Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub i wesele.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad podróżą w okresie jesiennym. Ostatnio siostra podesłała mi wiele inspiracji, m.in. to https://kuplio.pl/blog/5-inspiracji-na-wycieczki-zagraniczne-czyli-podroz-poslubna-w-sezonie-jesiennym Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 12, 2019 12:13    Temat postu:

Powrót do góry
dynkin
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie wesele będzie w lokalu Niagara w Prudniku https://www.facebook.com/niagaraprudnik/ miejsce fajne, bardzo przytulne do tego w dobrej cenie za całe wesele, mieliśmy wesele w sierpniu, a już wracamy z przyjemnością na ostatni Smile
Powrót do góry
fifik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecudne miejsce to villa sulejówek, naprawdę warto tam przynajmniej zadzwonić i się spytać co oferują. My mając tam wesele, byliśmy mega zachwyceni obsługą, rewelka. Wesele mogliśmy zorganizować tak jak nam wyobraźnia pozwalała, ogromny plus za smakowite jedzenie, genialne zupy Smile
Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż ślubny tylko tutaj https://strefakingamezyk.pl/wizaz/. Bardzo starannie wykonany i dokładnie taki jak chciałam. Lepszej wizażystki nie znajdziecie.
Powrót do góry
krzycha9
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ślub był daleko od sali weselnej i powiem Wam, że na początku wydawało mi się to naprawdę dużym problemem... Dopiero szwagier uświadomił mi, że przecież jest coś takiego jak wynajem busów! Weszłam na http://www.mattransport.pl/busy19.html i przejrzałam ich ofertę. Mieli naprawdę nowoczesne busy do wynajęcia i skorzystaliśmy z mężem z ich oferty Smile Wszystko poszło zgodnie z planem!
Powrót do góry
Nadzieja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 14:12    Temat postu: Re: Ślub i wesele. Odpowiedz z cytatem

Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się wyjść za mąż, to zdecydowanie zainwestuję w dobrego fotografa dysponującego odpowiednim sprzętem. Niedawno dotarły do mnie zdjęcia ślubne mojej kuzynki Oli i nie ukrywam, że jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności fotografa. Z tego co wiem oferuje on również filmowanie ślubów w Częstochowie- film z tej niezwykle ważnej uroczystości jeszcze lepiej utrwala wspomnienia.
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że kiedy ja wychodziłam za mąż nie było jeszcze tego pięknego zamku w Giżycku. Moja siostra pokazała mi ich ofertę https://www.hotelstbruno.pl/przyjecia/wesela , ponieważ szuka miejsca na wesele. Ja jestem zauroczona. Piękna okolica, cudowne zamkowe wnętrza, sala lub oranżeria do wyboru. Chyba nie zastanawiałabym się ani chwili.
Powrót do góry
Izabella Donat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mialam kilka pomyslow na nasze wesele.. luby nie wszystkie podzielał Very Happy Ale ostatecznie uległ mi i zrobilam jak chcialam. Duzo pomogl mi menager sali Biały Fortepian którą wybralismy na wesele. Zorganizowal to co mi po glowie chodzilo bez zajakniecia. Jestem mu wdzieczna za pomoc i super organizacje Smile
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce to czemu nie? Można zrobić wesele. Ja jednak wolałabym cichy ślub.
Powrót do góry
antonia60
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wesele to wg mnie najlepiej w lokalu Paula w Świebodzinie, super obsługa, genialne jedzenie, desery super przyrzadzone, mega eleganckie dekoracje wnętrza, personel i własciciele na własciwym miejscu !
Powrót do góry
gracja
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas cichy ślub nie wchodził w grę, ponieważ mamy dużą rodzinę i sporo znajomych. Zależało nam by każdy uczestniczył w naszej imprezie i tak samo nie żałowaliśmy na nic. W końcu ślub ma się raz w życiu, a przynajmniej my chcemy mieć tylko ten jeden Wink Polecam wam zamówić słodki stół na wesele, ponieważ mega elegancko to wygląda, do tego barman, fajerwerki. Goście byli zadowoleni u nas z takich atrakcji Smile
Powrót do góry
planning
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy mają tu świetne pomysły, więc na pewno ktoś mi podpowie na co się zdecydować. Planuje właśnie swój ślub, sala wybrana, dekoracje załatwione. Został mi jeszcze zespół na wesele, który zabawi wszystkich gości. Znajomi mnie zachęcają do wyboru DJ'a ale ja pragnę zostać przy swoim. Przecież zespół też potrafi grać różnorodną muzykę. Co myślicie o tym, lepiej zespół czy DJ?
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy możecie podpowiedzieć jakąś salę w Gdańsku na wyprawienie wesela? Np. http://zacisze.gda.pl/ ma możliwość zoranizowania wesela w plenerze co bardzo mi się podoba. Ale może są tu Panie z Gdańska i mogą podpowiedzieć jeszcze inne lokalizacje?
Powrót do góry
yesno123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 09:18    Temat postu: Najważniejsza dobra zabawa Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, za niedługo odbędzie się moje wesele i zastanawiam się jeszcze nad kilkoma szczegółami. A mianowicie, chcę, żeby wszyscy goście się dobrze bawili, z tego względu wynajęłam już polecanego wodzireja. Ale wiele gości zdeklarowało, że przyjdzie z dziećmi. Chciałabym, żeby one też się nie nudziły. Myślę zatem nad skorzystaniem z tych usług http://animatorkanawesele.pl/. To osoba działająca w mojej okolicy, która jest podobno super animatorką i do tego specjalizuje się w weselach i wiele osób ją poleca http://animatorkanawesele.pl/nasze-rekomendacje/. Tylko mam wątpliwości, czy animatorka i wodzirej na jednej imprezie to nie będzie zbyt dużo? Czy nie będą sobie przeszkadzać? Dodam, że sala, w której urządzam przyjęcie nie jest zbyt duża, stąd te wątpliwości. Jakie macie swoje doświadczenia?
Powrót do góry
natalia32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Mi na ślubie koleżanki idealnie sprawdziła się sukienka bordowa z falbanką. Luźny krój tej sukienki sprawił, że czułam się w niej bardzo komfortowo, a zarazem wyglądałam elegancko. Z pewnością wykorzystam tę sukienkę jeszcze na wiele okazji! Smile Serdecznie polecam!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 25, 2019 12:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następny
Strona 23 z 26
Skocz do: