Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór odkurzacza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 13:25    Temat postu: Wybór odkurzacza Odpowiedz z cytatem

Odkurzacz mi się zepsuł, oczywiście przed świętami i muszę szybki kupić. Na co powinnam zwrócić uwagę. Czy taki rodzaj jest dobry - odkurzacz pionowy Philips.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 13:25    Temat postu:

Powrót do góry
Cat
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam podobny dylemat i brałam go pod uwagę, ale ostatecznie wybrałam Electrolux. Trochę dlatego, że wcześniej też miałam z tej firmy i jestem przekonana, ale przede wszystkim dla wygody i dobrego zbierania zanieczyszczeń i kurzu. Wybraliśmy Pure F9 i jak do tej pory sprawdza mi się super. Smile
Powrót do góry
avocado
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna marka i fajne też miewają promocje. Moja mama do swojego mieszkania brała teraz właśnie z electroluxa taki ease c4 i dostała do niego w prezencie żelazko. Smile Jak któraś planuje zakup to warto skorzystać. Smile
Powrót do góry
Cerbiatto
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam parę miesięcy odkurzacz samojeżdżący i powiem Wam, że to najlepsza inwestycja:) Wychodzę z domu, a po powrocie mam czyste, odkurzone mieszkanie. I więcej czasu wolnego dla siebie i bliskich:)
Powrót do góry
Leslie1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep z odkurzaczami centralnymi. Prawda jest taka ,ze obecnie jest wiele firm sprzatajacych ale na dłuzsza mete to dosyckosztowna usługa. Lepiej zainwestowac w instalacje, dzieki ktorej nie bedzie trzeba dzwonic za kazdym razem po uslugi. Mam na mysli odkurzacz centralny http://centralne-odkurzacze.net/ , ktory jest niezastąpiony w mojej firmie. Jest to bardziej kosztowny sprzet od drobnego agd ale wiem ,ze bylo warto.
Powrót do góry
damla
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre odkurzacze i to w atrakcyjnych cenach ma marka Rainbow. Sama mam od nich odkurzacz i nie zamieniłbym go na żaden inny. Ja postawiłam na odkurzacz wodny https://www.rainbow-odkurzacze.pl/ który świetnie radzi sobie z czyszczeniem różnych powierzchni - paneli i dywanów. Ponadto świetnie sprawdza się w przypadku alergików.
Powrót do góry
Remina
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej wybrać kilka interesujących nas modeli i je porównać ze sobą Wink
Powrót do góry
Marina35
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie jakie fajne są te odkurzacze pionowe https://redcoon.pl/male-agd/dom-utrzymanie-czystosci/odkurzacze/odkurzacze-pionowe To musi być mega wygoda, tym bardziej, że okurzacze są bezprzewodowe!!! Przy moim niewygodnym, co to wiecznie za rurą latam, że nie wspomnę, iż mam nawet problem, kiedy tę rurę muszę wyciągnąć. Co ja Pudzian jestem? Bezbronna kobieta, prawie zero siły, jak na kobietę przystało. Taki odkurzacz stojący do mnie by pasował. Myślę, że każda z nas drogie panie, nie odmówiłaby przyjęcia tekiego odkurzacza.
Powrót do góry
kokarda55
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu zilan workowy. Mały tradycyjny odkurzacz i mogę go polecić do mieszkania. Ma bardzo dużą moc co ułatwia mi odkurzanie . Przy dzieciach muszę robić to codziennie i dla mnie jest idealny bo jest lekki i ma długi kabel
Powrót do góry
julitaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie bede polecac konkretnego modelu bo kazdy ma inne wymagania, jakbys chciala to moge polecic Ci super sklep - myjki.com sama tam kupwalam kilka sprzetow i musze przyznac, ze super, zamawialam przez sklep internetowy, szybka dostawa Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 18, 2019 20:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: