Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szkolenie w krakowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 15:04    Temat postu: szkolenie w krakowie Odpowiedz z cytatem

witajcie,

potrzebny na już hotel kraków z salą konferencyjną na 25 - 30 osób. Ważne żeby obsługa hotelu fajnie przygotowała salę z poczęstunkiem i dostępem do mulimediów. Widziałam best western w krk coś jeszcze przychodzi wam do głowy, polecacie ten hotel ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 09, 2019 15:04    Temat postu:

Powrót do góry
beatryce
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myślałaś żeby gdzieś szkolenie zrobić w górach czy nad morzem o tej porze roku ?
Powrót do góry
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama wiem, że wynajem sal konferencyjnych wcale nie jest takim prostym zadaniem, bo wszystko okazuje się już na miejscu. Ale znajomi polecili mi ciekawe miejsce na konferencje które jest nad morzem https://www.starydziwnow.pl/ Mam nadzieje, że was to zainteresuje i pomoże w poszukiwaniach najlepszego miejsca na konferencje.
Powrót do góry
Kawosz77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w tym regionie faktycznie jest wiele ciekawych miejsc, w których można zorganizować konferencję. Mi od razu przychodzi do głowy Hotel Fajkier z http://www.hotelfajkier.pl/konferencje-szkolenia Dodatkowym atutem jest to, że leży w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, więc możecie liczyć na niesamowite widoki podczas konferencji.
Powrót do góry
TakaOto
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zajrzyj na stronę tego obiektu: http://gosciniecbanasiowka.pl/o-nas.html , bo jest w okolicy Krakowa.
Moim zdaniem, oceniając z perspektywy doświadczeń ze szkoleniami, to obiekt niemal idealny na szkolenie.
Przede wszystkim posiadają eleganckie sale, w tym dużą klimatyzowaną centralnie salę szkoleniową
oraz pokoje gościnne, dojazd do obiektu jest doskonały, a na miejscu jest spory parking dla gości.
Sam gościniec jest tak zaaranżowany, jeśli chodzi o teren wokół, że w czasie konferencji i przerw w wykładach,
nic nie będzie rozpraszało uczestników, natomiast będą mieli możliwość spokojnego odpoczynku czy zrelaksowania się na terenie wokół obiektu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 28, 2019 10:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: