Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy tapeta w sypialni to dobry pomysł??
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MRDELCIE1065
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 10:44    Temat postu: Czy tapeta w sypialni to dobry pomysł?? Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim! Będziemy z moim mężem urządzać naszą pierwszą sypialnię z prawdziwego zdarzenia i powiem Wam, że pomysłów mamy całą głowę, ale nie wiemy jak to będzie wyglądało w realu:( Myślimy o sypialni w odcieniach fioletu szarości i lawendy.. Co sądzicie o takim kolorystycznym połączeniu? Jakie kolory będą pasowały do sypialni? Rozważać opcję tapety czy może fototapety samoprzylepne? Jak myślicie czy fototapeta do sypialni to dobry wybór czy kojarzy się z kiczem? Gdzie szukać ciekawych i efektywnych fototapet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 10, 2015 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
ILeonida1418
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi wam tylko i wyłącznie o uzyskanie takich odcieni, bez motywów i wzorów, to proponuje skupić się na tapetach zwykłych... po co wam jednokolorowa fototapeta? Bez sensu:-) Przeznaczenie fototapet jest zazwyczaj inne:-) Maja one na celu nadać pomieszczeniu specyficznego, indywidualnego klimatu:-) Obecnie jest ogromny wybór, możemy sami stworzyć tapetę na zamówienie – wybierając własną grafikę czy nawet swoje ulubione prywatne zdjęcie :-) Takie pomysły realizują w tym sklepie http://fototapetynawymiar.com/, zobacz sobie ich ofertę:-)

Ostatnio zmieniony przez ILeonida1418 dnia Wto Lip 28, 2015 16:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
talizman
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tapeta w sypialni to dobry pomysł. Może nie na wszystkich ścianach, ale na tej za zagłówkiem jak najbardziej. Zobacz sobie tutaj: http://www.homebook.pl/inspiracje/ gotowe aranżacje sypialni z tapetą w roli głównej.
Powrót do góry
HADRIANVIP93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czy coś jest kiczem, czy nie to już subiektywna opinia. Wszystko moim zdaniem zależy od wzoru. Myślę, że jakieś motywy związane z naturą i przyrodą całkiem dobrze się sprawdzą... tak samo jakieś abstrakcyjne wzory a'la Picasso. Natomiast kiczem chyba można nazwać półnaga kobietę w sypialni faceta, albo plakat zespołu w formie fototapety u nastolatka.
Powrót do góry
Onetrzebomysl76
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolor które wybrałaś to moje ulubione i mam w takich kolorach urządzony przedpokój, właściwie taki hol do tego własnie motywy lawendy między innymi fototapeta która u nas sprawdza się świetnie i wygląda rewelacyjnie, myślę że takie kolory sprawdzą się też w sypialni a fototapeta nadaje się wszędzie więc nie masz sie nad czym zastanawiać moim zdaniem będzie to dobre połączenie
Powrót do góry
REMEDIOSXYZ1302
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie jeśli chodzi o dobór kolorystyki to wydaje mi się całkiem odpowiedni. Musicie dobrać później odpowiednio meble i akcesoria. Dodatkowo jeśli chodzi o fototapetę to też może się sprawdzić na jednej ze ścian. Na przykład nad głowami przy łózko:)
Powrót do góry
estefan91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, mi osobiście nie podoba się szary w sypialni. Szarość jest jakaś taka smutna, melancholijna i nijaka. Raczej bardziej postawiłabym na taki jaśniejszy fiolet, ale to moje zdanie. Jeśli chcecie wybrać fototapetę to może wybierzcie jakiś romantyczny lub relaksujący motyw. Czy to musi być ściana bez jakiś konkretnych wzorów? Same kolory? Pozdrawiam.
Powrót do góry
MRDELCIE1065
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REMEDIOSXYZ1302 napisał:
Witajcie jeśli chodzi o dobór kolorystyki to wydaje mi się całkiem odpowiedni. Musicie dobrać później odpowiednio meble i akcesoria. Dodatkowo jeśli chodzi o fototapetę to też może się sprawdzić na jednej ze ścian. Na przykład nad głowami przy łózko:)

No właśnie jakie meble będą pasowały do takiej kolorystyki? Białe? Proste czy bardziej fikuśne - romantyczne? Ja właśnie myślałam nad fototapetą za łóżkiem z odcieniach szarości, może jakąś uliczkę z głębią, a może jakieś kwiaty? Jak myślicie? Może ktoś wrzuciłby jakąś fajną inspirację lub poleci namiary na jakiś fajny sklep, gdzie można dostać ciekawe fototapety?
Powrót do góry
AntennaRZ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mając tapetę w pokoju miałam wrażenie, że pokój nie oddycha, nie czuć w nim świeżości, jak w plastikowym pudełku. Już nigdy bym czegoś takiego nie chciała, choć nie powiem, teraz jest taki wybór, że naprawde ładnie się ona prezentuje.
Powrót do góry
mrtea1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam miałam tapetę w sypialni, burgundową i bardzo mi się podobało, nie miałam nigdy problemów ze snem a w połączeniu z fajnymi roletami, było pięknie:D
mama_kama
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że tak. Jednak do sypialni tapetę trzeba dość dobrze wybrać by nie była zbyt drażniąca bo będzie nam się źle w tej sypialni sypiać.
arabelka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy tapetę w sypialni i bardzo mi się podoba - nie usunę jej przez najbliższe kilka lat Razz
Ostatnio zaczęłam się rozglądać za dodatkami do sypialni. Myślę o zakupie nowej kołdry i poduszek. Musiałabym też kupić jakieś świeczniki, lampiony i narzutę na łózko. Muszę w końcu nadać sypialni charakteru bo jak na razie poza tapetą nic jej nie ozdabia.
Powrót do góry
braaap
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę położyć tapetę na ścianie, ale nie chcę żadnych wzorów, a tylko i wyłącznie delikatna strukturę. Chcę pomalować tą tapetę na kolor beżowy, bo lubię taką kolorystykę. Rozważam też przymocowanie takich pilastrów http://www.melagu.pl/sztukateria/pilastry, ale nie mogę zdecydować się na konkretny model. Jak myślicie, który będzie najlepszy?
Powrót do góry
Jolexxex
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pilastry fajnie wyglądają w niektórych wnętrzach. Sama nie zdecydowałabym się na coś takiego u siebie, ale u kogoś mi się podoba.
Lidka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak do sypialni polecam bardziej spokojne kolory. Jeżeli chodzi o tapety czy fototapety w sumie dlaczego nie.

To ma być takie wasze miejsce. Ja aktualnie szukam łóżka. Zależymi na sklepie w którym są łóżka drewniane bo takie najbardziej mi się podobają no i są lepszej jakości. A wy jakie meble do sypialni kupujecie Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 13, 2015 18:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: