Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuchenne akcesoria - gdzie kupowałyście swoje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olfanka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze do niedawna wszystkie kuchenne akcesoria kupowałam przeważnie w sklepach stacjonarnych. Dopiero dziki koleżance z pracy odkryłam, że taki sam sprzęt mogę nabyć znacznie taniej w sklepach online. Zamówiona przeze mnie patera na ciasto z kloszem okazała się prawdziwym hitem. Produkt ten pięknie eksponuje ciasta oraz przyczynia się do tego, że dłużej zachowują one świeżość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 15, 2019 08:51    Temat postu:

Powrót do góry
kerti
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim ekspres do kawy, żeby cieszyć się smaczną kawą. Do tego potrzebne jest dobre urządzenie do jej przygotowania. Bardzo smaczna kawka wychodzi na przykład z ekspresów takich https://www.sferis.pl/ekspresy-do-kawy-1902 A gdy już masz bazę w postaci czarnej kawy to możesz poszaleć z dodatkami takimi jak mleko czy przyprawy do kawy. Sporo jest tego w sklepach i można z ich pomocą wyczarować naprawdę aromatyczna i smaczna kawkę.
kunisza
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam różnego rodzaju akcesoria i gadżety kuchenne, bo bardzo często gotuję dla rodziny i dla znajomych, którzy chyba lubią nas odwiedzać Very Happy A wszystkie takie drobne artykuły kupuję tak spontanicznie w czasie zwyczajnej wizyty w sklepie. Ale chyba mam blisko siebie za dobrze wyposażony market, bo odkąd zaczęłam robić zakupy w kauflandzie to znacznie częściej wracam z jakimiś łupami Smile A jak jeszcze mam okazję przejrzeć ofertę na www.kaufland.pl to juz w ogóle idealnie, bo wiem, że mogę się nastawić na to, że akurat dzisiejsze zakupy będą trwały dłużej niż zazwyczaj, albo wręcz przeciwnie, że akurat teraz nie ma nic, co by mnie interesowało
Powrót do góry
Luiza25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie oglądam ciekawą ofertę tu https://4gift.pl/ W zakładce gadżety do kuchni znalazłam kika interesujacych propozycji. Bardzo spodobał mi się pojemnik na herbatę, solniczki i oryginalna foremka do jajek - Robot. Na pewno jajka sadzone w tym kształcie będą smakować synowi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Maj 18, 2019 09:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: