Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurs na prawo jazdy - czy warto?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiulek_32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 15:26    Temat postu: Kurs na prawo jazdy - czy warto? Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was uczestniczy właśnie w kursie na prawo jazdy? Odkąd moje brzdące poszły do szkoły pojawił się problem związany z dojazdami. Mój mąż rozpoczyna pracę w bardzo wczesnych godzinach porannych, to na mnie spadł więc obowiązek odwożenia dzieci. Postanowiłam więc zapisać się na kurs prawa jazdy. Szkoła jazdy w Gdańsku, do której się zapisałam, spełniła wszystkie moje oczekiwania. Mogłam uczęszczać na kurs prawa jazdy kategorii B w trybie weekendowym, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ jestem bardzo zapracowaną mamą. Trzydzieści godzin zajęć teoretycznych oraz tyle samo godzin zajęć praktycznych, okazały się dla mnie w 100% wystarczające. Udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem, co napawa mnie dumą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 28, 2019 15:26    Temat postu:

Powrót do góry
Kala212
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja akurat prawo jazdy robiłam w Poznaniu, a dokładnie w OSK Pegaz https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ który zdecydowanie mogę polecić, bo nauka na początku szła mi tragicznie, ale już przy 15 godzinie wychodziło mi to coraz lepiej i dzięki temu bez dokupowania dodatkowych lekcji udało mi się za pierwszym razem zdać egzamin praktyczny, na który nawet nie poszłam aż tak mocno zestresowana.
Powrót do góry
kierowniczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź pod uwagę, że dobra szkoła jazdy na pewno przygotuje Cię do egzaminu. Warto czasem zainwestować trochę więcej w kurs, niż później płacić ponownie za egzaminy. Każda z nas może zdać za pierwszym razem i zostać świetnym kierowcom.
Powrót do góry
maryna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że prawo jazdy to potrzebna rzecz. Musisz spróbować, bez względu na utrudnienia.
Powrót do góry
Majkel
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jest tu ktoś z okolic Konina, kto wie, gdzie zrobię badania psychologiczne kierowców konin? Zależy mi na tym, żeby odbębnić to jak najszybciej, bo nie mogę jeździć. Znalazłem jakąś pracownię w Koninie - psychotesty kierowców konin. Był ktoś? Badał się ktoś? Nie zdzierają z pieniędzy? Very Happy
Powrót do góry
kasianowa87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto zrobić prawo jazdy ponieważ jest niezwykle przydatne. Możliwości kogoś kto ma prawko i auto są ogromne, wygoda i zaoszczędzony przez to czas można fajnie spożytkować ;p Ja uczyłam się w szkoła jazdy bytom i jestem zadowolona. Kurs w przyjaznej ale profesjonalnej atmosferze a sam egzamin poszedł gładko bo czułam się pewnie i przygotowana.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 07, 2019 14:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: