Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sandra77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pielęgnuje twarz jak i zarówno całe ciało dzięki olejkowi bio oil, bardzo dobrze nawilża, odżywia i ujędrnia skórę . Olejek jest sprawdzony, nie podrażnia skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 19, 2018 00:59    Temat postu:

Powrót do góry
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy wyglądać młodo i atrakcyjnie to powinniśmy o siebie dbać, oczywiście w miarę możliwości. Teraz na rynku jest bardzo dużo wszelkich kremów, maseczek no i mnóstwo innych rzeczy, które pozwolą nam zadbać o swój wygląd. U mnie póki co jest ok, ale sporo pracuję i głównie po nocach i boję się że któregoś dnia pod moimi oczami pojawią się worki lub cienie. Oczywiście wiem, że najlepszy na tego typu problemy będzie Remescar, może za wczasu sobie go już zakupie
Powrót do góry
hiacyntka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo osób popełnia błąd już w podstawowej pielęgnacji a potem mówi że na przykład krem nie działa. Po myciu twarzy należy twarz z tonizować tonikiem aby wróciło odpowiednie ph. Dopiero potem nakłada się krem i pozostałe kosmetyki. Jak macie cerę normalną bez większych problemów to te kosmetyki https://massada.pl/kategoria-produktu/cera-normalna/ są świetne.
Powrót do góry
Issa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo polubiłam kosmetyki Benexere. Na dzień używam ich kremu nawilżającego, bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. Na noc z kolei tego https://dagracosmetics.pl/glowna/38-30v-krem-przeciwzmarszczkowy-na-noc-50ml.html Ma w składzie retinol, witaminę E i C - szalenie ważne dla utrzymania dojrzałej skóry w dobrym stanie. Nie zapominam też o toniku bo jest tak samo konieczny w pielęgnacji jak kremy, tonik równoważy ph skóry, to bardzo istotne. Tonik Benexere zawiera kwas hialuronowy i oczar wirginijski a oczar to z kolei mój ulubiony kosmetyczny składnik, pięknie koi skórę i działa przeciwzapalnie a ja mimo dojrzałej skory mam niestety tendencję do niespodzianek.
Powrót do góry
wieri
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja proponuje maseczki z szałwi
dynkin
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim hitem do twarzy ostatnio jest krem do twarzy ze śluzem ze ślimaka marki ravina https://ravina.pl/ krem revelacyjnie nawilża skórę, poprawia jej koloryt i sprawia, ze skóra jest miękka i elastyczna
Powrót do góry
natalia32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja na co dzień pamiętam o dokładnym oczyszczaniu twarzy i jej nawilżaniu. Raz na jakiś czas stosuję również profesjonalne zabiegi, takie jak juvederm volite śląsk, dzięki którym moja skóra jest gładka, nawilżona i napięta. Serdecznie polecam!
Powrót do góry
Micha999
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam sporo kosmetyków do pielęgnacji twarzy, najważniejsze jest dla mnie to, żeby były naturalne. Kupuję je najczęściej tutaj https://www.seol-cosmetics.pl/ mają fajną ofertę w dobrej cenie. Ogólnie amawiam i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam jak najbardziej. Wszystko ok
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lut 14, 2019 15:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: