Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent kosmetyczny dla mamy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 09:23    Temat postu: prezent kosmetyczny dla mamy Odpowiedz z cytatem

moja mama ma niedługo 50-te urodziny. chciałam jej kupić jakiś fajny zestaw kosmetyków - takich bardziej ekskluzywnych, na jakie na co dzień nie może sobie pozwolić. skompletowałam już szminkę z drobinkami złota, puder rozświetlający, balsam do ciała i teraz szukam czegoś do pielęgnacji twarzy - najlepiej jakiegoś kremu. tylko, że kompletnie się nie orientuję w kwestii kremów dla cery dojrzałej. Najbardziej zależy mi na kremie przeciwstarzeniowym na naturalnych składnikach. Myślałam by kupić jej krem Calluna Medica, może ktoś doradzi bo nie znam tej marki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 23, 2018 09:23    Temat postu:

Powrót do góry
gwen
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio kupiłam mojej mamie na urodziny pełną kurację nawilżającą z Eldan Cosmetics. Była zachwycona Smile Ich kosmetyki znam od dawna i uważąm, ze są bardzo skuteczne a przy tym bezpieczne dla skóry.
Powrót do góry
Waderra_89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pomyśl o jakiejś dobrej jakości bazie pod cienie? W tym sklepie znajdziesz naprawdę świetne produkty tego typu.
stormi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli baza pod cienie i to i cienie do powiek wypadałoby kupić Very Happy zerknij sobie na paletki Eveline, mają naprawdę spory wybor, a ja jestem zaskoczona ich jakoscia Smile Obecnie uzywam paletki Angel dream- rewelacja. Kolory sa bardzo delikatne stonowane, mysle ze idealnie nadaja sie na taka wakacyjna pore. Jeśli chodzi o pigmentacje to jes naprawde OK. Nic mi sie nie sciera w ciagu dnia, a w trakcie nakladania- nic nie osypuje.

[/img]

Ostatnio zmieniony przez stormi dnia Nie Lip 07, 2019 13:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
TakaOto
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś naprawdę ekstra i kosmetyki naturalne? Takie, które dostarczą skórze Twojej to, co najlepsze!
Może jakieś polecane serum lipidowe , które dla skóry działa cuda?
Ja zdecydowanie poszłabym w kierunku eko i naturalnych składów. Plus dobre receptury!
Powrót do góry
Informatyczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 06, 2019 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz naturalnych kosmetyków to ja moge polecić Eshopannabelle, z których sama od miesięcy korzystam i moja skóra bardzo się z nimi lubi. Może to jest zasługa minerałów, a może bardzo dobrego pigmentu. Nie wiem, ale wyglądam w nich dobrze i czuje się dobrze Smile
I jeszcze te genialne przygotowane pędzle, np. do rozcierania cieni https://www.eshopannabelle.com/pl/akcesoria-do-makijazu/134-pedzelek-do-rozcierania-cieni.html
Choć ja mam także do nakładładania różu. To chyba pierwszy, który po roku się nie zaczął rozpadać
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 06, 2019 10:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: