Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szycie ubrań.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meridoss
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 10:43    Temat postu: Szycie ubrań. Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny, chciałabym się dowiedzieć,czy lubicie szyć sobie ubrania? Co na ten temat myślicie? Ja jestem początkująca, ale fajne jest to że mogę sobie zrobić co zechcę, właśnie zakupiłam materiały w Sklep Bławatny - tkaniny włoskie sklep z tkaninami i szukam jakichś ciekawych projektów , na początek Smile Czy szycie ubrać sobie samemu też daje wam frajdę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 11, 2018 10:43    Temat postu:

Powrót do góry
sosimplypl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie fajnie jest umieć szyć, można oszczędzić na tym dużo pieniędzy. Na ten moment kupuje w odzież hurtową na sosimply. Dopiero w sierpniu zaczynam kurs krawcowej. Z tego co widziałam w internecie można wiele ciekawych ciuszków samemu uszyć, a nie wydaje się to aż nazbyt skomplikowane. W każdym razie, jak się chce to się da!
Paliters
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie często swoje szyje albo naszywam jakieś różne ciekawe wzory dodatkowo też kupuje zwykłe ubrania i czapki np i zamawiam nadruk na czapkach jest to bardzo fajne i wygodne nie wychodzi drogo a mam własne nadruki jakie tylko chce i jakie pasują do mnie. Polecam każdemu i nie ograniczajcie się tylko do takich co kupicie bo wiadomo że własne zawsze lepsze.
Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem drobną kobietą która często ma problem by znaleźć coś dla siebie. Kupowanie ciuchów i zanoszenie do krawcowej w celu obróbki wydaje mi się zbyt kosztowne i pracochłonne. Dlatego postanowiłam zacząć szyć. Zastanawiam się nad kupowaniem materiałów ze strony https://ctnbee.com/pl jest tutaj duża różnorodność w przystępnej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maryna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś jeszcze zleca szycie?
Powrót do góry
myks
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, czy ktoś z was może szyje ubrania samemu?
Powrót do góry
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chciałabym nauczyć się szycia, ale niestety mam za mało czasu i nie mam dobrej maszyny do szycia a także nie mam pieniędzy na jej kupienie, bo taka na prawde dobra kosztuje kilka tysięcy złotych. Po części żyje ze sprzedaży swoich ubrań, ale sa to ubrania mojego projektu, ale wykonane przez firmę, której oferta znajduje się tu http://studioszwalnia.pl/
Powrót do góry
weronika.anna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szycie ubrań to super sprawa. Tylko tak będziemy je mieć oryginalne, umówmy się, w sieciówkach jest masówka... A tak to możemy same wybrać i fason, i materiał, i nadruk. Jeśli np. wybierzemy druk cyfrowy na dzianinie, to możemy mieć pewność, że nikt nie będzie nosił podobnego ubioru, bo tyle jest różnych wzorów nadruków!
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię szyć i nie tylko sobie, ale i rodzinie, bliskim znajomym. Dlatego też zaczęłam szukać tanich zamówień, bo ciągłe bieganie do pasmaterii mnie wkurza. I udało mi się znaleźć producenta http://www.texline.com.pl/pl/oferta/tasmy-pasmanteryjne-lamowki U którego mogę zamówić dowolne ilości, kolory taśm i lamówek. Które sa niezbędne przy wykańczaniu ubrań.
Powrót do góry
polecga
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dzisiaj lepiej po prostu kupić ubranie Smile Zekrnij np. na taką sukienkę:

uszycie jej wymaga dużo umiejętności, natomiast w sklepie Merg.pl nioe jest ona droga, więc po co się męczyć Very Happy
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szycie może być też świetną zabawą. Trzeba tylko wyposażyć się w dobrą maszynę do szycia, która będzie inwestycją na lata. Ja właśnie próbuję się na coś zdecydować i zainteresowała mnie maszyna janome. Wiecie coś na ten temat?
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak. Ja zaczęłam zabawę od szycia pościeli a teraz szyję i zasłony i obrusy. I sprawia mi to świetną zabawę. Na https://e-krawiectwo.pl/ można kupić różne fajne elenety które można wykorzystać w projektach.
Powrót do góry
damla
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądziłam, że wśród was jest tyle osób, które cenią sobie szycie ubrań. Ja też szyję od jakiegoś czasu i bardzo to polubiłam - nie tylko jest to zajęcie w wolnych chwilach, ale także możliwość na oryginalne i niepowtarzalne. Do tej pory wszystkie materiały zamawiałam na stronie https://ctnbee.com/pl/druk-na-materialach - super jakość, dobra cena i szybki czas realizacji. Sprawdźcie same.
Powrót do góry
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dla mojego męża bardzo długo musiałam szyć, wszystko źle leżało. W końcu znalazłam w sieci sklep z odzieżą dla puszystych mężczyzn, ten https://www.xxlmen.pl/ i teraz szyje tylko dla przyjemności i głównie dla siebie Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 12, 2019 14:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: