Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spotkania tylko na seks

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Seks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 14:30    Temat postu: Spotkania tylko na seks Odpowiedz z cytatem

Spotykałyście się kiedyś tylko i wyłącznie na seks? Był ktoś z was w takim układzie? Ma to w ogóle sens w dłuższej skali czasowej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 02, 2019 14:30    Temat postu:

Powrót do góry
pozi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotykałam się na takich właśnie zasadach, ale tylko z jednym partnerem w danym czasie, więc to nie wyglądało tak, że dzisiaj ten jutro inny itp, tylko przez kilka miesięcy z jednym. Czy to ma sens, to sama musisz sobie odpowiedzieć, na pewno trzeba być zdecydowaną i pewną tego czego się chce.
Powrót do góry
jezka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie szukasz swoich partnerów? Ja zastanawiałam się nad jakimś ogłoszeniem w internecie, ale sama nie wiem czy ma to sens.
Powrót do góry
pozi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenia internetowe w tego typu przypadku to jak najbardziej dobra opcja. Tylko uważaj na to, by ogłoszenie dać na jakimś dobrym portalu, a nie pierwszym lepszym, bo będziesz miała wielki spam, zamiast realnego odzewu.
Powrót do góry
jezka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry to znaczy jaki? One w ogóle czymś się różnią? Każdy oferuje mniej więcej to samo, dlatego nie wiem na co powinno się niby zwracać uwagę.
Powrót do góry
pozi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie powiedziałabym, że każdy portal jest taki sam. Różnice są i to znaczne. Sama nie jestem jakąś specjalistką, bo w większości przesiaduję jedynie na https://www.datezone.com/ to dla mnie najlepszy sex portal, przez który umawiam się na randki.
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja już z tego wszystkiego wolę seks telefon taki jak ten http://sex-rozmowa.com.pl Nie lubie przygodnego sexu i nie wyobrażam sobie robić takie rzeczy, tym bardziej jakbym dowiedział się ze kobieta z którą jestem ma za sobą taki epizod.
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej do takich spraw wolę mieć stałego partnera. Albo chociaż takiego, którego znam jakiś dłuższy czas. Wiadomo, że każdy ma swoje pewne potrzeby, ale trzeba być ostrożnym. No i oczywiście się zabezpieczać. W tym kierunku można kupić sobie plastry antykoncepcyjne https://www.e-umed.pl/produkt/evra-plastry , które są naprawdę rewelacyjne.
Powrót do góry
Antek1990
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli odpowiada Ci taka relacja to dlaczego nie? Wszystko jest dla ludzi Wink Chociaż wiem, że niektórym siada psychika i muszą się jakoś inaczej ratować. Czytałam artykuł o facetach, którzy wolą kupić sobie takie nowoczesne sekslalki (coś jak tutaj http://sekslalki.pl/) niż umawiać się na tak zwane ONS czy FWB, no ale to już zależy od konkretnego człowieka. Ja sama nigdy nie byłam w takiej sytuacji i szczerze powiem, że nie wiem, jak bym się zachowała przy takiej propozycji.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 23, 2019 18:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Seks Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: