Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakup żaluzji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Prośby, spostrzeżenia, uwagi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tamtym roku założyłem u nas moskitiery wrocław. Działają dobrze, spełniają swoje zadanie. W tym roku też będziemy coś zmieniać, ponieważ moja żona uparła się na zamontowanie o takich plisy wrocław. Wszystko kupowaliśmy w tym samym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 06, 2019 10:16    Temat postu:

Powrót do góry
mefiu34
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie budowy swojego domu i nie wiem jak zająć się montaż i serwis okien wrocław . Szukam firmy, która pomogła by mi również z montaż i serwis rolet wrocław możecie kogoś polecić?
Pozdrawiam
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast żaluzji proponuję zakup zasłon. Najrozsądniej wykonać je samodzielnie, co nie jest takie trudne, w szczególności jeśli dysponuje się wysokiej jakości tkaninami (je można nabyć w sklepie internetowym https://ctnbee.com/pl/druk-na-dzianinach Smile).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KorneliaPassa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje rolety wewnętrzne zamawiałam na wymiar u firmy Pamir. Mogę szczerze polecić. Pracownik z firmy przyjechał pomierzyć okna, a kiedy rolety były już gotowe zajął się też ich montażem.
Rolety są bardzo dobrej jakości. Świetnie sobie też radzą z zaciemnianiem pomieszczenia, bo zależało mi bardzo na ciemności w sypialni, a niestety bez rolety wpadało do niej sporo światła z zewnątrz.
Dodatkowo myślę, że istotne jest jeszcze to, że firma wywiązała się z umówionych terminów. Wiem, że z terminami różnie bywa, dlatego też polecam Pamir znajomym, którzy planują montaż jakichkolwiek osłon okiennych, nie tylko rolet wewnętrznych.
Powrót do góry
Amelia332
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto abyś także rozważyła wybór pięknych rolet okiennych dzień/noc które mają zdecydowanie coraz większe grono zwolenników i co ważne również może być pięknym dopełnieniem aranżacji (jednocześnie dając możliwość zachowania dostępu do światła dziennego bez pokazywania wszystkiego co dzieje się w naszym domu dla przechodniów. Zajrzyj sobie w wolnej chwili do sklepu modele w kasecie od Karnix https://www.karnix.pl/rolety-w-kasecie-bezinw azyjne.html bo cena jest naprawdę dobra i do tego nie ma problemów z jakością wykonania.
Powrót do góry
AnnMa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić ten sklep http://okandemex.pl/. Jakiś czas temu kupowałam tam rolety wewnętrzne opole i byłam bardzo zadowolona. Bardzo fajny kontakt, szybka dostawa i fachowy montaż. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie sprawdź ich ofertę.
Powrót do góry
susan
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepszą opcją od żaluzji są plisy. Możesz je kupić m.in tutaj https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html Wybor kolorów i rozmiarów jest bardzo duży. Ja zastanawiam się nad zastąpieniem rolet w całym domu plisami.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 24, 2019 13:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Prośby, spostrzeżenia, uwagi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: