Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ulubione sklepy z ciuchami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wosk_asia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy decyduje się na większą ilość z przyjaciółkami, zaglądamy na hurtownia odzieży damskiej - Ptak Moda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 24, 2019 14:54    Temat postu:

Powrót do góry
kabix179
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno w sieci znalazłam sobie bardzo eleganckie, czarne, wyszczuplające body i od razu się w nim zakochałam. Jest bardzo wygodne i nigdzie się nie wpina a o to mi chodziło. Nawet spodobało się to mojemu mężowi. Polecam kobitki sklep https://rennwear.com/ .
Powrót do góry
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam swojego ulubionego sklepu z ciuchami, kupuje tam gdzie znajdę cos fajnego dla siebie, i wiem że będę w tym chodzić. Ostatnio szukałam nowych sukienek do pracy, pracuję w biurze więc muszę wyglądać Smile i własnie trafiłam wczoraj na sklep z sukienkami, nowoczesnymi na topie sami zobaczcie https://13sukienek.pl/ mi kilka kreacji wpadło w oko.
Powrót do góry
Iwoim
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że polecacie na prawdę sporo ciekawych sklepów z ubraniami, ale może któraś z was dziewczyny będzie w stanie podpowiedzieć mi gdzie mogę kupić na prawdę dobrej jakości legginsy do jogi? Będę wam bardzo wdzięczna za namiary na jakiś sprawdzony sklep!
Powrót do góry
natalia32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja bardzo lubię robić zakupy w sklepie internetowym Fasardi. Ostatnio zamówiłam tam sobie sukienki bawełniane modne, które z pewnością sprawdzą się idealnie na lato. Wszystkie ubrania na stronie dostępne są w atrakcyjnych cenach, a także odznaczają się wysoką jakością! Polecam sprawdzić! Smile
Powrót do góry
Modna_Vien
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być szczera to już od dobrych kilku lat ubrania kupuję tylko w internecie. Ostatnio zamówiłam sobie świetne sukienki oversize, sklep internetowy, w którym je nabyłam, posiadał naprawdę rewelacyjne produkty w dobrych cenach. Takie sportowe, luźne sukienki są dziś bardzo modne, tym bardziej cieszy mnie więc to, że tej wiosny będę mogła zestawiać je ze swoimi ulubionymi dodatkami.
Powrót do góry
Wiktoria32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie drobne pytanie odnośnie zakupów przez internet. Czy któraś z koleżanek kupowała coś kiedyś z aliexpress? Chciała bym zamówić bikini i kapelusz taki na plażę. Koszt nie jest gigantyczny bo razem za to co znalazłam zapłacę około 40 PLN, ale wiadomo i tyle też szkoda jak ma to być badziew. I sama nie wiem, bo różnie piszą o aliexpres że tam same buble sprzedają, a raz że "super wszystko fajnie". Doradźcie warto ma kupować czy nie warto?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 19, 2019 14:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15
Skocz do: