Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wesele - tak czy nie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Męski punkt widzenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
torro
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 10:02    Temat postu: wesele - tak czy nie? Odpowiedz z cytatem

witajcie, jakie macie zdanie na temat wesel? warto organizować duże imprezy na 100-150 osób, czy lepiej zostawić sobie pieniądze i odłożyć np na mieszkanie?
Reklama

Wysłany: Wto Lip 02, 2019 10:02    Temat postu:

Powrót do góry
jolka898
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://lawenda-szczecin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolka898
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście byli zainteresowani, to tutaj http://lawenda-szczecin.pl/ znajdziecie bardzo dobrą sale weselną i ja na Twoim miejscu sprawdziłabym tą opcję, ponieważ jest ona dość popularna i podoba się wielu osobom. Mnóstwo osób organizuje tam wesela. Piękna okolica i przepiękne wnętrza.
Powrót do góry
Sonia23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej na tak, szczególnie jeżeli jesteśmy pewni swojego związku. Przy czym sama dzisiaj szukając sali na wesele, chętnie zdecydowałabym się na dom weselny Amarlis. Przede wszystkim znajduje się on w wyjątkowo urokliwej okolicy obok Nowego Sącza. Sala pięknie się prezentuje i posiada duży parkiet do tańczenia, a dodatkowo goście mogą korzystać zarówno z udogodnień dla osób niepełnosprawnych, obszernego parkingu, jak również pokoi gościnnych.
Powrót do góry
Kafka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto. Sama robiłam niedawno wesele - w bielsku w sali wróblówka na 120 osób. I nie żałuje żadnej złotówki wydanej. Bo to najlepsza impreza i dzień mojego życia był Smile
Powrót do góry
Leslie1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba tylko sie odpowiednio przygotowac do takiego wesela skoro planujecie na tyle osob. Ja pamietam jak organizowalam wlasne - najciezej bylo mi jednak z przygotowaniami samej siebie. Gdyby nie Mobile Salon i ich fryzura okolicznościowa z dojazdem w Krakowie http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/fryzura-okolicznosciowa-z-dojazdem-krakow/ to chyba bym sie nie wyrobila. Zalezalo mi na stabilnej fryzurze bo zapowiadala sie wietrzna pogoda no i udalo sie bardzo ladnie spiac wloski i wpleść wieniec. Mega mi sie to podobalo Smile
Powrót do góry
mmarta8705
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie robiliśmy wystawnego wesela. Było około 80 gości. Sala nie była nie wiadomo jak wielka, mieliśmy DJ-a zamiast zespołu, nie robiliśmy poprawin, na 2 godzinki zamówiliśmy jeszcze na wesele fotobudkę z Warszawy, żeby umilili trochę czas gościom, I to w zasadzie tyle. Nie wydaliśmy koszmarnych pieniędzy, a wesele jescze się zwróciło Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 30, 2019 22:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Męski punkt widzenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: