Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki wybrać ekspres do kawy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dnowaczek878
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam https://www.cafesilesia.pl/ekspresy-do-kawy-jura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 24, 2016 13:57    Temat postu:

Powrót do góry
sama.mama
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też dużo dobrego słyszałam o ekspresach Jury. Trwałe, bezawaryjne, zużywają względnie mało energii. Właśnie planuję zakup tego modelu http://www.konesso.pl/product-pol-963-Ekspres-JURA-Impressa-C65-.html - któraś z Was może go widziała w akcji?
Wiosna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspres trzeba dopasować do swoich potrzeb. Tutaj jest krótki poradnik: https://www.przyjacielekawy.pl/jaki-ekspres-do-kawy-kupic
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz ekspresu trzeba wyposażyć się w wiele innych rzeczy. Przyda się między innymi chemia do czyszczenia ekspresów ze sklepu beanbrothers.pl/akcesoria/czyszczenie_ekspresow.html. Trzeba odkamieniać go raz na jakiś czas. W przeciwnym wypadku kawa będzie kwaśna, a nawet ekspres może się zepsuć.
Powrót do góry
marlena77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też właśnie szukam jakiegoś dobrego, ładnego i w miarę niewielkiego ekspresu do swojej kuchni - oboje uwielbiamy kawę, więc musi być świetny. do tej pory robiliśmy ją w kawiarce ale teraz czas na trochę nowoczesności Smile znalazłam taką porównywarkę: https://www.morele.net/agd/kuchnia-i-gotowanie/ekspresy-cisnieniowe-277 ale teraz mam tylko jeszcze większy dylemat Sad może możecie polecić coś z tych oto tam dostępnych?
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie marzyłby się taki ekspres do kawy - miele warszawa . A wam jak się podoba, myślę, że jeśli chodzi o kawę, to smakuje ona o niebo lepiej. Sprawdźcie, według mnie oferta naprawdę dobra.
Powrót do góry
lewi
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te tutaj https://decorto.pl/blog/jak-wybrac-ekspres-do-kawy-podstawowe-informacje/ rady mogą okazać się bardzo pomocne. Ja już mam ekspres. Wybór ułatwiły te porady. Nie znam się na tego typu sprzęcie, ale uważam, że mój zakup to strzał w 10! Oczywiście wiele zależy od posiadanego budżetu.
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już zdecydujecie się na zakup profesjonalnego ekspresu do kawy, to pamiętajcie o tym, żeby odpowiednio o niego dbać. Przede wszystkim w takim ekspresie należy wymieniać filtry. Nie muszą być one oryginalne, na przykład na stronie https://strefafiltrow.pl/filtr-philips-saeco-aquaclean-ca6903-10-tanszy-odpowiednik-do-ekspresow-saeco-philips.html mozecie sobie zamówić dużo tańsze zamienniki, więc polecam tam zajrzeć Smile
Powrót do góry
Kownan
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie potrzebuję różnego rodzaju wyposażenie gastronomii do swojego lokalu i dlatego będę wdzięczna za wszelkie polecenia sprawdzonych miejsc, gdzie można je zakupić. Oczywiście najchętniej poznam opinie osób doświadczonych takich, które same już dokonywały tego rodzaju zakupów w ostatnim czasie.
Powrót do góry
agata1991
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kownan napisał:
Ja obecnie potrzebuję różnego rodzaju wyposażenie gastronomii do swojego lokalu i dlatego będę wdzięczna za wszelkie polecenia sprawdzonych miejsc, gdzie można je zakupić. Oczywiście najchętniej poznam opinie osób doświadczonych takich, które same już dokonywały tego rodzaju zakupów w ostatnim czasie.

Polecam sklep www.konesso.pl doradzą Ci nie tylko w kwestii wyboru ekspresu ale i całej reszty. Kawa, herbata, syropy, dodatki... z rabatami też nie ma problemu i ewentualnemu szkoleniu
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie tabletki do czyszczenia ekpresu używanie? Możecie coś polecić? Mam ekspres ciśnieniowy z możliwością spieniania mleka itp. ale kompletnie nie wiem które detergenty do czyszczenia są dobre. Jakieś sugestie?
Powrót do góry
agata1991
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mama_kama napisał:
A jakie tabletki do czyszczenia ekpresu używanie? Możecie coś polecić? Mam ekspres ciśnieniowy z możliwością spieniania mleka itp. ale kompletnie nie wiem które detergenty do czyszczenia są dobre. Jakieś sugestie?

Jakiej firmy masz ekspres? Zwykle to poleca się dedykowane środki od producenta.
Powrót do góry
Lentyna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jak intensywnie i do czego będziesz używać ekspres. Ja uwielbiam kawę dlatego kupiłam sobie w pełni profesjonalny ekspres gastronomiczny, dzięki któremu mogę zrobić każdą dowolną kawę <3
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 28, 2019 15:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: