Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wybór przedszkola
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne sa prywatne placowki. Wiem, ze taka Niepubliczna Szkoła im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest dobra. My wlasnie sie zdecydowalismy na taka dla naszych dzieci. Sa tutaj dobrzy nauczyciele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 26, 2018 19:39    Temat postu:

Powrót do góry
Nataliaa25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli mieszkasz w Częstochowie bądź okolicy to polecam zwrócić uwagę na przedszkole prywatne http://hocki-klocki.com.pl/ ponieważ tutaj również chodzi moja córka i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona zarówno jeżeli chodzi o przygotowanie zajęć, sal oraz podejście przedszkolanek które naprawdę uwielbiają dzieci i to widać nawet po zachowaniu Asi, ponieważ chodzi tutaj z dużą chęcią i czasami ciężko ją wyciągnąć.
Powrót do góry
Halina31
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z Opola i zastanawiam się nad przedszkolem dla córy. Rozważam to przedszkole - https://www.przedszkolka.pl/o-nas .
Są tu jakieś mamy z Opola ktore moglby podzielić się opiniami na temat tutejszych przedszkoli? Gdzie chodzą Wasze pociechy? Dla mnie wybór przeszkola jest naprawde dużym dylematem, chce zeby corka miala dobry rozwoj w przedszkolu, dobry start przed szkola.
Powrót do góry
Rutynka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie przedszkoli i szkół to wiemy że dzieci z przedszkola przynoszą wszy i to mnie raczej nie dziwi. Ale moja córka uczennica średniej szkoły wróciła z obozu z wszami. Okazało się że nie tylko ona. Jeździli pociągami, autobusami i wsza mogła komuś na głowę przeskoczyć i poszło. Nie zostało nic innego tylko wizyta w aptece. Tam doradzono mi Pipi Nitolic i jedno użycie i po wszach. Oczywiście jeszcze było uciążliwe wyczesywanie gnid. Ale sytuacja w sumie szybko została opanowana.
Powrót do góry
zielonalaska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W publicznych przedszkolach jest mało miejsc, jednak wybór pomiędzy tymi prywatnymi tez nie jest prosty. Tylko najlepsze placówki dbają o to, aby organizować różne atrakcje dla dzieci.
Powrót do góry
Kazoo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie to przedszkole? Jeśli Warszawa to sprawdź koniecznie http://przedszkola-bambino.pl/! Z całego serca mogę polecić! Jak matka, matce powiem - tam naprawdę mogłam zostawić malucha bez obaw pod dobrą opieką. Wiedziałam, że nic złego mu nie grozi! Wink
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też stoję właśnie przed wyborem przedszkola dla mojej latorośli. Póki co mam już kilka placówke na oku. W marcu lub kwietniu wybiorę się na dzień otwarty do warszawskiej Te Vizji ( na Wawrze) bo już wiele osób polecało mi to przedszkole i widać, że cieszą się świetną opinią Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 15, 2019 15:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: