Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Depilacja laserowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mallva
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam że najlepiej jest skorzystać z depilacji laserowej. Sama korzystałam z maszynek, ale miałam już dość. Koleżanka namówiła mnie na wizytę w Skinlogica i teraz jestem w połowie zabiegów. Zabiegi przebiegają prawie bezboleśnie , a dzięki dokładnemu wywiadowi przed zabiegiem byłam bardziej pewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 31, 2018 18:40    Temat postu:

Powrót do góry
julkapiet
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej, znacznie ułatwiają życie. Wystarczy kilka zabiegów - a spokój do końca życia. Polecam Vici Clinic w Krakowie - dysponują tam świetnym laserem Light Sheer Duet.
Powrót do góry
gregorekrk
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz skorzystać z depilacji laserowej to nie idź do pierwszego lepszego salonu, ponieważ mogą Ci jeszcze zrobić krzywdę. Ja odkąd pamiętam chodzę do studio laser warszawa, poleciłem ich nawet swoim znajomym i każdy z nich również jest zadowolony Very Happy
karolina45
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa jest bardzo dobra, jeżeli tylko trafimy na dobry sprzęt. Taki zabieg wykonywałam w salonie Coco-time. Było to lekkie uczucie podszczypywania, dało się wytrzymać. Jestem zadowolona z tego zabiegu. Myślę nawet nad powtórzeniem,bo nogi pozostały mi jeszcze do depilacji.
Powrót do góry
myszak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam trochę za krótkie włosy podczas depilacji woskiem i prawie nic mi nie złapało Sad
Powrót do góry
Tissaia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

depilacja laserowa w Krakowie to naprawdę świetny sposób na pozbycie się włosków w niechcianych miejscach Wink
Powrót do góry
aniazzielonego
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba będę musiała przetestować, ciekawa jestem efektów.
Powrót do góry
azalea
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba sobie skalkulować koszty, taniej wychodzi zakup własnego depilatora, mam ipl babyliss, wydałam raz i mam model w którym ilość błysków ma wystarczyć na kilkadziesiąt lat, do kosmetyczki chodzić wychodzi dużo drożej tym bardziej że też o jakiś czas trzeba zabiegi powtrzać
Powrót do góry
gwen
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wykonywałam zabieg usuwania owłosienia z nóg laserem diodowym Coolite-Pro . Sam zabieg był wykonany dość szybko i bezboleśnie. W końcu nie muszę już używać maszynki, jakie to wygodne gdy nogi są wygładzone i bez włosków. Polecam !
Powrót do góry
ania00
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 10:19    Temat postu: Depilacja laserowa Odpowiedz z cytatem

Hej, zabieg w salonie to jedno, ale co myślicie o depilacji laserowej w domu? Ostatnio natrafiłam w internecie na depilatory ipl: https://taketronic.pl/depilatory-c1260.
Może macie taki i możecie się podzielić wrażeniami, polecić konkretny model? Smile
Powrót do góry
Kasiek<3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie kusi wybranie się na taki zabieg laserowego usuwania owłosienia w Krakowie... Byłoby cudownie uwolnić się od regularnej depilacji...
Powrót do góry
poldek12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma zdradziła mi ostatnio swój sekret, którym jest depilacja laserowa. Nie mogłem uwierzyć, dopóki sam nie sprawdziłem. To naprawdę potrafi zdziałać cuda, szczególnie z własnym depilatorem https://www.neonet.pl/depilatory/remington-ipl6250.html
Powrót do góry
gracja
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilatory... no ja nie jestem przekonana. Za dwa porządne depilatory możesz sobie kupić serię zabiegów depilacji laserowej, której pozbędziesz się włosków na zawsze. Sprawdz sobie cennik https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/ gabinetu, w którym poddałam się temu zabiegowi. Oglądałam kiedyś depilatory i ten, który moim zdaniem był okej to kosztował w okolicach 800-900 zł. Ja wolę dopłacić i już nie męczyć się z depilatorem Smile Mam skórę gładką bez włosów na stałe Smile
Powrót do góry
Issa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na laserową depilację chodziłam do Laser Estetic https://www.laserestetic.pl/ w Lublinie i bardzo jestem zadowolona z efektu, zabiegi okazały się bardzo skuteczne, minęło już wiele miesięcy a ja nadal mam gładkie nóżki Smile Zdecydowanie polecam te zabiegi, ja poczułam wielką ulgę, że już nie muszę się golić żyletkami ani używać depilatora.
Powrót do góry
Kawosz77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to znaleźć takie rozwiązanie, które będzie najbardziej adekwatne do Waszych potrzeb. Jeśli irytuje Was codzienna depilacja, to powinniście pomyśleć o depilacji laserowej. Czytałem na ten temat w http://www.depicare.pl/depilacja-laserowa-bikini-warszawa/ i moim zdaniem to bardzo ciekawe wyjście. Warto nad tym pomyśleć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lut 28, 2019 23:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: