Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na cellulit?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnMa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić holika holika aloes . Odkąd regularnie go stosuję, celulit jest znacznie mniej widoczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 12, 2019 14:01    Temat postu:

Powrót do góry
AniaFitnesiara
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piję dużo wody, uprawiam też dużo sportu Smile Poza tym polecam cateringi dietetyczne, a najbardziej moją ulubioną Wygodną Dietę Smile
Powrót do góry
kawcia23
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zabiegi lipolizy iniekcyjnej w gabinecie w Gdańsku? Myślę, że to sprawdzony sposób na cellulit.
Powrót do góry
pukla123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto spróbować takiego zabiegu jak karboksyterapia to terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, stanowiąca istotny przełom w medycynie estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i dużą skuteczność. Polega na podskórnym wstrzykiwaniu odpowiednich dawek dwutlenku węgla. Podając go pod skórę możemy przyśpieszyć przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych oraz poprawić mikrokrążenie czy stymulować komórki do odnowy.
Powrót do góry
marianka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry lekarz medycyny estetycznej także może pomóc w dobraniu nieinwazyjnej metody usuwania cellulitu. Osobiście zachęcam do odwiedzenia warszawskiej kliniki Dr Krajewskiego i serii zabiegów np. urządzeniem https://klinikakrajewski.pl/technologie/endermologia-alliance/ . Efekty są fenomenalne i dosyc szybkie - ciało się modeluje, dodaje się mu jędrności, cellulit znika. Warto spróbować.
Powrót do góry
anita.maciak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Ady (kom. 731 154 299), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.
Powrót do góry
jagodzianka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami pozostają nam już tylko odpowiednie zabiegi.. Hrm Ja ćwiczę a i tak takich potrzebuję. Muszę właśnie wybrać jakiś gabinet i tutaj https://www.abcslubu.pl/uroda-i-zdrowie/6374/wybieramy-gabinet-medycyny-estetycznej-na-co-zwrocic-uwage-i-o-co-zapytac wyczytałam o tym, jak taki gabinet powinien wyglądać.
Powrót do góry
AniaFitnesiara
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobra dieta jest lekarstwem na wszystko Smile Wygodna Dieta ma w ofercie opcję diety, która pomaga w walce z cellulitem Smile
Powrót do góry
joanna78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie cellulit to problem 3/4 kobiet i niestety jest to sprawa dziedziczna. Możemy to leczyć, ale nigdy nie wyleczymy do końca ponieważ to tkwi w naszej skórze.

Ja też mam problem z cellulitem. Na szczęście na mnie działają koktajle odżywcze, czyli mezoterapia. Moja lekarka nie stosuje gotowych preparatów, ale sama tworzy mieszanki. Działają rewelacyjnie. Jak ktoś jest ze Szczecina jak ja polecam https://dermestetic.pl/zabiegi/usuwanie-cellulitu.

Nawet jak nie skorzystacie, to warto pójść na konsultację. na prawdę warto.
Pozdrawiam
Powrót do góry
matkon
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością uda czynią naturalne oleje kosmetyczne w połączeniu ze szczotkowaniem ciała Very Happy sama stosowałam i bardzo polecam !
Powrót do góry
anita.maciak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się mankamenty jak oponka czy boczki, to warto się zastanowić nad zwiększeniem aktywności, spacery, rower, aerobik może basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy, fast foodów czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć także o środku przyspieszający proces redukcji np: o Efedrynie, środku, który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Ja zawsze zamawiam od Ady (kom.731 154 299) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, nie ma efektów efektów jojo.
Powrót do góry
pieknyolek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź usuwanie cellulitu cena Warszawa Może przyda Ci się jeśli przeszkadza Ci cellulit.
Powrót do góry
joasia037
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo zabiegów, które pomagają ujędrnić skórę i ją wygładzić. Osobiście polecam maximus tri lipo- zabieg wykonywany m.in. w https://drkepa.com/ Wink dzieki niemu skóra na udach zrobila mi sie jedrna, taka napięta, chociaz oczywiscie wzmacniam efekt ćwiczeniami Wink
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zabiegi na cellulit? O różnych metodach usuwania cellulitu poczytacie sobie na stronie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/usuwanie-cellulitu/. Moim zdaniem to dużo lepsza opcja niż różne kremy, które tak naprawdę nie przynoszą żadnych efektów.
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno szczotkowanie na sucho pomaga. Przetestujcie!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 12:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: