Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

instalacja kamer
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamara77
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 15:25    Temat postu: instalacja kamer Odpowiedz z cytatem

Monitoring jest bardzo ważny, u mnie zakładała firma www.cdj.com.pl i maja bardzo dobre kamery polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 27, 2019 15:25    Temat postu:

Powrót do góry
marta-wawa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że monitoring domu jest w dzisiejszych czasach bardzo istotnym elementem wyposażenia. Trzeba wybrać solidny sprzęt z wysokiej jakości urządzeniami (polecam Monitoring365 - http://monitoring365.pl/) żeby mieć pewność, że w razie zagrożenia alarm faktycznie zadziała i szybko zostanie wysłana pomoc. Obecnie coraz więcej słyszy się o różnego rodzaju rozbojach i przestępstwach, więc warto zadbać jak najbardziej o swoje bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Majkel
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się zgadzam, że powinno się mieć zamontowany monitoring w domu. U mnie zakładał go montaż monitoringu kraków. Mają w swojej ofercie montaż domofonów kraków oraz naprawa domofonów kraków. Także jeśli ktoś potrzebuje założyć profesjonalny monitoring to można udać się do nich Smile
Powrót do góry
Kacper9812
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałem monitoringu a szkoda, bo bym wiedział kto mnie okradł.
ameliaa112
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to monitoring w firmie czy w domu?
Powrót do góry
Modena
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się może jaki mniej więcej jest koszt instalacji takiego monitoringu?
Powrót do góry
wloczykij09
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby tak, ale mój narzeczony też chce dom naokoło naszpikować kamerami i okej, bezpiecznie, ale będę się czuła niekomfortowo np. biegając z psem czy coś Hrm
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mowa o instalacji kamer, to czy macie zainstalowane takie urządzenia w Waszych samochodach? Mnie niedawno mąż namówił, abyśmy kupili taką kamerkę samochodową. Zdecydowaliśmy się na wideorejestrator https://smartcams.pl/39-wideorejestrator-blackvue-dr-750-s-1ch.html i muszę przyznać, że to była dobra decyzja Smile Nawet nie sądziłam, że jakość nagrywanego obrazu będzie aż tak dobra Wink
Powrót do góry
Kaja343
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie myślę, że warto abyście również zajrzeli do oferty producenta JBPartner który ma szeroki wybór kamer zewnętrznych z których pomocą będziesz mógł cieszyć się pełnym bezpieczeństwem oraz pewnością kto stoi za próbami włamań, ponieważ kamery IP mają również wbudowaną detekcję ruchu z alarmem oraz opcję wykonywania zdjęć które również zapisywane są na karcie pamięci. Polecam bo też cena jest jak najbardziej do przyjęcia Smile
Powrót do góry
Kawosz77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dobrać taki monitoring, który będzie najbardziej adekwatny pod kątem Waszego biznesu. Ja znalazłem więcej informacji o kwestiach bezpieczeństwa w https://www.eltrox.pl/monitoring/monitoring-ahd.html i sądzę, że tam znajdziecie najlepsze systemy monitoringu. Kwestia zajrzeć i poszukać.
Powrót do góry
filip530
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klucz do dobrego monitoringu to obraz najwyższej jakości, a taki zapewnią kamery cvi - polecam sobie przejrzeć ich wybór jeśli przyjdzie wam kupować coś podobnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnnMa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście monitoring jest ważny i może okazać się bezcenny ale bezpieczeństwo mogą zapewnić też antywłamaniowe drzwi gerda kraków. Mają odpowiednią, bardzo solidną konstrukcję, widziałam takie na stronie http://studiodrzwi-krakow.pl/
Powrót do góry
Leszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach monitoring jest nawet bardzo ważny tak samo, jak odpowiednio zamontowane systemy pożarnicze. Ja otwierając firmę postanowiłam zainwestować w bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe, które są w stanie zabezpieczyć biura przed rozprzestrzenianiem pożaru.
Powrót do góry
AnnMa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często zostaję sama w domu, mąż pracuje również nocą i gdyby nie monitoring, nie czułabym się bezpiecznie. Zdecydowanie montaż monitoringu kraków to dobra decyzja. Po tym jak u sąsiadki było włamanie, nie mam już wątpliwości. My korzystaliśmy z usług firmy http://deltaforce.com.pl/ i bardzo polecam, solidni fachowcy, potrafią dobrze doradzić.
Powrót do góry
Agusiek55
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 06:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu już jak się za to zabieracie to postawcie na jakiś solidny system monitoringu. Wybierzcie dobre kamery bo będzie to inwestycja na lata. Tu myślę, że propozycje od https://zabezpieczeniapoznan.pl/kamera-ip-ds-2cd2120f-i-2-8-mm-2mp-128gb-hikvision-p-728.html powinny idealnei się sprawdzić. Jest kamera IP nagrywające w Full HD o zasięgu nawet do 30 metrów. W sam raz na domowe potrzeby, a także i monitoring dla firm
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 18, 2019 06:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: