Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Operacje plastyczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narwanaxx
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odradzam operacje plastyczne. Uważam że poczuć się ładnie i atrakcyjne pomoże nam dobry fotograf, pięknie zrobione zdjęcia na sesji artystycznej mogą pomóc każdej z nas w podniesieniu naszej samooceny. Ja bardzo sobie cenię taki rodzaj poczucia się piękną i atrakcyjną. Polecam bardzo dobrego fotografa w tej dziedzinie http://www.foto-agakaplon.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sie 23, 2015 13:36    Temat postu:

Powrót do góry
Sabinka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio sporo interesowałam się powiększaniem piersi. Podobno bardzo dobra metoda to powiększanie piersi własnym tłuszczem już nawet chciałam się zapisać tutaj na termin - http://www.kriocentrum.com/ bo ośrodek ma bardzo pozytywne oceny jeśli chodzi o ten temat, ale jakoś zabrakło mi chyba odwagi, ale może jeszcze zmienię zdanie.
Powrót do góry
amanda_kos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy taka metoda możliwa jest w przypadku każdej kobiety? Sprawdzałam kilka ofert, takich jak ta http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi/, dotyczących powiększania piersi i nigdzie nie było o tym napisane. Choć z tego co czytałam implanty silikonowe też nie są niebezpieczne dla zdrowia - to ponoć niepotwierdzony rzetelnymi badaniami mit.
Powrót do góry
WiolkaJudros
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 11:16    Temat postu: po co operacje Odpowiedz z cytatem

Hej,
Ja jestem bardziej za medycyną estetyczną, medycyną naturalną. Żeby poprawić swój wygląd chodzę do http://www.beautymedica.pl/
Jak masz piękną cerę, zdrowy wygląd, to wcale nie potrzeba Ci dużych piersi i prostego nosa, Faceci coraz bardziej poznają naturalność Wink
Powrót do góry
talizman
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także jestem za tym, by poprawiać to, co nam nie odpowiada i sprawia, że czujemy się źle. Wiele kobiet zastanawia się nad powiększaniem piersi. Uważam, że jeśli nie ma przeciwwskazań, to jak najbardziej.
Powrót do góry
narwanaxx
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama póki co nie miałam odwagi jeszcze na to by poprawić coś w swoim wyglądzie, jednak moja znajoma w poradni chirurgii plastycznej w http://go4healthtravel.com/ zdecydowała się poprawić swoje usta, by były trochę większe Smile Powiedziała, że bardzo się nacierpiała, ale jest zadowolona z efektu.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chwile obecną jest to już całkowicie normalne. Tylko moim zadaniem , jak decydujesz się na takie zabiegi to warto było by skonsultować to w profesjonalnej klinice takiej jak ta http://szafirowa.com/ . Akurat tutaj teraz w październiku masz bezpłatne konsultacje i fajnie będzie jak uda Ci się skorzystać z tego jeżeli masz zamiar zdecydować się na taką operacje
Powrót do góry
dynamical123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poważnie rozważam powiększenie piersi. Czytałam jak taki zabieg wygląda: http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/piersi/powikszenie/ i z tego co widzę, to jest bezpieczny. Oczywiście w granicach normy. Wcześniej można liczyć na konsultacje. Zanim coś się uda, musi to trochę potrwać. Lekarz dokładnie bada nasz stan zdrowia i doradza jaki implant zastosować, więc chyba nie ma się czego bać.
Powrót do góry
zaczarowana30
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem posiadaczką niewielkiego biustu, ale póki co nie planuję powiększania piersi, poza dobrze dobranym stanikiem czy strojem, które optycznie powiększają biust. Staram się je w pełni zaakceptować. Ale jeśli zastanawiacie się nad metodami powiększania biustu albo interesuje Was tematyka pielęgnacji piersi to zachęcam do przeczytania wpisu
male piersi. Polecam! Znajdziecie w nim dużo cennych informacji na temat piersi.
Powrót do góry
Laura10
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy w temacie operacji plastycznych to przecież to nie tylko powiększanie piersi. ja mam taki problem ostatnio, że chciałabym się zdecydować na taki zabieg jak labioplastyka http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/zewntrzne-narzady-plciowe/zmniejszanie-warg-sromowych-mniejszych po ciąży czuje się bardzo nieestetycznie. Ale strasznie się boję i nie wiem, jak to w praktyce wygląda. Czy któraś z was to przechodziła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rzepka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze bałam się tego typu operacji. Ale nie ukrywam, że śledzę tego typu stronki czy namiary www.lineacorporis.pl ponieważ co nie co bym sobie poprawiła.
Powrót do góry
zoskatm
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze są blizny potrądzikowe. W takiej sytuacji odłóż parę groszy i zainwestuj w siebie. Nie ma co wydawać kasy na peelingi i kwasy - to wyrzucanie kasy w błoto. Najlepiej od razu iść na laser bo tylko to spowoduje, że skóra będzie odnawiała się praktycznie od zera. Ja zrobiłam trzy zabiegi w salonie Vici w Krakowie na laserze ResurFX - polecam Ci go, nie wiem jak inne lasery. Po tej serii zabiegów praktycznie nie mam śladu po bliznach. Wgłębienia zupełnie się spłyciły, buzia jest gładka. Polecam Ci bardzo.
Powrót do góry
pralineczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi medycyny estetycznej oferują także w www.drstyczen.pl. Uważam, że jest to naprawdę dobry gabinet medycyny estetycznej, więc warto zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
rzepka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre zabiegi medycyny estetycznej możecie również wykonać w http://elesthetic.pl/index.php/konsultacje-specjalistow/medycyna-estetyczna/ . Według mnie jest to naprawdę dobra klinika w Krakowie, także możecie sprawdzić sobie ofertę i ceny zabiegów.
Powrót do góry
amanda_kos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma nic złego w takich operacjach - każda z nas chce się czuć piękną, a jeśli mamy kompleksy z danego powodu to nigdy nie będziemy uważać się za w pełni atrakcyjne. Znam kobiety, które zdecydowały się na plastykę powiek u drolender.pl i były bardzo zadowolone z efektów. To pozwoliło im uwierzyć w siebie.

Tutaj można zobaczyć jak wygląda efekt takiej operacji:

Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lut 18, 2016 08:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: