Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pożyczka - opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerti
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 14:40    Temat postu: Pożyczka - opinie Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, mam takie pytanie - jak uważacie, czy warto jest brać pożyczkę już na samym początku rozwoju firmy? Prowadzę niewielką knajpkę i zastanawiam sie, czy poczekać, aż firma się rowinie i wtedy zainwetsować w rozwój czy już teraz pchać się w to. Prosze o pomoc bardziej doświadczonych. Czytałam opinie o pożyczkach https://www.forum-kredytowe.pl/f/43-pozyczki-opinie/ i zastanawiam się nad Vivusem. Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc.
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 09, 2019 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę w instytucji pozabankowej, proponowałabym Ci wcześniej zapoznać się z opiniami na temat firmy, z oferty której chciałabyś skorzystać. Znaleźć możesz je między innymi tutaj: https://maxidzik.com/blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anulka79
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz innej możliwości, a chcesz by firma miała wszystkie sprzęty i maszyny to pożyczka pozabankowa jest OK. Zazwyczaj są to pożyczki do 1000 zł, ale może znajdziesz oferty z większą kwotą przez internet. Nie ograniczałabym się tylko do opisywanego przez Ciebie pożyczkodawcy. Czasem warto porównać kilka ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzycha9
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że są teraz też firmy, które udzielają pożyczek w weekend! Gdyby nie to, to nie wiem co bym zrobiła... Zepsuło mi się w trasie auto i nie miałam jak zapłacić za naprawę Sad Wtedy znalazłam artykuł z https://www.gazeta-mosina.pl/2018/pozyczki-w-weekend-gdzie-wziac/ i dowiedziałam się jak i gdzie wziąć pożyczkę w weekend! I sytuacja była opanowana Very Happy
Powrót do góry
bitka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiesz, że będziesz miał z czego spłacić to bierz. I z każdą tak bo inaczej narobisz długów i ciężko bedzie z tego bagna wyjść. Ja bym wzięła jak coś w Kredyt OK bo mam zaufanie do tej firmy. nie robią w balona, jasno mówią co i jak i jak coś Ci się nie podoba to nie namawiają.
Powrót do góry
malgosiaczek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak nie ma się kasy a jest nagła potrzeba to opcja chwilówki wcale nie jest zła. Wiadomo, że w życiu zdarzają sie rózne sytuacje wiec czasem wzięcie kredytu to jedyna opcja. Na szczęscie teraz jest bardzo dużo firm pożyczkowych więc bez problemu mozna znaleźc darmową pożyczke.
Powrót do góry
Majka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 04:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swoim życiu brałam kilka przeróżnych pożyczek i na szczęście zawsze udawało mi się znaleźć te najtańsze. Jednak wynika to w dużej mierze z wiedzy, którą staram się zdobywać czytając blogi o tematyce pożyczkowej i kredytowej. Aktualnie czytam bloga znajdującego się pod adresem http://gotowkawportfelu.pl/ . Polecam zapoznanie się z jego artykułami, to na prawdę pomaga w znalezieniu odpowiedniej pożyczki.
Powrót do góry
izkaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałam pożyczkę na różne wydatki związane z firmą i nie tylko i ostatecznie mogę powiedzieć, że była to dobra decyzja. Warto tylko wcześniej zastanowić się i rozważyć wszystkie oferty, żeby wybrać najtańszą opcje. Moim zdaniem szybkie chwilówki online to świetny sposób dla osób potrzebujących pilnie gotówki, więc myślę, że powinieneś się zdecydować. Smile
Powrót do góry
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieżko powiedziec czy warto - jak braknie nam środków to czasem jedyną opcją jest chwilówka. Sam też czasem korzystam z chwilówek, nie jeden raz dosłownie "uratowały" mi zycie. Jedno jest pewne - czy to chwilówka czy zwykły kredyt w banku najważniejsza jest regularna spłata. Wtedy nie ma żadnych problemów i nieprzyjemności.
Powrót do góry
SabiTracz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekiedy nie ma innej opcji na rozwój firmy, niż wzięcie pożyczki. Moim zdaniem, jeśli masz konkretny plan i brakuje Ci jedynie pewnej gotówki - to możesz wziąć nawet chwilówkę przez internet. Dlaczego warto? Bo dostaniesz pieniądze niemal od ręki, szybko możesz je zainwestować, a za zarobione zyski spłacić pożyczkę i dalej rozwijać swój biznes.
Powrót do góry
sensekai6
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Branie pożyczek na rozwój przedsiębiorstw nie jest złym pomysłem. Szczególnie, jeśli to jest coś małego, jak właśnie knajpka. Warto wtedy zastanowić się nad szybką pożyczką pozabankową. Jest to łatwa i bezpieczna metoda by rozwinąć swoją firmę, szczególnie jeśli jest ona też twoim marzeniem.
Powrót do góry
agnieszka213
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jeżeli potrzebujemy pożyczki, to wcześniej warto porównać oferty do innych. Można to zrobić na przykład tutaj https://www.centrumpozyczek360.pl/ Smile
Powrót do góry
nwkagnieszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyty konsolidacyjne to ciekawa sprawa, ale dobrze najpierw się o nich jak najwięcej dowiedzieć. Ja skorzystałam z tej strony https://finanse.net.pl/kredyt-konsolidacyjny-co-to/.
Powrót do góry
mato22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 09:26    Temat postu: Pożyczki opine netpozyczka24.pl Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest poznać opinię klientów na temat pożyczek online np. za pośrednictwem portalu https://www.netpozyczka24.pl/opinie/ który gromadzi aktualności z rynku firm pozabankowych, informacje o produktach i firmach pozabankowych oraz opinię o pożyczkach. Klient może poznać komentarze konsumentów i na tej podstawie podjąć decyzje o wyborze pożyczki chwilówki przez internet.
samantabanas
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka jest wasza opinia na temat produktu zwanego pożyczka konsumencka? Mało informacji znajduje się na ten temat w internecie a szukam sprawdzonych opinii.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 23, 2019 14:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: