Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

fotografia ślubna
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamara77
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 09:35    Temat postu: fotografia ślubna Odpowiedz z cytatem

na moim ślubie był bardzo dobry fotograf http://www.kamilcieniuch.com/ moja znajoma mi poleciła już kiedyś i skorzystałam, byłam bardzo zadowolona zdjęcia najwyższej jakości, bardzo polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 06, 2018 09:35    Temat postu:

Powrót do góry
matyy
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da sie ukryć, że dobry fotograf na ślubie i weselu to podstawa. Tego dnia nie da się powtórzyć więc zdjęcia muszą być perfekcyjne. Świetne zdjęcia ślubne wykonuje Maciej Szebiotko http://super-foto.eu/ . To profesjonalista, który doskonale uwieczni ta ważna chwilę.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć fotografa z prawdziwego zdarzania, który potrafi uchwycić fajne momenty i zrobić takie zdjęcia, gdzie wszyscy będą wyglądali naprawdę dobrze. Tutaj sorkowska.com jest strona fotografki, która pracuje na terenie województwa lubelskiego. Głównie pojawia się na weselach w Lublinie czy Stalowej Woli. Warto obejrzeć jej dotychczasowe prace.
Powrót do góry
anettgrv
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydarzenie ślubu bywa najważniejszym z wydarzeń w życiu. Jednym z podstawowych celów ślubnej fotografii jest uwiecznienie tego wspaniałego momentu. Mogę polecić z całego serca fotografa : http://lukaszostrowski.com/. Robi doskonałe zdjęcia, które staną się pamiątką do końca życia.
Powrót do góry
toddler00
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo zastanawiałem się nad tym czy wybrać fotografa czy kamerzystę. Zdecydowałem się jednak na fotograf szczecin i nie żałuję. Znakomicie uchwycił wszystkie najważniejsze momenty wesela. Był praktycznie niewidoczny przez całe przyjęcia, a cena była bardzo atrakcyjna, POLECAM Smile
Powrót do góry
Kanter
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://fotografiasikora.pl - Polecam wam tego fotogorafa.
Powrót do góry
Radosna93
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę nie jest łatwo znaleźć kogoś odpowiedniego, bo przecież dobry fotograf potrafi niesamowicie kosztować. A jak wiadomo, biorąc ślub raczej myśli się o tym, by koszty ucinać. Jestem przekonana, że wielu z Was szuka na forach i wcale się temu nie dziwę. Ja również poznam jakiegoś fajnego specjalistę od takich zdjęć z Bydgoszczy, jeśli go znacie. Jestem otwarta na propozycje.
Powrót do góry
karolina23
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast polecam tego fotografa http://pawelkanawka.pl/ mieliśmy okazję z nim współpracować no i naprawdę stanął na wysokości zadania. Bardzo mi się podoba jego podejście do robienia zdjęć, jest mega super, ma rewelacyjne oko i dużą wyobraźnię. No i nie trzeba płacić mu milionów monet. Polecam jak najbardziej, fajna jakość i dobra cena
Powrót do góry
Zuzolek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjnie współpracowało się nam z wynajętym przez nas fotografem, który wykonał dla nas naprawdę klimatyczny reportaż ślubny w Bydgoszczy. Pan fotograf dysponował najnowocześniejszym sprzętem, bardzo podobało mi się również to, że praktycznie nie wyczuwałam jego obecności, dzięki czemu pozowanie do zdjęć nie krępowało mnie i stało się na swój sposób naturalne.
Powrót do góry
Miron
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest to jedna z ważniejszych decyzji bo dobry fotograf ślubny może zapewnić pamiątkę na całe życie Wink
Amarella
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotografia ślubna Kraków jest obecnie w centrum mojego zainteresowania. Chcę mieć pewność, że na swój ślub wybiorę usługi odpowiedniej firmy. Obecnie na rynku mamy naprawdę całą masę fotografów, więc decyzja nie jest łatwa. Może macie jakieś konkretne wskazówki? Będę bardzo wdzięczna, jeśli doradzicie mi coś w tej kwestii.
Powrót do góry
Kaja343
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To podczas poszukiwań koniecznie odwiedź https://czterykadry.pl/ ponieważ moim zdaniem to jedna z lepszych fotografów w Krakowie (i nie tylko), której udaje się zawsze stworzyć coś wyjątkowego zarówno przy sesji ślubnej, jak i w prowadzonym reportażu. Myślę, że efekty pracy jakie zaprezentowała na swojej stronie przekonają Was do niej, bo w rzeczywistości również wygląda to tak dobrze.
Powrót do góry
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak organizowaliście wesele to były na nich z pewnością dzieci, jak myślicie czy marynarki chłopięce są wystarczające na weselną stylizację dla dzieci czy musze się szarpnąć na garnitur?
Powrót do góry
tom.m
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy możecie mi polecić jakiegoś fotograf na ślub poznań? Za dużo różnych do wyboru i nie wiem na którego się zdecydować... polecicie jakiegoś, którego wiecie, że jest dobry?
Powrót do góry
Sonia23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie dobry fotograf ślubny to podstawa . Dzięki niemu bowiem zyskujemy piękną pamiątkę w postawić klimatycznych zdjęć, które to na pewno przywołają miłe wspomnienia. Dlatego też zanim jeszcze zdecydujemy się na usługi jakiegoś konkretnego specjalisty, warto przejrzeć jego portfolio, aby zorientować się, czy tworzy on zdjęcia "w naszym stylu". Smile.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 28, 2019 13:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: