Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

elegancja - francja:-)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chantell2068
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 15:56    Temat postu: elegancja - francja:-) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie panie:-) Co możemy jeszcze zrobić dla swojej urody, oprócz botoksu, sztucznych piersi i nadmuchanych ust?Smile Smile Żartuję, oczywiście:-) Wszystkim wszem i wobec wiadomo, że najlepszym przyjacielem kobiety są... diamenty:-) a z niższej półki, ciuszki, torebki i buciki:-) to kociaki lubią najbardziej:-) a ten kociak, autor tego postu, lubi obuwie gabor, we wszelkich odsłonach, i torebki takowe lubi i w nosie ma kryptoreklamę, bo chce się podzielić dobrem z wszystkimi, którzy szukają luksusu i wygody oraz chcą wyglądać atrakcyjnie:-) zgadzacie się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 15:56    Temat postu:

Powrót do góry
MRVASILIKI78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, zgadzam się, że ta firma jest jedną z najlepszych na rynku. Może ich asortyment nie jest na każdą kieszeń, ale polecam każdej Pani odłożyć trochę więcej na porządne buty czy torebkę. Wtedy możecie się cieszyć ze swojego zakupu dłużej. Ja już miałam dosyć butów z sieciówek, które po miesiącu się psuły i był problem z reklamacją. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Interkristy85
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, już od dłuższego czasu kupuje buty wyłącznie dobrej jakości, skórzane i polecane przez inne kobietki;) Wydaje mi się że marka Gabor wcale nie jest droga, obuwie gabor jest dobrej jakości a cena wcale nie jest tak wygórowana jak w innych markowych sklepach, chociaż przyznaje że często kupuje te buty w outlecie lub na promocji więc cena mnie wtedy nie powala Smile

Ostatnio zmieniony przez Interkristy85 dnia Czw Maj 21, 2015 07:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milly72
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interkristy85 napisał:
Zgadzam się, już od dłuższego czasu kupuje buty wyłącznie dobrej jakości, skórzane i polecane przez inne kobietki;) Wydaje mi się że marka Gabor wcale nie jest droga, buty są dobrej jakości a cena wcale nie jest tak wygórowana jak w innych markowych sklepach, chociaż przyznaje że często kupuje te buty w outlecie lub na promocji więc cena mnie wtedy nie powala Smile
Droga czy niedroga, to kwestia tego, jakie się mam możliwości finansowe. Gabor- nie wiem, nie znam tego akurat. Ale na pewno jak już sie kupuje buty, to trzeba patrzyć na cenę, bo jeśli są zbyt tanie, to wiadomo, że długo się w nich nie pochodzi. Co tanie, to drogie i jestem tego pewna, nie raz się już przejechałam na takim czymś.
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie elegancja francja to tez kosmetyki i ładny makijaż.
Powrót do góry
iska992
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też. Lubie się dobrze ubrać, ale makijaż jest dla mnie równie ważny. Nie potrafię wyjść bez niego z domu. Kiedyś kupowałam najtańśze kosmetyki a teraz bardzo pilnuję by miały dobry skład i cenę. Jakiś czas temu odkryłam też gąbęczkę Nanshy do nakładania makijażu klik - http://puderek.com.pl/kategorie/1907-nanshy-marvel-4-in-1-makeup-blending-sponge-gabeczka-do-makijazu.html Mam co prawda mnostwo pędzli ale gąbeczki nie. Gdzieś słyszałam, że naprawdę dobrze się nia nakłada podkład.
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latem oczywiście też można elegancko wyglądać Wink Kupiłam sobie ostatnio bardzo ładne eleganckie klapki na stronie https://butymodne.pl/eleganckie-klapki-damskie-c19917.html. Pasują mi do wielu sukienek, więc na pewno latem je wychodzę Wink
Powrót do góry
margo903
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 19:14    Temat postu: Re: elegancja - francja:-) Odpowiedz z cytatem

Chantell2068 napisał:
Witam wszystkie panie:-) Co możemy jeszcze zrobić dla swojej urody, oprócz botoksu, sztucznych piersi i nadmuchanych ust?Smile Smile Żartuję, oczywiście:-) Wszystkim wszem i wobec wiadomo, że najlepszym przyjacielem kobiety są... diamenty:-) a z niższej półki, ciuszki, torebki i buciki:-) to kociaki lubią najbardziej:-) a ten kociak, autor tego postu, lubi obuwie gabor, we wszelkich odsłonach, i torebki takowe lubi i w nosie ma kryptoreklamę, bo chce się podzielić dobrem z wszystkimi, którzy szukają luksusu i wygody oraz chcą wyglądać atrakcyjnie:-) zgadzacie się?

A robisz sobie takie zabiegi medycyny estetycznej? Mnie kusi modelowanie ust, pewnie to na początek bo i zmarszczkami trzeba się chyba zająć... W Magicznej Klinice maja często promocje na zabiegi.
Powrót do góry
gwen
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margo903 potwierdzam ja sobie robię własnie w Magicznej Klinice wszelkiego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej Smile bardzo dobre ceny, super jakość usług, doświadczeni lekarze.
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz ładnych butów na końcówkę lata i początek jesieni to polecam zainteresować się https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kalosze-damskie-105.html Znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących ofert które powinny bardzo Ci się spodobac. Na pewno znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 25, 2019 18:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: