Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadające włosy - co robić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LuiSa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Tuż po porodzie włosy zaczęły wypadać jej dosłownie garściami, pamiętam, że Natalia wręcz bała się je czesać, bo pełno włosów zostawało na szczotce. Zapisałam więc siostrę do trychologa, który zbadał jej skórę głowy za pomocą specjalistycznej aparatury i stwierdził, że niezbędna będzie mezoterapia. Tarnów, w którym mieszkamy, jest stosunkowo małym miastem, ale na szczęście udało nam się natrafić na profesjonalistów, którzy otoczyli Nati fachową opieką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 27, 2019 11:44    Temat postu:

Powrót do góry
helenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Jantar jednak nie zużylam do konca. Mi ta wcierka nie podpasowała bo powodowała u mnie przetłuszczanie się włosów a mam do tego tendencję i niestety ale wygladało to bardzo źle. Wole wcierki, które regulują sebum na głowie i lepiej m się sprawdziła z tego powodu wcierka Vianka. Nie powodowała przetłuszczania się włosów.
No i zastanawiałam się jeszcze nad mezoterapią na skórę głowy, szczególnie, że mam tendencję do wypadania włosów....

https://klinikamagnuccy.pl/mezoterapia/

Chciałabym wykonać tutaj w Katowicach.
Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majka94
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli problem z wypadającymi się nasila to konieczna jest wizyta u trychologa. W Gdyni w klinice Derm Estetyka znajdziesz takiego specjalistę. Oceni on stan twoich włosów i stan skóry głowy. Dzięki temu będzie mógł postawić diagnozę i wprowadzić leczenie. Tutaj https://derm-estetyka.pl/klinika-wlosa.html masz więcej info.
Powrót do góry
damla
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest to idealny czas na to, aby rozważyć zakup peruki. Nie oszukujmy się, z dnia na dzień tych włosów będzie coraz mniej. Na szczęście teraz wiele sklepów oferuje peruki dobrej jakości, np https://perukisklep.pl/peruki-naturalne-krakow/ ten salon w Krakowie. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
AnnMa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem wystarczy zmiana szamponu, używasz czegoś drogeryjnego? Warto odłożyć na bok wszystko co zawiera chemię, slsy, parabeny itp, powinnaś zauważyć różnicę. Oczywiście potrzeba czasu, bo nie da się ot tak z dnia na dzień zlikwidować problemu. Ja polecam lush szampon big albo only bio szampon. Mają świetny skład i regularnie stosowane powinny pomóc.
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do znalezienia przyczyny wypadających włosów, włosy nigdy nie wyoadają od tak sobie. Przeważnie jest to spodowodwane brakami w gospodarce witaminowej organizmu . Mogę Ci polecić sklep https://www.nowafarmacja.pl/ , wydaje mi się że znajdziesz w nim interesujące Cię produktu na porost włosów i przeciwjo wypadaniu, pamiętaj też o suplementacji ! Smile
Powrót do góry
marlenkax
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatkowo zerknijcie sobie tu https://trychologia.com/ bo prawda jest taka, że problemu wypadających włosów nie da się wyleczyć domowym sposobem. Potrzebne są dobre kosmetyki trychologiczne i sama po sobie wiem ponieważ długo się z tym męczyłam, a tylko to okazało się pomocne...
Powrót do góry
tostzdzemem
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra po ciąży miała bardzo duże problemy z włosami, zaczęły jej wypadać praktycznie garściami. Już wcześniej miała tych włosów mało, a co dopiero teraz. Siostra po namowach poszła do trychologa a później na mezoterapię igłową. Efekt nie jest spektakularny po jednym zabiegu, ale siostra jest zadowolona i raczej będzie dalej chodzić na zabiegi.
mezoterapia igłowa głowy kraków ona korzystała z usług tej Pani w Krakowie Smile
Powrót do góry
Miroslaw33231
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie włosy nie wypadają i naprawdę z tego powodu jestem bardzo zadowolony.
J0ann01
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dość dobrze sprawdziły się preparaty z biotyną (ale trzeba pamiętać, że efekty są widoczne dopiero po kilku tygodniach, więc wymagana jest systematyczność). Poza tym zmieniłam szampon na apteczny, który właśnie jest dedykowany osobom z bardzo słabymi i wypadającymi włosami. I faktycznie po jakiś trzech miesiącach już widziałam poprawę. Teraz na jakiś czas odstawiam suplementy, a kosmetyki apteczne dla wypadających włosów używam na zmianę z szamponami i odżywkami przeciwłupieżowymi i dla zniszczonych włosów Smile
Powrót do góry
marlenkax
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak już kiedyś wspominałam polecam trychologa https://agnieszkatrepka.pl/ dzięki pomocy tej Pani pożegnałam problem wypadających włosów. Szybko zlokalizowała źródło problemu i pomogła mi dobrać bardzo dobre, naturalne kosmetyki które przy regularnym stosowaniu całkowicie zażegnały mój problem. Nie ma co czekać, bo domowymi sposobami to raczej się tej dolegliwości nie usunie.
Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku moim zdaniem dobrze jest zacząć używać olejków oraz serum do włosów, mi też wypadały włosy i po tym jak zaczęłam to było dużo lepiej, teraz już w ogólnie nie wypadają. Tutaj https://hair-shop.pl/23-olejek-i-serum-do-wlosow możecie zamówić takie kosmetyki, jest duży wybór i fajne promocje. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matkon
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zainwestować w naturalne oleje kosmetyczne i zacząć przygodę z olejowaniem włosów Wink
Powrót do góry
bernadetttka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też długo borykałam się z podobnym problemem i u mnie rewelacyjnie sprawdzają się szampony konopne. Naturalne ekstrakty roślinne sprawiły, że moje cebulki włosów stały się znacznie grubsze. Teraz mam gęste i grube włosy, których zazdrości mi każda koleżanka z pracy.Wink
Powrót do góry
elizaj
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zrób badania. Ja miałam taką samą sytuację, zaczęły mi wypadać włosy, a kiedy zrobiłam badania, okazało się, że mam chorą tarczycę. Teraz leczę się w przychodni: https://melissamed.pl/endokrynolog/ pod okiem lekarza endokrynologa. Biorę odpowiednie leki i widzę znaczną różnicę w stanie zdrowia i może włosy wreszcie są gęste i przestały mi wypadać. Dlatego nie powinnaś tego bagatelizować, tylko umów się na wizytę do specjalisty.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 09, 2019 14:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13
Skocz do: