Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowe jedzenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eliza33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 22:14    Temat postu: Zdrowe jedzenie Odpowiedz z cytatem

Cześć kobietki! Przyznać się, która z was, tak jak ja, cały tydzień stara się jeść zdrowo, a w weekend... Hulanki na całego? Very Happy Dlatego postanowiłam, że muszę urozmaicić tę zdrowszą dietę w taki sposób, by każdy posiłek był inny i wyjątkowy. Z produktami od https://www.magicznyogrod.pl/zdrowa_zywnosc.html nie powinno być z tym problemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 28, 2018 22:14    Temat postu:

Powrót do góry
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe i pyszne jedzenie to własnie to, co kocham. Dawno juz odeszłam od organizaji imprez w restauracjach, wolę zamówic sobie jedzenie do domu, a mianowicie catering https://cateringowy.com/ Cenią ich za profesjonalizm realizacji, indywidualne podejścia do klienta, smaczne i elegancko serwowane potrawy i przystawki. Klientom gwarantują nie tylko zdrowy catering w wersji fit, ale także smaczne i eleganckie dania i przystawki, które sprawdzą się na każdej imprezie.
Powrót do góry
Severyn6
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... A czy taka kasza kuskus będzie Waszym zdaniem dobrym wyjściem? Co o tym sądzicie?
sabcina
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że tak, kasze są zdrowe, podobnie jak warzywa w każdej postaci. Lubicie dynię? Mam fajny i prosty przepis https://www.kamis.pl/przepisy/przetwory/dynia-w-occie-z-kardamonem a taka dynia w occie to super dodatek do mięsa i deserów.
Powrót do góry
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie długo miałam problem z podjadaniem i źle zbilansowanymi posiłkami... Ostatecznie siostra przekonała mnie do cateringu z Diet4U, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Poza tym zyskałam sporo czasu i mogę lepiej rozwijać swoje pasje, także same plusy! Very Happy
Powrót do góry
jowitka22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też długo szukałam pełnej listy zdrowych rzeczy, przekąsek, produktów, naprawdę ciężko znaleźć sprawdzone produkty, wszystko pełne chemii, nawozów i innych "ulepszaczy". Mam to szczęście, że pochodzę z wioski, gdzie to mama "uprawia" ogród i mam sprawdzone warzywa i owoce Smile a co do zbilansowanej diety to oddałam się w ręce specjalistów i dobierają mi odpowiednią dietę do moich problemów, wiem co mogę jeść a czego unikać.
Powrót do góry
ela.paluszek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby to zdrowe było jeszcze dobre Hrm
Powrót do góry
sycak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o jedzenie to ja przede wszystkim stawiam na dobrej jakości warzywa
Powrót do góry
donka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest duża oferta firm, które mają dietę pudełkową, z dowozem. Ja uważam to za świetne rozwiązanie jeśli nie lubimy gotować albo chcemy efektywnie schudnąć. Bo posiłki mamy przygotowane każdego dnia, o wybranej kaloryczności. Bardzo dobra ofertę ma firma działająca w Rzeszowie i okolicach - http://healthypack.pl/ .
Powrót do góry
akdar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doradzi mi ktoś proszę gdzie kupować zdrowe jedzenie?
Powrót do góry
gracja
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo zwracam uwagę na to co jem. Chcę by posiłki spożywane przeze mnie miały czysty skład i nie były tuczące. Gdy sama nie mam czasu ugotować coś na obiad to kupuje w Carrefourze czy Rossmannie zależy gdzie jestem, dania firmy https://www.proporcja.pl/. Pyszne, zdrowe i nawet przyznam się, że uzależniłam się od ich jedzenia ale no czasem trzeba coś ugotować Very Happy
Powrót do góry
Pomelo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh, zdrowe jedzenie to moja pięta achillesowa... Średnio co 2 tygodnie obiecuję sobie, że przejdę na dietę, będę się zdrowo odżywiać i ćwiczyć, ale po 2 dniach zawsze wracam do punktu wyjścia... Wszystko przez to, że jedzenie to mój mechanizm radzenia sobie ze stresem, a tego w moim życiu niestety nie brakuje - gdy jestem zestresowana, to po prostu jem, jem i jem.... Czy macie może jakieś rady, jak sobie radzić z tym nawykiem?
Reklama

Wysłany: Sro Lut 13, 2019 15:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: