Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
onka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 18:46    Temat postu: Wyprawka dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy ostatnio z mężem wózek dla dziecka. Znajomi polecali nam tą stronę: http://www.maja.sklep.pl/ . Również polecamy i z pewnością się nie zawiedziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 13, 2017 18:46    Temat postu:

Powrót do góry
MajaS
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zastanawiam się czy lepiej postawić na 3 częściowy wózek czy osobno gondole i potem inna spacerówkę. Jak wy zadecydowaliście. Macie jakieś rady, jak zrobić? Smile
aleksandra1977
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna stronka, dla młodych mam na pewno bardzo przydatna. Jesli chodzi o wózeczki z kolei, to u nas mieliśmy oddzielne wózeczki, ale głównie dlatego, że je dostaliśmy i nie musieliśmy kupować. U nas to się dobrze sprawdziło. Do tego do takiego wózeczka trzeba także pamiętać, aby zadbać o ciepły kocyk (https://maylily.pl/pl/12-lekkie-kocyki-bambusowe?p=1), żeby dziecko nie marzło w czasie chłodniejszych i bardziej wietrznych dni. A wiatr ostatnio u nas jest dość częsty i szczególnie niebezpieczny dla dzieci.
Powrót do góry
meliska
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co MajaS ? To zależy, my jak kupowaliśmy x -landera to sprzedawca polecił nam odpowiedni i na pewno bezpieczny atestowany fotelik z certyfikatami i ja jestem za takim zakupem bo te które masz w zestawach są naprawdę różne i ja bym nie ryzykowała
Powrót do góry
marakuja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli ktoś z was by szukał dobrej jakości śpiochów niemowlęcych to mogę polecić sklep Lencia. Mają przepiękne śpioszki dla dzieci.
Powrót do góry
iska992
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu szukałam śpioszków dla córki i synka. Trafiłam na https://lencia.pl/spioszki-c-136_30.html muszę przyznać, ze wybór mają bardzo duży a jakość materiałów jest wysoka. To nie są takie zwykłe śpioszki, naprawdę cieszą oko i są wygodne dla maluszków.
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już kupione wszystko? Kupujecie również laktator czy się wstrzymujecie? Bo to podobno świetna opcja od samego początku, ale na jaki się zdecydować. Ja widziałam fajny na stronie http://www.simed.pl/ Jego nazwa to Lakta Mila. Dodatkowo w zestawie dołączona jest butelka, w której można przechowywać pokarm w lodówce przez 24h.
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to wszystko będzie potrzebne. Jeszcze warto tutaj dodać, że będzie ci potrzebny kocyk dla maluszka, żeby go w coś opatulić. Ja wybrałam podobny do kocyków colorstories które można spotkać w sklepie e-babystuff. Jest śliczny, miły w dotyku, a co najważniejszy wysokiej jakości.
Powrót do góry
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejszą inwestycją był wózek. Jak jeszcze nie masz wybranego, to serdecznie polecam Ci Anexy Smile
Powrót do góry
kinia91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propo wyprawki- ja bym zadbała żeby artykuły dla niemowląt, zwłaszcza tekstylia były jak najbardziej eko czyli zadbajmy o oddychające materiały- wełna, bawełna, len!
dominiczka6
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy kompletowaniu wyprawki trzeba sie dobrze zastanowić czego tak na prawdę potrzebujemy aby zapewnić dziecku oraz nam bezpieczeństwo oraz komfort. Jedną z przydatnych rzeczy na pewno będzie fotelik samochodowy, bo bez tego nie ma podróżowania z dzieckiem na pokładzie. Co do wyboru modeli fotelika, to mi takowy wpadł w oko cybex sirona m2 i-size. Widziałam coś takiego u swojej znajomej i fotelik wydawał mi się naprawdę praktyczny a przede wszystkim bezpieczny dla dziecka.
bukowskaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skompletowanie wyprawki nie jest łatwe, wydaje mi się, ze przy pierwszym dziecku mamy tendencje do kupowania zbyt wielu rzeczy, później człowiek myśli bardziej praktycznie. W sklepie https://babydeco.eu/pl/c/Spiworki/234 mozna znaleźć duży wybór akcesoriów dla maluchów, znajdziecie u nich śpiworki, materacyki do wózków, zabawki, organizery i wiele innych. W sieci przeważnie wybór jest większy.
Powrót do góry
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Foteliki najlepszych producentów znajdziecie tutaj https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe . Nie musicie się obawiać o ceny, bo naprawdę mają tam zróżnicowane kwoty. Każdy znajdzie tam coś doskonalej jakości, zapewniające pełne bezpieczeństwo podczas podróży. Dlatego warto tam zerknąć.
Powrót do góry
sosimplypl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałam problem z odstawieniem malucha od piersi. Ciekawe porady znalazłam tutaj: https://jestemmama.pl/jak-odstawic-dziecko-od-piersi, aktualnie poszukujemy ciekawych dodatków do podróży jak i innych akcesoriów by nasz maluszek mógł bawić się bezpieczniej.
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w 28 tg i powoli już kończę wyprawkę dla bobaska. Ciuszki, wózek, łóżeczko już mam. Teraz czas na kosmetyki pielęgnacyjne dla bobasa i chyba znalazłam świetne rozwiązanie bo zarówno mamy jak i dzieci mogą korzystać z tych kosmetyków. Kupię na początek krem łagodzący na co dzień z eeny meeny https://eenymeeny.eu/produkt/krem-lagodzacy-na-co-dzien/ a czytałam same plusy o tym.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 29, 2019 08:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: