Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ciuszki, zakupy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
margo903
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 19:19    Temat postu: ciuszki, zakupy Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pochwalcie się nowymi zdobyczami i miejscówkami. Szukam inspiracji na jesienną szefę. Macie jakieś ulubione sklepy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 01, 2018 19:19    Temat postu:

Powrót do góry
bolo166
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam kozaczków, takich muszkieterek. Macie takie zamszowe? Jak się sprawdzają jesienią? Troche się martwię, że w deszcz nie wytrzymają.
Powrót do góry
natalia32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Wink
Ja ostatnio zamówiłam sobie krótkie spodenki z wysokim stanem na tej stronie: https://www.fasardi.com/pl/odziez-damska/spodenki-k. Uważam, że teraz będą świetnie prezentować się w połączeniu z rajstopami i jakimś grubym swetrem, a na lato będą idealne do luźnego T-shirtu. Polecam sprawdzić ofertę na tej stronie, ponieważ mają naprawdę spory wybór, a ubrania są świetnej jakości Very Happy
Powrót do góry
gracja
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kupujesz tylko online czy robisz tak, że oglądasz co jest w internecie, a potem kupujesz w sklepie stacjonarnym? Pytam, bo takie możliwości daje gazetkonosz.pl, który prezentuje najnowsze gazetki ze sklepów. Jest między innymi gazetka netto oraz Lidl albo Tesco - w zależności, gdzie kupujesz. Poza tym jest też dużo sklepów z ubraniami czy marketów budowlanych.
Powrót do góry
damla
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a co powiecie na tego typu skarpetki https://fabrykaskarpet.pl/s/31/skarpetki-damskie-kolorowe ? Podobają wam się. Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej osób ubiera tego typu kolorowe i zabawne skarpetki. Myślicie, ze po 30tce też wypada czy lepiej zostawić tę modę młodszym kobietom?
Powrót do góry
donka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny sklep internetowy, jaki znalazłam i byłam zadowolona z zakupów, to https://moodo.pl/ . Jest tam spory asortyment dla kobiety w każdym wieku, dla tych dojrzalszych również, bo moja mama też znalazła coś dla siebie. W jednym miejscu mamy sukienki, torebki, ale też piżamy i różnce akcesoria. Są ciekawe promocje, sporo się dzieje na ich stronie. Zajrzyjcie sobie, już kilka osób się skusiło spośród moich znajomych.
Powrót do góry
Zofia33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, szukam bluzy dla fanów Ariany Grande, znalazłam taką - ariana grande bluza z napisem, co wy na to?
Powrót do góry
AndreaLis
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio znalazłam super bluzkę na Killa.pl za 45 zł w takie kwiaty Wink Bardzo poelcam sklep ze względu na to, ze ubranie -bluzka jest bardzo miła w dotyku, ładnie uszyta, dobrze wykończona. przede wszystkim jak się spoce pod pachą - no rzecz generalnie nieunikniona to nie śmierdzę tak jak to bywa przy materiałach kiepskiej jakości.
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię zakupy w internecie bo tak jest wygodniej, nie tracę czasu w sklepach, w kolejce do przymierzalni, a dostawę dostaję do domu. Przejrzałam sobie i polecam sklep https://brandenburgonline.pl/ . Jest tam elegancka odzież damska w różnych rozmiarach i widać, że do ich wykonania używa się dobrych materiałów. Mi sukienki wpadły w oko Wink Wy też sobie tam zajrzyjcie!
Powrót do góry
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny a wiecie może gdzie znajdę odzież dla puszystych mężczyzn? głównie interesują mnie koszule oraz marynarka, musze dla mojego taty kupić coś na moje wesele Smile
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zrobiłam niedawno wietrzenie szafy i powyrzucałam rzeczy w których nie chodzę itd. No i doszłam do wniosku, że czas nakupić nowych rzeczy. Jakie sklepy więc polecacie ze sportową odzieżą? Bo ja przykładowo znalazłam taką firmę https://supersklep.pl i mają całkiem fajne rzeczy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 14, 2019 17:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: