lepiej kupić samochód nowy, czy używany? Lepszy nowy z niższej półki, czy używany z wyższej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 21, 2016 13:41    Temat postu:

Powrót do góry
karolinaa86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz mieć bezawaryjne auto, to lepiej kup nowy - kupno używanego to ruletka, jeden będzie działa sprawnie przez wiele lat, a drugi zepsuje się po kilku tygodniach. Nowy najlepiej kupić na wyprzedaży rocznika - rabaty sięgają wtedy od kilku do kilkunastu tyś. W Warszawie mają teraz chyba wyprzedaż Opli, tutaj http://www.autozoliborz.pl/opel-promocje
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe auta są drogie, używane tańsze, ale trzeba uważać by auto nie zmieniło się w skarbonkę bez dna. Warto też znać dobrych mechaników np http://auto-wasniowscy.pl/ Mają też pomoc drogową. Warsztat znajduje się w Bibicach około 4km od centrum Krakowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://www.toyota.anwa.eu/samochody-uzywane.tmex jest oferta aut nowych i używanych. Naprawdę jest w czym wybierać. Dużym plusem jest to, że można u nich sprzedać swój dotychczasowy samochód, oddać w rozliczeniu lub zamieć na inny. Właśnie dlatego wielu chwali ich ofertę.
Powrót do góry
meliska
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Maj 29, 2016 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałabym oczywiście nowy samochód, najlepiej żeby to było rewelacyjne stylistycznie i pod względem osiągów Infiniti Q50 ale i miejskie Q30 też bardzo mi się podoba, trudno by się było mi zdecydować. Smile
Powrót do góry
Jess89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób decyduje się na kupno używanego auto bo tutaj jednak wchodzi kwestia finansowa czyli po prostu takie auta są dużo tańsze a co za tym idzie trzeba dobrać odpowiednie ubezpieczenie. Nigdy nie wiadomo co z takim autem może się stać. Najgorzej jak staniemy gdzieś na trasie i wtedy nie wiadomo co robić. Na szczęście są takie oferty jak https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66535/ubezpieczenie-auto-assistance-plus/ dzięki nim nie musimy się o nic martwić a nawet auto dostaniemy zastępcze. Polecam zapoznać się z ich ofertą która bez problemu do Was trafi.
Powrót do góry
pacia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie używany z wyższej! Dla mnie kupno nowego auta to strata pieniędzy.
nataliaa873
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak koleżanka powyżej uważam, że lepiej kupić używany samochód z wyższej półki, ale pod warunkiem, że będzie w dobrym stanie, aby nie trzeba było do niego ciągle dokładać i aby nie psuł się co kilka miesięcy. Najlepiej wziąć jakiś kilkuletni z pewnego źródła, np. z salonu - komisy odradzam. Jeśli podoba wam się Opel Corsa, to tutaj http://www.autozoliborz.pl/auta-uzywane/ zawsze mają parę używanych w dobrym stanie.
Powrót do góry
aanka91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej zgadzam się z powyższym, używane auto jest bardziej opłacalne od nowego i to znacznie - jak dla mnie wybór jest oczywisty. Przed zakupem trzeba jednak takie auto dokładnie sprawdzić, aby nie zostać oszukaną. Najpierw warto sprawdzić historię auta (np. na http://www.autobaza.pl), a więc, czy nie jest kradzione lub po wypadku, a później jego ogólny stan w jakimś porządnym warsztacie.
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dbacie o używane auto? Bo zastanawiam się nad polerowaniem lakieru karoserii w Caressence.pl . Czytałam, że po tym zabiegu auto lepiej wygląda, lakier ma pogłębiony kolor, jest odświeżone. Myślę, że najwyższy czas pojechać swoim autem na takie coś.
Powrót do góry
mona89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zbieram na stety niestety używany, ze względów finansowych, ale w przyszłości - kto wie, może dorobię się na nówkę
anusia30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2016 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jakim budżetem dysponujesz oraz jakie auto chciałbyś kupić. Wtedy można coś więcej myśleć, chociaż ja osobiście teraz kupiłabym nowy samochód niż używany, gdyż z używanym to nigdu nie wiadomo co się z nim działo wcześniej
Powrót do góry
aniołek2
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli teraz miałabym wybierać to chyba wolałabym kupić nowy samochód. Na pewno będzie się mniej psuł niż używany. Przez jakiś czas jeździłam używanym samochodem i ciągle coś było z nim nie tak. Ostatnio padła przekładnia kierownicza. Myślałam, że to koniec żywotności samochodu jednak AUTOREGE uratowało mój samochód. Wysłałam przekładnie do regeneracji i naprawa była szybka i tania.
Powrót do góry
penny
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak jestem za używanym. Szkoda pieniędzy na nowy, tutaj kupimy coś w dobrych pieniążkach, wyczyścić mozna czy to myjka parowa czy innym super sprzętem. Stan techniczny też nieraz można bardzo dobry złapać!
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy oczywiście od tego, ile jesteś w stanie pieniędzy przeznaczyć na taki samochód, jednak jeśli masz taką możliwość, to zdecydowanie lepiej jest mieć tą świadomość, że jesteś pierwszym użytkownikiem auta i wiesz, że nie miało ono żadnych przygód. Od razu po kupieniu takiego samochodu weź pod uwagę coś takiego, jak folia ochronna nałożona na lakier samochodu, zdecydowanie lepiej zapobiegać rysom niż potem kombinować.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 12:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do: