Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dach brudny od gałęzi drzew

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 09:41    Temat postu: Dach brudny od gałęzi drzew Odpowiedz z cytatem

Ktoś z Was miał może podobny problem? Przy naszym domu stoi wiekowa lipa i liście spadające z niej stworzyły okropny, brudny osad na dachówkach i zastanawiamy się jak się tego pozbyć. Podobno najlepiej wynająć do tego firmę taką jak ta np.: mycie dachów gdańsk.
To chyba najbardziej rozsądne wyjście? Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z domowników miał włazić na dach i go szorować...
A wy jak sobie poradziliście z brudnym dachem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 09:41    Temat postu:

Powrót do góry
AnielicaBeata
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Maj 05, 2013 10:51    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

U nas podobny problem, zwłaszcza, ze drzewa nie można ściąć, bo już podpada pod prawie (choć nieoficjalnie) pod lokalny pomnik przyrody.
Ja po pierwsze podcinam odrosty regularnie nad dachem, a jak trzeba to i obcinamy gałęzie (pomocna przy dużej ich ilości jest rozdrabniarka np: jak tu, link) , a potem szoruję dach do czysta - mamy niski domek, więc nie musze firmy zamawiać,
ale zazdroszczę, że Ty mozesz - mnie to coroczne czyszczenie dość irytuje.
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiego typu pokrycie dachowe wybraliście na wasz dach? Moim zdaniem chyba najtrwalszym materiałem są dachówki - http://www.dachprofil.com.pl/dachowki_cementowe . Z kolei blachodachówka to z pewnością tańsze rozwiązanie. Co według was będzie lepszym rozwiązaniem?
Powrót do góry
dynamical123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blachodachówka się doskonale sprawdza i nie jest taka droga, a dzięki temu zyskujesz inwestycje na cale lata. Jest łatwo zmywalna. wystarczy, że popada deszcz i wszystkie plamy powinny zniknąć Grunt to wybrać produkty, ktróre będą dobrej jako sci i sprawdzonych producentów. Dobrym pomysłem sa zakupy w sklepach internetowych. Ja z czystym sumieniem mogę polecić takie miejsce: http://www.budmax-metal.com.pl/blachodachowki/blachodachowka-magnat.html
Powrót do góry
Halina31
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki Waszym zdaniem producent pokryć dachowych jest najlepszy? Przeglądam różnych tutaj http://www.budmat.pl/index.php/blachodachowki , ale szczerze to się za bardzo na tym nie znam. Doradzi ktoś?
Powrót do góry
Amelia332
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego my wybraliśmy dachówkę ceramiczną Rubin13V, ktora jest dodatkowo zabezpieczona angobą przed porastaniem i zabrudzeniami.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lip 01, 2018 22:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: