Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Doświadczony adwokat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oliwkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dobrych i doświadczonych adwokatów to ja mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk- specjalizuje się w prawie pracy. Sama korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 05, 2019 12:20    Temat postu:

Powrót do góry
Iwoim
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, widzę sporo ciekawych porad w temacie więc postanowiłam, że zapytam sie was odnośnie tego Czy ktos poleca adwokata z Gdańska od spraw rozwodowych? Jeśli znacie jakiegoś dobrego i doświadczonego, będę wam bardzo wdzięczna za namiary!
Powrót do góry
Wiki22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Tomaszczyk? To chyba kancelaria JST z Warszawy, mam rację? Widziałam właśnie dużo pozytywnych opinii na temat jego i jego pracy więc chyba faktycznie warto;)
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat jestem z okolic Łodzi i mogę polecić dr Mariusza Olężałka na ul. Sterlinga https://mecenas-lodz.com.pl/ - jest specjalistą z zakresu prawa karnego ,jednak równie profesjonalnie podchodzi do innych spraw czy to z prawa cywilnego czy rodzinnego.
Powrót do góry
mefiu34
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach coraz trudniej spotkać się z porada prawna trójmiasto , która zaspokoi nasze oczekiwania w uczciwej cenie, lecz znajomy polecił mi adwokat gdańsk u którego było to możliwe i bardzo polecam http://www.adwokatchmielewska.pl/
Powrót do góry
Majka2312
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Warszawę, to również mogę się podpisać pod Panem Tomaszczyk. Prawnik doświadczony, rzetelny i zaangażowany- warto mieć go po swojej stronie.
Powrót do góry
KasiaKowal
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majka2312 napisał:
Jeśli chodzi o Warszawę, to również mogę się podpisać pod Panem Tomaszczyk. Prawnik doświadczony, rzetelny i zaangażowany- warto mieć go po swojej stronie.

Ja z kolei mam kancelarię spod Warszawy - Wołomina. Kancelaria Kowalscy to profesjonaliści, na których zawsze mogę liczyć Smile Zachęcam:Radca prawny Wołomin
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli jesteście z Krakowa to bardzo dobra jest kancelaria Lexa http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Zajmuja się min ochroną majatku ruchomego i nieruchomego firm jak i osob fizycznych. Sa na rynku od 10 lat. Znają sie na swojej pracy i są bardzo skuteczni. W 2017/2018 r. nie przegrali zadnej sprawy dot ochrony majątku. [/url]
Powrót do góry
erazm
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w zależności od tego jaką mamy sprawę, takiego adwokata powinniśmy szukać. Zakładanie, że jeden prawnik zna się na wszystkim to duży błąd. Najlepiej więc udać się po poradę do ludzi, którzy zajmują się tylko wąską specjalizacją i są w niej bardzo dobrzy. Np. jeśli szukamy kogoś takiego jak prawnik IT to powinniśmy sprawdzić tutaj: https://jciw.pl/branze/e-commerce/
Powrót do góry
damla
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kilkukrotnie sprawdziła się z kolei kancelaria z Katowic, więc warto ją sprawdzić. Tutajsprawdz kancelaria adwokacka katowice To bardzo solidna, jestem bardzo zadowolona z ich usług i zdecydowanie mogę ich doradzić jeśli potrzebujecie pomocy prawnej. Jestem pewna, że sprostają waszym oczekiwaniom.
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy mi na uzyskaniu kontaktu do dobrego adwokata. Co sądzicie o tym https://jednoralski.pl/ ? Będę wdzięczna za opinie. Co sądzcie? Jakie dokumenty nalezy przedstawić w związku ze sprawą dotyczącą prowadzenia firmy?
Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracodawcy wiadomo są różni. Jedni uczciwie podchodzą do nas i trzymają się prawa, inni starają się je nagiąć aż do granic możliwości. Często przyzwyczajamy się do sytuacji i nawet nie wiemy, że pracodawca nas wykorzystuje. z tego powodu warto znać swoje prawa, a w przypadku konfliktu poradzić się specjalistów jak na przykład https://centrumprawapracy.pl/ Dzięki pomocy beziemy wiedzieć gdzie pracodawca mógł nas oszukać lub po prostu rozwiązać konflikt w sposób korzystny dla nas.
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście obcokrajowcami, którzy mieszkają w Polsce, to koniecznie sprawdźcie, kiedy musicie płacić podatki w naszym kraju: https://lexadvena.com/kiedy-cudzoziemcy-musza-placic-podatki-w-polsce/. I na stronie tej kancelarii prawnej znajdziecie wiele informacji, które mogą Wam się przydać.
Powrót do góry
pieknyolek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na stronę http://grozdanovic.pl/kontakt-2/ Tu znajdziecie najlepszych adwokatów.
Powrót do góry
Amela22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Tomaszczyk cieszy się dobrymi opiniami. Nie wiem z jakiej dziedziny adwokat jest potrzebny, ale jeśli z prawa pracy to Pan Tomasz zdecydowanie będzie dobrym wyborem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 11, 2019 15:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: