Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naturalne produkty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bunia
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 19:26    Temat postu: Naturalne produkty Odpowiedz z cytatem

no powiem, Wam że coraz bardziej świadomie podchodzę do jedzenia. Bo coraz gorzej się czuję i winą obarczam właśnie żywność no i jakość powietrza. Obecnie studiuję to http://zdrowedodatki.pl/dodatki-do-zywnosci , żeby mieć świadomość co jest dodawane do żywności i jak to na nas wpływa. Jak to mówią jesteśmy tym co jemy, więc po tym jak się czuję od jakiegoś czasu to aż strach myśleć co jadam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 19:26    Temat postu:

Powrót do góry
aleksandra1977
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że teraz wszędzie jest mnóstwo różnego rodzaju dodatków chemicznych i wzmacniaczy smaku. Trzeba bardzo uważnie czytać etykiety i sprawdzać ich skład. Albo kupować tylko produkty nieprzetworzone i samemu robić sobie żywność. Na stronie Ale Dobre https://www.aledobre.pl/216,Delikatesy_Octy_balsamiczne_i_winne_oraz_ryzowe/2-388,Octy_balsamiczne_i_winne_oraz_ryzowe/ można kupić niezbędne składniki i wyposażenie żeby móc samemu sobie wyprodukować jedzenie bez zbędnych chemicznych dodatków.
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kupować w dobrych sklepach ze zdrową żywnością. A skąd wiadomo, że jest zdrowa? Ze składu, który znajduje się na opakowaniu każdego produktu. Ja swoje zakupy lubię robić w sklepie KRUKAM.PL. Ostatnio z uwielbieniem kupuje olej kokosowy nieprzetworzony, mąkę gryczaną (super na naleśniki) i zamówiłam teraz kilka organicznych kosmetyków (np. glinkę naturalną). Super asortyment!
Powrót do góry
iska992
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto kupować online. Bardzo dobrą ofertę ma sklep z ekologicznymi produktami - https://od-natury.pl/ Sama chcę częściej robić tam zakupy bo wybór jest duży a ceny bardzo atrakcyjne.
Powrót do góry
olafka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze próbowałam się zdrowiej odżywiać. Szukałam przepisy itd, ale nie zawsze w efekcie było to zdrowe i od jakiegoś czasu dużą uwagę przywiązuje do produktów, z których korzystam. Niektóre są pozornie zdrowe, a w składzie mają straszne śmieci Hrm Koleżanka niedawno pokazała mi że sama tłoczy oleje na zimno - dla mnie to był kosmos, ale jak spróbowałam tych olejów to się zakochałam. Ona ma takie urządzenie, które na domowe potrzeby wystarcza http://zdrowiaczar.pl/wytlaczarka-oleju-praska-tlocznia-prasa-do-oliwy-na-zimno-p-245.html . Chyba sama zainwestuje, bo naprawdę oleje to bardzo ważny składnik zdrowej diety Smile
Powrót do góry
marianka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam na stronę kosmetyków https://alkemie.com/ . Lepszych nie znajdziecie! W zależności od produktu macie same naturalne składniki typu wyciąg z herbaty matcha, śliwki kakadu, roślinny silikon, pieprz tasmański, olej z pestek winogron czy nasion chia i wiele, wiele innych. Dla każdego typu cery!
Powrót do góry
emm
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne kosmetyki też chcecie? To polecam boame: https://www.doz.pl/apteka/szukaj?search=botame
Świetne Smile
Szervila
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinniśmy stawiać na naturalne produkty zawsze!
Powrót do góry
amino4
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie dzisiaj zwracają uwagę na to co jedzą i także na skład kosmetyków. Już nie jest im to obojętne. Da się znaleźć dobrej jakości kosmetyki do pielęgnacji całego ciała. Także żel do kąpieli 7 ziół Hildegard Braukmann pozwala mi zadbać o ciało już pod prysznicem.
Powrót do góry
nwkagnieszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na takie tematy lubię poczytać tutaj http://opolweb.pl/. Polecam, interesujące rzeczy można tam znaleźć.
Powrót do góry
subtelnadanuta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od roku stosuje same naturalne produkty do pielęgnacji zarówno cery jak i całego ciała. I muszę przyznać, że widzę zdecydowaną poprawę Smile odkryłam maseczkę Soiree, którą stosuję przed wieczornymi wyjściami Smile świetnie koi zmęczoną skórę twarzy Smile
Powrót do góry
Milikosci
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy można znaleźć je w marketach?
_

porady budowlane
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są według mnie naturalne produkty. Moja siostra od jakiego czasu stosuje masło do ciała od bodyglitter.pl i jest bardzo zadowolona. Niesamowicie ono nawilża skórę i nadaje jej delikatną poświatę, dzięki biodegradowalnemu brokatowi. Dlatego ten produkt jest uznany jako kosmetyk typu glamour. Ogromnym plusem jest zapach jego, który jest wyrazisty i naprawdę przyjemny.
Powrót do góry
pistaczio
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto pamiętać o dobrych olejach. Bo czy do sałatek, czy do smażenia, musimy mieć dobry olej. Na tej stronie https://producent-oleju.pl/ firma Agri Line oferuje chociażby olej rzepakowy,słonecznikowy a także i olej konopny/! Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 23, 2019 09:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: