Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rodzinne wakacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nunko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 16:20    Temat postu: Rodzinne wakacje Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie pojechać wreszcie na rodzinne, fajne i aktywne wakacje, koniecznie zacznijcie już teraz szukać odpowiedniego noclegu. Nie wiecie gdzie? Zajrzyjcie na krynica morska noclegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 16:20    Temat postu:

Powrót do góry
lilka91
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam sie szykują pierwsze prawdziwe rodzinne wakacje Smile
Myślimy o wyjeździe do brodnicy i kilku dniach w górach. Przeglądałam wczoraj hotele w brodnicy i chyba znalazłam coś dla nas. Mąż chce zwiedzić jak najwięcej miejsc w tym roku. Dzieci są na tyle duże że ze spokojem możemy zwiedzać Smile

Ostatnio zmieniony przez lilka91 dnia Czw Cze 16, 2016 14:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
anusia30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku zaplanowaliśmy sobie wyjazd za granicę Wink Na celowniku pojawiła się Chorwacja i to tam spędzimy tegoroczne wakacje Wink Bardzo spodobała nam się oferta domków mobilnych na http://www.hrvaska.net/pl/ . Wakacje w Chorwacji poleciła mi moja siostra, która spędziła wakacje tam w zeszłym roku Wink Mam nadzieję, że my również będziemy zadowoleni Wink
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się na takie rodzinne wakacje, to na pewno przyda się Wam jakaś pojemna i solidna walizka. Polecam zajrzeć do sklepu internetowego merlitz.eu, gdzie mają naprawdę spory wybór takich walizek, w różnych rozmiarach i kolorach. Chociaż najbardziej i tak opłaca się kupić cały zestaw
Powrót do góry
aleksandra1977
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki jest jeszcze zima warto jeszcze przez chwilę pocieszyć się jej urokami. W północnych województwach może już trochę na to za późno, ale jeszcze można pojechać w góry, gdzie śnieg jest jeszcze obecny w wyższych partiach. Sama dopiero teraz ogarniam swój wyjazd w góry, bo do tej pory nie mogłam dostać urlopu. Jak już dobrze zapoznać sie z tajnikami przygotowań siebie i ekwipunku do trekkingu w górach - http://adv-travel.pl/gory-zima-poradnik-dla-poczatkujacych-jak-sie-ubrac-i-co-zabrac-na-zimowy-trekking/ zacznę poszukiwać noclegów. Najważniejsze, żeby odpowiednio przygotować się do takiego wyjazdu, żeby nie nabawić się odmrożeń lub kontuzji.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Mar 16, 2019 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, ze jeszcze jest zima nie znaczy, ze nie można już zaplanować wakacji. Szczególnie, że przed sezonem koszty wyjazdu są mniejsza a ofert jest więcej. Na https://silesiatravel.pl/ jest spora oferta wakacji w Polsce, za granicą. Ale i możliwość wyjazdu tylko na weekend co też jest fajną opcją.
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Mar 16, 2019 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku postanowiliśmy pierwszy raz zabrać nasze pociechy na żagle. Mam trochę obaw o nasze młodsze szczęście, czy spodoba się jej na jachcie, który wypożyczymy od http://www.blekitnypiotrus.pl/ . Sprawdziłam jednak dokładnie i łódka będzie wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty, więc niczego nie zabraknie naszej pięciolatce.
Powrót do góry
Luna077
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z mężem niedługo planujemy krótki urlop i nie możemy za bardzo się zdecydować gdzie molibyśmy pojechać. Koleżanka poleciła mi Noclegi w Chęcinach i w sumie nawet spodobało mi się to miejsce. Jest położone w górach Świętkokrzyskich, a tam jesze nie było. Do tego sam ośrodek jest dość spory i posiada dużo ciekawych udogodnień, które na pewno będą bardzo przydatne. Do tego z miejsca noclegu mielibyśmy świetną bazę wypadową na górskie wycieczki.
Powrót do góry
Nataliaa25
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o nas chodzi to całą rodziną wybieramy się nad nasze piękne i spokojne morze, jednak nie do trójmiasta, a trochę dalej na zachód czyli Dziwnowa. Jeżeli chodzi o noclegi to już wszystko załatwiliśmy w http://www.morskachatka.pl ponieważ zawsze bierzemy u nich domek ( ze względu na pewność standardów). Fajnie urządzony, w dobrej cenie i świetnej lokalizacja prawie nad samym morzem. Można się zrelaksować i odpocząć. Pozdrawiam i życzę udanego urlopu!
Powrót do góry
RafalM
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, czytałem ostatnio bardzo fajnego bloga poświęconego najlepszym miastom do zwiedzania. Sprawdźcie na stronie http://clubman.pl/ .
Powrót do góry
Tomira
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać się w góry dzieciaki pozytywnie spożytkują energię
My często jeździmy do Szczyrku
Noclegi zawsze zamawiamy tutaj apartamenty w Beskidach
Sprawdzone i przytulne miejsce z pięknymi widokami
Powrót do góry
Weronika334
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mają być to wakacje nad wodą to polecam sprawdzić miejscowość Dziwnów (nad naszym morzem) i jestem przekonany, że się nie zawiedziecie co do miejsca. Byliśmy tam rodzinnie w zeszłym roku temu i wynajmowaliśmy apartament w http://www.morskachatka.pl/ fajne ceny, świetna lokalizacja i do tego w niedalekiej odległości mnóstwo atrakcji.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 08, 2019 13:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: