Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wolny czas, aktywny czas?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wioletja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się spędzać aktywnie wolny czas, rower, rolki, coś w tym stylu. Ale niestety nie jestem hardkorem i w zimie raczej gnuśnieję Wink
Reklama

Wysłany: Pon Lut 18, 2019 00:50    Temat postu:

Powrót do góry
sehamfaridd
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

نقل عفش السالميه
نقل عفش الكويت رخيص
نقل عفش الكويت
نقل اثاث ابوظبي نقل عفش نقل اثاث دبي
نقل اثاث فى ابوظبي نقل اثاث دبي
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bunia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze radzimy sobie ze stresem czy tempem naszego życia i szukamy różnych sposobów na rozluźnienie. Wydaje mi się, że jednym z nich może być napój Kava Kava , który legalnie w POlsce mozecie dostać tutaj https://kavasklep.com/ . Relaksuje, odpręża i wycisza nie powodując przy tym uzależnienia. To same plusy.
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak kilku poprzedników lubię sobie w wolnym czasie pograć w squasha Smile Kiedyś próbowałam grać w tenisa ziemnego, ale jednak squash zdecydowanie bardziej mi pasuje Wink W tym roku postanowiłam sobie kupić nawet własny sprzęt do gry. Całkiem fajne rakiety do squasha znalazłam w sklepie internetowym https://www.squashtime.pl/rakiety-c-1.html. A Wy gdzie się w takie rzeczy zaopatrujecie?
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już teraz planuje wyjazd na zimowy urlop. Obecnie wpadliśmy z mężem na pomysł wyjazdu na narty. Na portalu https://nanarty.pl/ jest dużo ofert na wyjazd za granicę w dobrych cenach. Ale nie możemy się zdecydować, w jakim kierunku jechać. Możecie coś polecić, podpowiedzieć?
Powrót do góry
arekmarek33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja idę na żywioł. Mam tak zabiegane życie, że w ostatnim momencie podejmuje jakieś decyje.
leksa2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię sobie od czasu do czasu wyjechać na weekend. Wyłączyć telefon i wyłączyć się od rzeczywistości. Po prostu być sam dla siebie. Z kolei po pracy jak mam chwilę wolnego, lubię usiąść nawet na pięć minut na ławce w parku i popatrzeć sobie na pływające kaczki.
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój wolny czas na ogół spędzam ze znajomymi. Kilka razy w tygodniu gramy w siatkówkę, kosza czy tenisa. Bardzo lubię tę formę rozrywki, ale chyba jeszcze większą pasję mam w nauce języków obcych. Chciałabym kiedyś umieć conajmniej dwa, w których posługiwałabym się płynnie. Ostatnio wpadłam na pomysł, aby w te wakacje trochę popracować i odłożyć na wyjazd językowy, który znalazłam na stronie - https://www.atas.pl/ myślę, że podczas niego, nie tylko nauczę się języka, ale przede wszystkim zwiedzę kraj jego pochodzenia czy poznam nowych znajomych. Będę mogła poźniej wymieniać się z nimi wiadomościami lub rozmawiać np. po Hiszpańsku, co jeszcze lepiej utrwaliłoby moje umiejętności. Może ktoś z was miał okazję być uczestnikiem takiego wyjazdu i opowie mi jak wyglądał w praktyce?
Powrót do góry
Podróżnik123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wolnym czasie lubię podróżować i fotografować Smile w tym roku odpuściłam sobie tradycyjny wypad nad morze. Zapisałam się na trekking Rumunia Smile mam nadzieje, że przywiozę mnóstwo zdjęć stamtąd Smile
Powrót do góry
helenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze zdrowa oraz zbilansowana dieta. Nie jest to jedynie zalecenie dla biegacza ale ogólnie dla nas wszystkich Tak poza tym jeśli chcesz się odchudzić oraz żywisz sie cały czas jakimiś fast foodami to nie wiem czy trening przyniesie jakiekolwiek efekty. Z suplementów polecam głównie witaminy z grupy B, kwas foliowy, ewentualnie spirulinę, która jest bardzo dobrym oraz naturalnym suplementem. Jeśli chcesz pomóc sobie nieco w bieganiu, możesz zastanowić się nad skarpetkami ewentualnie opaskami kompresyjnymi na łydki. Wielu biegaczy takie stosuje, szczególnie jak przygotowuje się do maratonu. Pozwala to poprawić regenerację mięśni oraz ich wydajność. Nie sprawi, ze zaczniesz szybciej biegać ale regeneracja będzie zwiększona, https://sunbarrel.pl/pl/182-kompresja
Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mama89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas wolny zazwyczaj staramy sie spedzac aktywnie. Nie lubimy typowego lenistwa i leżenia przed kanapa. Dlatego kilka lat temu kupilismy z mężem małą łódź i jak tylko mamy kilka dni wolnego to jezdzimy na mazury. Najlepsze są akumulatory żelowe do łodzi https://akumeo.pl/18-akumulatory-do-lodzi dlatego takie zawsze tez kupujemy. Warto kupić porządny akumulator, aby uniknąć problemów. W okresie gdy łódź nie jest używana - powinno się dokonywać okresowej kontroli stanu naładowania akumulatora.
Powrót do góry
tom.m
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak jakieś zajęcia sportowe? Nie muszą być jakieś skomplikowane, na przykład takie lekcje jak grać w squasha już dużo dadzą Smile
Oczywiście, jeśli nie squash, to jakikolwiek inny ruch będzie dobry Smile
Powrót do góry
damla
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też staram się aby swój wolny czas spędzić aktywnie. Planuję nawet nieco większe zakupy w sklepie https://sklepsportowy.pl/ na sprzęt sportowy. Nie dość, że wprowadziłabym więcej aktywności fizycznej do swojego życia na co dzień, to może w końcu zrzucę kilka zbędnych kg. Myślicie, że to mi się uda?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 18, 2019 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: